Reklama

Giełda Bitcoin i Litecoin

Edukey - marketing internetowy i szkolenia komputerowe w Łodzi

Edukey - marketing internetowy i szkolenia komputerowe w Łodzi Firma specjalizująca się w marketingu internetowym oraz szkoleniach komputerowych, marketingowych i prawnych. Świadczy usługi z zakresu działań ePR i Social Media dla firm, reklamy Google AdWords, SEO i pozycjonowania stron, tworzenia stron WWW. Skuteczność i efektywność przy niskiej cenie. Ponadto organizuje szkolenia komputerowe, marketingowe i prawne na terenie Łodzi, Warszawy i okolic.

Szczegóły strony www.edukey.pl:

Podlinkuj stronę www.edukey.pl:

Edukey - marketing internetowy i szkolenia komputerowe w Łodzi

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 17 Odwiedziny googlebot 450

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Obsługa Klienta Szkolenia »

  Może Twoi pracownicy nie pragną odbyć szkolenia z reklamacji czy obsługi klienta? Nasza firma posiada wykwalifikowanych wykładowców, którzy w prosty i wyrazisty sposób przekażą Twoim pracownikom umiejętności konieczne do radzenia sobie z trudnymi sprawami, z którymi muszą sobie radzić pracownicy działów obsługi klienta. Obsługa klienta szkolenia i reklamacje szkolenia, wpisując takie słowa w wyszukiwarce znajdziesz naszą stronę internetową www.obslugaklienta.com. Bądź niezwykłym ekspertem od obsługi klienta, nie daj się przechytrzyć w żadnej trudnej sytuacji w pracy, sprawdź nasze fantastyczne szkolenia.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Testy myśliwskie »

  Myślistwo jest Twoją pasją? Naszą również, dlatego przygotowujemy do uprawnień łowieckich. Testy na myśliwego są ciężkie, bowiem na polowaniach musisz wiedzieć, do jakiej zwierzyny masz prawo podnieść ogień. My chcemy przygotować Cię najlepiej do tego typu egzaminu. Testymysliwskie.pl to pierwszy w Polsce tego typu portal, w którym prócz pytań, mogących pojawić się na egzaminie myśliwskim, podajemy także odpowiedzi. Przygotowania do egzaminu z naszą stroną jest dużo prostsze i bardziej skuteczne. To tutaj znajdziesz odpowiedzi, na rzeczy, które sprawiały Ci trudności.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Multiselect »

  Testy multiselect poszły Ci nie tak? Nie ma problemu nie masz się naprawdę, czym przejmować. Jest na to bardzo dobry sposób. Wystarczy wejść na stronę internetową, która oferuje testy do policji. Oczywiście nic nie ma za darmo i na stronie się o tym przekonasz, ale czy dwadzieścia pięć złotych za gotowe testy multiselect to dużo? Na pewno nie jest to wygórowana cena. Każdy chętny będzie mógł się ich nauczyć, a później podejście do testów to tylko formalność. Jedna strona daje wiele możliwości, które każdy może wykorzystać. Wystarczy wejść i sprawdzić, co stronę oferuje. Kto raz odwiedzi stronę ten nigdy nie będzie chciał korzystać z żadnej innej.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zajęcia dla dzieci »

  Zorganizowanie udanego przyjęcia dla dzieci to ciężki orzech do zgryzienia. Zapewnienie dobrej zabawy, która nie znudzi żadnego dziecka, czasem graniczy z cudem. Wspaniałe rozwiązanie w tej kwestii proponuje Mały Inżynier. Przyjęcia dla dzieci organizowane przez Małego Inżyniera gwarantują świetną zabawę i niezapomniane przeżycia. Zabawa klockami Lego, eksperymentowanie czy pokazy w laboratorium chemicznym gwarantują oryginalność przyjęcia i zadowolenie na twarzach wszystkich uczestników. Wspomnienia z takiego widowiska zostają w pamięci na długo po ich zakończeniu.

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia zawodowe »

  Proponujemy państwo bardzo szeroką ofertę szkoleń zawodowych wśród której znajdują się: kurs na operatora wózka widłowego, żurawia samochodowego i podnośnika koszowego, kurs tankowania gazu LPG oraz szkolenie z tankowania i opróżniania zbiorników transportowych, kurs elektryka, kurs palacza pieców CO, kurs pilarza i szkolenie z obsługi komputera. Dodatkową ofertę edukacyjną Ośrodka Kształcenia Zawodowego z Wielunia stanowią szkolenia BHP, szkolenia przeciwpożarowe oraz kurs udzielania Pierwszej Pomocy. Oferta adresowania do mieszkańców powiatu Wieluńskiego i powiatów ościennych.

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • E-learning dla biznesu »

  W tych czasach nad wyraz mnóstwo mówi się o tym, iż Globalną sieć Internet może być działaniem pozytywnym dla ewentualnych użytkowników i wnosi on mnóstwo dobrego do życia. W niejakich przypadkach będzie on dosłownie niezbędnym koniecznym elementem życia, absolutnie że można w nim wyszukać różnenader edukacyjne wiadomości, jakie mogą pomóc zwykłym uczniom w nauczaniu. Skoro wszak trzeba iść z postępem, to oraz nauki da się prowadzić online za pomocą różnego stylu programów do komunikowania. Taki rodzaj organizowania kursów jak również nauki przez internet nazywa się e-learning dla biznesu. Nazwa wywodzi się z języka angielskiego - przedrostek "e-" oznacza, że kurs prowadzony jest poprzez internet, a z kolei część "learning" z j. angielskiego tłumaczona może być, jako uczenie się. W praktyce owych kursy można podzielić na 2 ważne grupy, które są związywane z odmianą komunikowania się. Jest to komunikacja pisana, i głosowa. Owa nazwa wskazuje, iż w przypadku tekstu nauka odbywa się za pomocą komunikowania się ze sobą przez pracę na klawiaturze, a głosowa poprzez wykorzystywanie komunikatorów z funkcją mikrofonu. Nauka e-learning dla biznesu na pewno niebędzie jakimś doskonałym sposobem na dostanie cennej wiedzy. W końcu nie wygląda to tak,jak i prawdziwe kursy, w których spogląda się trenerowi bezpośrednio w oczy jak również da się z nich wyczytaćbardzo korzystne dane. Bynajmniej taki rodzaj kursów może pomóc wielu studentom bardziej się dokształcić i zyskać pewne informacje, które są wymagane, e-learning dla biznesu na bank może być wielką szansą dla wszystkich, jak również nad wyraz przyda się wróżnorodnych sytuacjach.
   

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • E-szkolenia »

  W dzisiejszych czasach nader dużo mówi się o tym, iż Globalną sieć będzie działaniem pozytywnym dla możliwych użytkowników oraz wnosi on dużo pożytecznego do życia. W niektórych przypadkach będzie on nawet niezbędnym koniecznym elementem życia, absolutnie że można w nim znaleźć różnenad wyraz edukacyjne informacje, które mogą pomóc zwyczajnym kursantom w nauce. Skoro wszakże trzeba iść z duchem czasu, to jak też nauki da się prowadzić w Internecie za pośrednictwem różnego typu komunikatorów. Ten rodzaj tworzenia kursów jak też nauki przez internet nazywa się e-szkolenia. Nazwa pochodzi z języka angielskiego - przedrostek "e-" znaczy, iż kurs prowadzony jest przez sieć, a z kolei część "learning" z języka angielskiego tłumaczona może być, jako naukę. W praktyce tego typu kursy dzielą się na 2 główne grupy, które bywają związywane z wyborem komunikowania się. Jest to komunikacja tekstowa, jak również głosowa. Taka nazwa wskazuje, iż w przypadku tekstowej kurs odbywa się za pomocą komunikowania się ze sobą przez pisanie na klawiaturze, a głosowa przez wykorzystywanie komunikatorów audio. Metoda e-szkolenia na bank niebędzie jakimś świetnym sposobem na zdobycie cennej nauki. Koniec końców nie wygląda to tak,na przykład prawdziwe kursy, w których patrzy się nauczycielowi bezpośrednio w oczy jak też da się z nich wyczytaćogromnie korzystne dane. Bynajmniej taki rodzaj uczenia się może pomóc wielu osobom bardziej się dokształcić jak też odświeżyć istotne informacje, jakie są potrzebne, e-szkolenia z pewnością może stać się wielką szansą dla ludzi, a na pewno bardzo się przyda wróżnorodnych sytuacjach.
   

  Data dodania: 25 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy Coachingu »

  Szkoła na rzecz coachów Noble Manhattan Coaching to największa dodatkowo najstarsza w Europie szkoła coachingu. Jej aktywność obejmuje między innymi szkolenia, akredytację oraz certyfikację również rozwój coachów. W szkole Noble Manhattan można przede wszystkim zyskać wiedzę tak jak na poziomie podstawowym jak również na poziomie zaawansowanym. Przez Noble Manhattan możesz stać się akredytowanym coachem z międzynarodowym certyfikatem potwierdzającym Twoje kompetencje. zadziałaj tak aby coaching stał się użytecznym narzędziem w Twojej Organizacji!

  Data dodania: 24 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jak wydać książkę, ebook? Wydawnictwo Witanet »

  Jak wydać książkę lub ebook? To pytanie zadaje sobie większość początkujących pisarzy, którzy stają przed dylematem czy warto poświęcić się pisaniu czy jest to droga zmierzająca donikąd. Wydanie książki może być nagrodą za poświęcony czas. Jak znaleźć wydawcę książki? Jeżeli szukasz wydawcy, to być może warto zwrócić uwagę na Wydawnictwo Witanet.
  Działamy na rynku od 3 lat, dlatego nadal jesteśmy pełni energii i głodni nowych wyzwań. Dynamiczny zespół kreatywnych pracowników sprawia, że każde zgłoszenie traktujemy z pełną powagą. Pomimo silnej konkurencji na rynku jesteśmy widoczni i rozwijamy nasze wydawnictwo.

  Przebieg współpracy z autorem rozpoczyna się od nawiązania kontaktu. Następnie ustalane są szczegóły związane
  z kwestiami technicznymi takimi jak wielkość nakładu
  czy parametry książki oraz okładki. Po ustaleniu tych
  szczegółów następuje podpisanie umowy uwzględniającej wcześniejsze zapisy. Po przesłaniu gotowego tekstu przez autora przejmujemy pałeczkę i rozpoczynamy ciężką pracę. Wydawnictwo przygotowuje tekst do druku z uwzględnieniem korekty tekstu, składu i łamania oraz projektu
  okładki. Po tym możliwe jest rozpoczęcie procesu druku, a następnie rozpoczyna się dystrybucja. Na tym etapie książki
  trafiają na półki księgarń. Dzięki współpracy z kilkoma
  dystrybutorami książek umożliwiamy autorowi dotarcie ze swoją książką czy e-bookiem nawet do kilkuset księgarń stacjonarnych oraz internetowych działających na terenie całego kraju.

  Data dodania: 25 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • KURS Certyfikat Kompetencji Zawodowych Katowice »

  Zapraszamy osoby planujące rozpoczęcie działalności transportowej lub spedycyjnej na kurs:

  Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Transporcie Drogowym - Przewóz osób, Przewóz rzeczy, Spedycja.

  Zajęcia odbywają się w naszym ośrodku w Katowicach w soboty oraz niedziele - łącznie 6 dni.
  W tym czasie zdobędą Państwo wiedzę, która pozwoli zdać egzamin na przewóz rzeczy oraz osób.

  Nasi kursanci otrzymują:
  - Podręcznik
  - zadania
  - testy
  - prezentacje przygotowane przez wykładowców

  Zapewniamy także darmowy parking.

  Szkolenie obejmuje następujący zakres:
  - Prawo handlowe
  - Prawo socjalne
  - Prawo podatkowe
  - Działalność gospodarcza i zarządzanie finansami
  - Dostęp do rynku
  - Normy techniczne i techniczne aspekty działalności
  - Bezpieczeństwo drogowe
  - Zadania problemowe - transport rzeczy
  - Zadania problemowe - transport osób

  Zapisy przyjmujemy na naszej stronie internetowej. Można na niej znaleźć także szczegóły dotyczące kursu i przykładowe pytania egzaminacyjne.

  Serdecznie Państwa zapraszamy

  Data dodania: 10 11 2017 · szczegóły wpisu »