Angielski Online

Reklama

Ortmedical – portal na temat healthcare market research

Ortmedical – portal na temat healthcare market research 8. Zamierzasz zlecić dla swojej firmy badania rynku medycznego? Zanim to zrobisz, najpierw odwiedź koniecznie nasz portal wiedzy. Publikujemy eksperckie artykuły, dzieląc się praktycznymi doświadczeniami w ramach wieloletniej pracy w branży medical market research. Publikacje na naszej stronie są zawsze wiarygodne, wartościowe oraz napisane w przystępny dla każdego sposób. W sposób szczególny wspieramy swoją wiedzą przedstawicieli branży farmaceutyczne, podejmując tematykę pharmaceutical market research oraz badań obserwacyjnych. Umożliwiamy jednocześnie zlecenie nam realizacji tego typu pomiarów – zawsze rzetelnie i w jak najkrótszym terminie! Są one przeprowadzone przez doświadczonych ekspertów w zakresie badania rynku medycznego. Możesz być więc absolutnie pewien bezbłędnie przeprowadzonych analiz. Zapraszamy sedecznie!

Szczegóły strony www.ortmedical.com.pl:

Podlinkuj stronę www.ortmedical.com.pl:

Ortmedical – portal na temat healthcare market research

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 15

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • tajemniczy klient »

  Witryna internetowa - prezentacja ośrodka badań rynkowych PBJ. PBJ Badania Marketingowe jest firmą specjalizującą się w wykonaniu programów precyzyjnie dostosowanych do potrzeb klienta. Oferta usług prowadzonych przez PBJ Badania Marketingowe zawiera tradycyjne badania jakościowe - IDI, FGI, copy-test, badania ilościowe - CATI, PAPI, internetowe jak i specjalne modele badań takie jak np. Desk Research, Tajemniczy Klient - Mystery Shopping czy badanie czytelności ulotki.

  Data dodania: 01 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Badania marketingowe »

  Profesjonalne ankiety i badania rynku w kilka minut. Internetowy Panel Badawczy do szybkiego tworzenia i analizy ankiet, sondaży i testów. Badania rynku prowadzone przez nowoczesne firmy wykorzystują panele typu Ankieter do prowadzenia badań online. Dzięki temu można natychmiast uzyskać dostęp do wyników.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia ślubne Poznań, Koszalin »

  Studio Santuri to pewność uzyskania profesjonalnych fotografii z najważniejszego dnia w życiu pary zakochany ludzi. Fotografia ślubna to szczególny rodzaj zdjęć, do której w przyszłości małżonkowie z chęcia będą wracać, szczególnie jeżeli będzie wykonana profesjonalnie tak jak w Studio Santuri. Działam również w miastach Suchy Las, Oborniki, Piła. Dzięki Studio Santuri otrzymacie Państwo możliwość wspominania tego dnia na zdjęciach w bliskiej i dalekiej przyszłości.

  Data dodania: 18 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stainer Consulting - Tajemniczy Klient, Szkolenia »

  Firma doradcza Stainer Consulting proponuje przeprowadzenie badań Tajemniczy Klient. Aby prawidłowo ocenić postawę pracowników, ich umiejętności, prowadzenie rozmów z klientami, aby dokonać prawdziwie obiektywnej oceny potrzebni są " audytorzy ", którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w sprzedaży oraz określone cechy charakteru, gwarantujące ten obiektywizm. Posiadamy ponad 100 audytorów i w gronie tym nie ma studentów ani żadnych innych przypadkowych osób. Nie prowadzimy również rekrutacji gazetowych. Wszyscy audytorzy posiadają doświadczenie w sprzedaży i wymagane przez nas cechy. Nasi audytorzy uczestniczą w cyklicznych wewnętrznych szkoleniach. Nie czekaj! Zleć badanie typu "Tajemniczy Klient" w Twojej firmie!

  Data dodania: 08 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ealing.pl - Darmowe ogłoszenia UK »

  Ealing - Portal z ogłoszeniami, praca, mieszkanie, dom, zakupy, zwierzęta. Darmowe ogłoszenia oraz świeża dawka informacji każdego dnia. Postawiliśmy sobie za cel zjednoczenie rodaków z Ealingu w jedną, zwartą grupę społeczną mieszkającą w obwodzie dzielnicy jak i całego Londynu. Nie od dzisiaj wiadomo, że Ealing skupia największą grupę Polaków w UK. Chcemy dać możliwość odnajdywania się ludziom, zamieszkującym ten obszar od lat, a także dla świeżo przybyłych, by mogli złapać kontakt z innymi zamieszkałymi osobami z pochodzeniem Polskim. Im większa społeczność, tym więcej drzemie w niej żywiołowości, można się tego uczyć od innych państw, jednoczących się w wielkie społeczności, czerpiąc z tego wielkie dobrodziejstw. Pragniemy aby to miejsce było centrum pomocy dla każdego przysłowiowego Kowalskiego w Londynie. Centrum wspierające ludzi ogólną wiedzą, czerpaną z doświadczenia ludzi przebywających na Ealingu. Pomoc w załatwianiu istotnych spraw, jak pomoc w znalezieniu pracy, wypełnianiu papierów, wynalezieniu lokum, opisywaniu atrakcji krajoznawczych. Chcemy pomóc w chwytaniu kontaktu przez ludzi, pośredniczyć w pomaganiu innym, dawać możliwości zapoznawania ciekawych ludzi. Polak w obcym kraju nie musi czuć się odosobniony, czas udowodnić narodową solidarność, odrzucić schematy o naszych rodakach za granicą.
  Ealing.pl - Portal dla użytkowników, chcących być częścią pozytywnego centrum informacji, z wartościami dla wartości. Nie interesuje nas wielka liczebność użytkowników, interesuje nas atut tekstów, jakość ponad ilość.
  Zapraszamy do korzystania z naszego portalu.

  Data dodania: 01 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • mocne linki »

  Od bardzo dawna wiadomo jest o tym, że precle to jedna z bardziej efektywnych metod reklamy stron oraz zyskiwania do nich dużej wartości linków. Znając temat i wymagania wyszukiwarek do tego typu stron, prowadzimy polecaną witrynę maści presell pages bardzo dokładnie i chcemy zachęcić Państwa do zapoznania się z naszym preclem. Jest możliwość znaleźć w zasobach Internetu na kilkadziesiąt do złudzenia podobnych precli, lecz wyłącznie mocne linki zyskane z naszego precla posiadają swoistą gwarancję jakości na prowadzące przez odnośniki te strony. Prawdopodobnie próbując znaleźć w sieci sposobów na promowanie witryny, każdy natknął się na twór zwany presell pages. Strony z interesującymi tekstami, opisujące w zakresie różnorodnych aspektów i mającymi w swoim obszarze mocne linki do promowanej witryny. Jednocześnie świetna opcja pokazania swojej oferty, równorzędnie uatrakcyjniona pozycjonującym rezultatem dla promowanej witryny. Zapoznaj się już w tym momencie z potencjałem polecanych przez nas presell pages i dodaj ciekawy artykuł w zakres różnorodnych kategorii na polecanej przez naszą firmę stronie typu precle.

  Data dodania: 03 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Budownictwo - Architektura - Nieruchomości »


  Strona budownictwo360.pl jest poradnikiem dla osób, które planują wybudować  lub urządzić własny dom oraz mieszkanie. Czytelnicy znajdą tutaj informacje na temat wyboru odpowiedniego ogrzewania, podłóg, hydrauliki oraz tanich i bezpiecznych rozwiązań stosowanych w budownictwie. Piszemy też o tym, jak konserwować sprzęty i instalacje, aby długo cieszyć się ich użytkowaniem. Udzielamy porad w zakresie domowych napraw i prac ogrodowych, z których może skorzystać każdy, kto dba o dom i jego otoczenie. . Działamy od 2010 roku stale dostarczając naszym partnerom mozliwości dotarcia do odbiorców ze swoimi materiałami. Umożliwiamy publikacje artykułów branżowych, prezentację firmy, oraz wiele więcej funkcjonalności, za pomocą których można dotrzeć do potencjalnych klientów.

  Data dodania: 09 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Badania marketingowe Poznań »

  Nasz zespół tworzą badacze, analitycy oraz ankieterzy posiadający wieloletnie doświadczenie w planowaniu oraz realizacji badań marketingowych. Każdy projekt badawczy traktujemy indywidualnie odpowiednio dopasowując metodologię do wymagań klienta. W zależności od problemu badawczego dane pozyskujemy w wykorzystaniem technik ilościowych (PAPI, CAPI, MOBI) oraz jakościowych (IDI, FGI). Posiadamy ponadto zaplecze niezbędne do realizacji badań telefonicznych CATI.

  Data dodania: 22 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Badania ankietowe, badania ankietowe Warszawa »

  Profesjonalna agencja badawcza wyspecjalizowana w realizowaniu badań ankietowych na terenie całej Polski. Zatrudniamy na stałe ankieterów w największych miastach dlatego przygotowując projekty nie zatrudniamy osób z zewnątrz do etapu zbierania danych. Dzięki temu mamy pewność, że każde badanie przeprowadzane jest z zachowaniem najwyższego profesjonalizmu oraz rzetelności.

  Data dodania: 20 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Badania ankietowe Poznań »

  Niezależna agencja badawcza wywodząca się z Poznania. Obecnie zasięgiem naszych działań obejmujemy całą Polskę dzięki naszej sieci ankieterskiej. Jako jedna z nielicznych agencji specjalizujemy się w badaniach ankietowych metodami bezpośrednimi - door-to-door oraz traffic survey. Metody te pozwalają nam na precyzyjną kontrolę próby badawczej co nie jest możliwe przy realizacji badań przez internet czy telefon.

  Data dodania: 23 11 2018 · szczegóły wpisu »