Angielski Online

Architektura Podkategoria: Architektura

1 · 2 · następna strona »
 • Ekologiczne domy »

  Ekologiczne domy

  Przedstawiamy Państwu bardzo ciekawy zbiór artykułów, które dotyczą takich spraw, jak ekologiczne, drewniane czy energooszczędne domy. Można tu odnaleźć wskazówki przydatne przy szukaniu agencji projektowej. Pośród tematów poruszanych przez autorów znajduje się również swoisty przegląd najpopularniejszych rodzajów domów. Należy zapoznać się z radami, które pozwolą wybrać solidną grupę budowlaną. Serdecznie zapraszamy wszystkich zaciekawionych do lektury publikacji na naszym portalu.

  Data dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Black Kajman Design »

  Black Kajman Design

  Studio projektowe Black Kajman Design architekta wnętrz Ilony Budzickiej oferuje całościowe usługi aranżacji wnętrz prywatnych, biurowych i publicznych. W zakresie usługi projektowania wnętrza dostaniesz rzecz jasna oparty na pomiarach projekt oraz wizualizację aranżowanego wnętrza wraz z pełną pomocą w jego wdrożeniu obejmującą m.in. nadzór autorski. W trakcie przygotowywania projektu aranżacji wnętrza przez cały czas architekt będzie mieć na uwadze jego funkcjonalność i Twoje potrzeby. Firma projektuje także pojedyncze wnętrza jak łazienka czy kuchnia. Usługi aranżacyjne wykonywane są w rejonie miasta Bielsko-Biała, a także sąsiednich miejscowości takich jak Cieszyn, Czechowice-Dziedzice czy Żywiec. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą Black Kajman Design skontaktuj się mailowo bądź przez telefon.

  Data dodania: 02 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwo Energetyczne »

  Świadectwo Energetyczne

  Certyfikat zwany świadectwem energetycznym to akceptowalny dokument, który znacząco wpływa na wydatek utrzymania nieruchomości, przeto winien zostać ustalony z należytą starannością za pomocą firmy, która ma niezbędne doświadczenie, które poparte jest szeregiem rekomendacji od zadowolonych inwestorów. Na terenie województwa wielkopolskiego usługi na właściwie wysokim poziomie świadczy firma CERT. Posiadając zaplecze,wolę i wielu zadowolonych klientów gwarantujemy realizację świadectwa energetycznego, które będzie znaczącą inwestycją w przyszłość.. Świadectwa energetyczne dodatkowo projektowana charakterystyka energetyczna - to nasza specjalność.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • ogrody przydomowe »

  ogrody przydomowe

  Projektowanie i zakładanie ogrodów, realizacja, aranżacja terenów zieleni, Ogrodnik Trzebinia ul.Targowa 12A. W zakres działalności wchodzą zarówno ogrody przydomowe, jak i zagospodarowywanie terenów zieleni przy firmach. Współpracujemy tylko z profesjonalnymi gospodarstwami szkółkarskimi i ogrodniczymi. Udzielamy gwarancji na oferowane przez nas usługi. Pielęgnacja i ochrona roślin. Najpopularniejszy jest styl ogrodu o naturalnym wyglądzie, o układzie nieregularnym. Istnieje jednak wiele innych stylów, spośród których możemy wybierać. Ogród regularny posiada układ symetryczny, prostokątne kształty, regularne elementy strukturalne takie jak pergole, widoki z prostymi ścieżkami obramowanymi łukami, prowadzące do odległych punktów ogniskowych. Innym stylem jest ogród wiejski. Wiejskie ogrody są czymś co możemy uzyskać, gdziekolwiek mieszkamy i niezależnie od wielkości działki. To ogród pełen tradycyjnych, rodzimych kwiatów, do których dostęp umożliwiają - niemal niewidocznie - kręte ścieżki. Róże i powojniki na wszystkich murach. Naprawdę powinien być bez trawnika. Ogród architektoniczny to ogród mały z elementami budowlanymi o wyraźnych kształtach takich jak nawierzchnie z płyt, murowane z cegieł pojemniki na rośliny, basen o regularnym kształcie. Posiada mało roślin o okazałych liściach. Kolejnym stylem jest styl japoński, którego charakteryzuje mały krajobraz z zagrabionymi powierzchniami wysypanymi tłuczniem, z otoczakami, wodą z mostkiem, japońskimi wyrobami kamionkowymi, krzewami i bonsai, nieruchomości bez trawników. Ogrody leśno-naturalistyczne obsadzone są drzewami liściastymi z podsadzonymi różanecznikami, paprociami lub roślinami leśnymi, z naturalnymi ścieżkami (z kamieniami lub utwardzonego gruntu). Występują w nim wysokie trawy, sadzawki o naturalnych kształtach, rodzime żywopłoty, dzikie kwiaty.

  Data dodania: 16 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kominki Warszawa »

  Kominki Warszawa

  Twój domek, to twoja ostoja gdzie każda rzecz winno być urządzone tak jak pragniesz tego Ty! Przewidzenie domu jest niezwykle delikatne, ale powoduje radość. W czasie projektu należałoby uwzględnić takie faktory jak np. kominki warszawa które wnętrzu dodają temperamentu i zapewniają atmosferę w okresie zimowym nocy. Ich jakość jest wyznacznikiem jakim musimy się kierować podczas budowy lub remontu, dlatego w kuchni bez liku lepiej niż drewniane sprawdzą się kamienne blaty warszawa, które nie drapią się bez trudności oraz są odporne na działanie bardzo wysokiej temperatury. Istotnym elementem wystroju domu są okna, a wraz z nimi ? parapety warszawa. Najodpowiedniej zarówno je wytworzyć z kamienia w odmiennym wypadku mogą gnić bądź naginać się. Dlatego warto skorzystać z usług kamieniarza, jaki wytworzy dla nas z kamienia wszystko to co sobie zażyczymy, w jakimkolwiek rozmiarze i kolorze.

  Data dodania: 01 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Architektura wnętrz »

  Architektura wnętrz

  Pracownia architektoniczna Artdesign zajmuje się aranżacją, projektowaniem wnętrz. Oferujemy projekty wnętrz domów,mieszkań, loftów, rezydencji i apartamentów. Przygotujemy także projekt wnętrz komercyjnych- hotel, gabinet medyczny, salon kosmetyczny, biuro. Projekt przygotowany jest terminowo i w ramach założonego budżetu. Na życzenie inwestorów prowadzimy nadzory autorskie nad realizacją,a także polecamy sprawionych wykonawców.

  Data dodania: 30 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tynki maszynowe Małopolska »

  Tynki maszynowe Małopolska

  Pożądasz ekipy zajmującej się tynkami profesjonalnie? DoskonaleDobrze trafiłeś. Masz bowiem do czynienia z rozpoznawalną firmą na Śląsku która oferuje jakościowe tynki od dziesięciu lat. Wieloletnie doświadczenie jest idealnym potwierdzeniem na skuteczność prowadzonych prac. Realizujemy zlecenia, ponieważ wiemy że proponujemy tynki maszynowe doskonalsze od pozostałych spółek. Jeślibyśmy nie byli przekonani o naszej niezawodności, nie bralibyśmy udziału w największych realizacjach w całej Polsce. Mimo że naszym obszarem prac jest przede wszystkim Małopolska to jesteśmy mocno rozpoznawalni również w miastach terytorium śląskiego. Realizujemy tynki agregatem które muszą przetrwać bardzo dużo czasu. Są nieczułe na uszkodzenia a także zapewniają bezpieczeństwo wszystkim domownikom. Gdy nie lubisz martwić się o nic, powierz to specjalistom. Usługi budowlane są w końcu tak bardzo ważną kategorią naszego życia, że jakakolwiek doza wątpliwości nie wchodzi tu w grę.

  Data dodania: 06 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tynki maszynowe Śląsk »

  Tynki maszynowe Śląsk

  Nie od dziś wiadomo, że firma która skupia się na pojedynczej czynności jest w niej zawodowa. Kiedy firma oferuje tynki maszynowe i nic poza tym, wkłada kompletną własną pasję właśnie w tynkowanie. Nie rozprasza go nic pozostałego, przez co z czasem staje się zawodowcem w swoim fachu. Tego typu spółka po paru latach funkcjonowania zaczyna proponować najbardziej jakościopwe tynki Bielsko pokonując profesjonalizmem całą rywalizację. W ten sposób poznałeś sposób znalezienia najlepszej firmy budowlanej do zorganizowania pracy w swoim mieszkaniu. To metoda, która przyjmuje się w każdym przypadku. Poza tym, możesz liczyć na szybkość działania. Tynki maszynowe realizowane są w końcu o wiele zwinniej niż te popularną techniką. Ułatwiają to profesjonalne agregaty, dzięki którym położony tynk będzie widniał na ścianie zdecydowanie dłużej. To gwarancja zadowolenia oraz wspaniała współpraca z zleceniobiorcą. Wyszukaj świetnego tynkarza bo inaczej nie będziesz zadowolony z firmy budowlanej.

  Data dodania: 11 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kotły »

  Kotły

  Gdy poszukujecie Państwo niezawodnego systemu ogrzewającego do swojego lokalu mieszkalnego to znakomicie Państwo trafili. Nasze przedsiębiorstwo od wielu już lat trudni się produkcją urządzeń ogrzewających takich jak kotły na pellet, węgiel czy miał węglowy oraz kominki. Nasze kotły wyposażane są w podajnik tłokowy lub ślimakowy. Do tego produkujemy także akcesoria konieczne do poprawnego funkcjonowania kompletnej instalacji ogrzewającej. Oferujemy najlepszą jakość produkowanych przez naszą firmę urządzeń. Stawiamy na innowacyjność, co pozwala nam pozostawać w grupie najlepszych producentów w tej dziedzinie.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia bramy stalowe bydgoszcz »

  Ogrodzenia bramy stalowe bydgoszcz

  Zdajesz sobie sprawę z tego, że ogrodzenia balustrady kujawsko-pomorskie są najlepsze, jednak boisz się przepłacić? Podobnie w kwestii takiej jak balustrady metalowe Bydgoszcz? Kupując u nas możesz liczyć na bardzo korzystne obniżki i promocje. Na swoje produkty dajemy również wieloletnie gwarancje. Nie musisz, więc obawiać się konieczności naprawiania na swój koszt! Posiadamy szereg zadowolonych klientów, którzy mogą poświadczyć, o jakości produktów, które sprzedajemy! Serdecznie zapraszamy na stronę!

  Data dodania: 19 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • ogrodzenia tymczasowe »

  ogrodzenia tymczasowe

  Oferta naszej fachowej firmy jest niesłychanie majętna, więc jesteśmy przeświadczeni, iż każdy z Państwa odnajdzie w niej coś dla siebie. Proponujemy różne ogrodzenia, między innymi w zasobnej ofercie naszej firmy odnajdą Państwo ogrodzenia ażurowe. Dodatkowo oferujemy również rozliczne ogrodzenia budowlane, które z pewnością także należałoby obejrzeć. Służymy każdą pomocą, wobec tego serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Staramy się przez cały czas ją rozszerzać, toteż warto regularnie do nas zaglądać. Prócz imponującej jakości naszych artykułów odszukają Państwo u nas również bardzo atrakcyjne ceny, a więc naturalnie zakupy u nas są nie tylko bezproblemowe, lecz też przyjemne.Zapraszamy do zakupów ? z pewnością będziesz zadowolony z naszych profesjonalnych oraz stabilnych ogrodzeń.

  Data dodania: 29 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wortal Sztuka-Architektury.pl »

  Wortal Sztuka-Architektury.pl

  Wortal Sztuka-Architektury.pl jest jednym z największych, sieciowych mediów architektonicznych w Polsce. Powstał w 2001 roku jako rozwinięcie strony internetowej towarzyszącej polskiej prezentacji wystawy laureatów nagrody Pritkzera - architektonicznego Nobla. Wortal jest także wydawcą e-magazynu architektonicznego pt. Krytyka Architektury. Oprócz prezentacji aktualności z polskiej i światowej architektury serwis Sztuka-Architektury.pl jest organizatorem szeregu wydarzeń architektonicznych, jak: ?ArchFilmFest - Festiwal Filmów o Architekturze", ?Akcja-Kreacja. Projektowanie na żywo" czy ?Polska Architektura XXL" - doroczny plebiscyt będący podsumowaniem największych wydarzeń architektonicznych.

  Data dodania: 24 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projekt organizacji ruchu »

  Projekt organizacji ruchu

  Nasz zgrany zespół inżynierów, wykona profesjonalne projekty organizacji ruchu, dopasowane do poszczególnych potrzeb klienta. Każdy projekt organizacji ruchu,tworzymy mając na uwadze m.in. takie składniki jak: rodzaj drogi,obecnośc przejścia dla pieszych przejazdy kolejowe kategoria drogi gdzie będzie wprowadzona.

  Data dodania: 17 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nowe baterie łazienkowe »

  Nowe baterie łazienkowe

  Kieruj się własnymi doświadczeniami, gdy budujesz nową łazienkę dla mieszkania. Zakup prysznice i baterie łazienkowe Grupy Armatura i zaskocz rodzinę. Każda bateria łazienkowa musi być bezpieczna i oryginalna. Nasza firma to fachowcy w każdym obszarze hydrauliki. Baterie łazienkowe są iluminowane oraz zdobione bursztynami. Nasz katalog armatury osiągalny jest bezpłatnie na oficjalnej stronie. Zerknij do niego i przeczytaj konstrukcję techniczną konkretnego prysznica albo kranu. Wyróżnione wieloma branżowymi odznaczeniami części armatury łazienkowej z Krakowa są niepowtarzalne. Nie manipulujemy kluczowymi danymi baterii łazienkowych, aby klienci mogli rzetelnie ocenić przydatność oferowanych artykułów. Organizujemy wyjątkowe prezentacje produktowe na terenie wszystkich województw. Odwiedź nas i testuj co wyprodukowaliśmy. Łazienka to istotne miejsce w mieszkaniu i należy o nią dbać.Szokująco wyglądające elementy armatury do toalet nabędą Państwo w salonach współpracujących z Grupą Armatura. Szanujemy wszystkie opinie kupujących, stąd nasze nowe kolekcje to baterie o wysokich walorach. Baterie łazienkowe projektujemy od wielu lat i rozumiemy co się podoba, a co jest odrzucane. Każdego sezonu dodajemy nowe kolekcje. Chętnie korzystamy z porad konsumentów, kiedy modyfikujemy istniejące już produkty. Świecące metale to tylko jeden element z licznych pozytywnych aspektów naszych baterii łazienkowych. Polska armatura jest także wyróżniana u zachodnich konsumentów. Nasze baterie łazienkowe i prysznice to symbol niesamowitego odrodzenia naszej gospodarki. Modernizacja łazienki to najlepsza okazja do wymiany prysznica, umywalki czy oświetlenia. Twierdzimy, że nasza armatura zdobywa nagrody w wielu krajach. Nie obawiaj się nowego.

  Data dodania: 29 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • żaluzje z montażem Katowice »

  żaluzje z montażem Katowice

  Szukasz fajnych rolet, które będą pasowały do twojego wystroju? Warto jest skorzystać z naszykowanego na naszej stronie sklepu z żaluzjami, który ma bardzo duży dobór jednocześnie żaluzji jak i rolet. Jeżeli tylko jesteś zaciekawiony takimi żaluzjami jakimi są żaluzje pionowe sosnowiec bądź żaluzje śląsk lub rolety śląsk a również verticale śląsk możesz już rzeczywiście korzystać z naszego sklepu w, jakim odszukasz takie żaluzje i rolety. Gdy jesteś zdecydowany i chciałbyś dokonać zakupu takich rolet masz możliwość też kupić żaluzje z montażem Katowice. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie z którego trzeba skorzystać jeżeli nie wiemy jak takie żaluzje samemu zamontować.

  Data dodania: 28 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Krzesła do kawiarni »

  Krzesła do kawiarni

  Wygląd i wystrój lokali, barów, kawiarni w dużej mierze zależy od wyposażenia zakupionego na salę. W przypadku kawiarni, małych pubów mocno uwydatnić należy bar, stoliki, krzesła kawiarniane, a w dalszej kolejności kolory i ułożenie. Fotele i krzesła muszą być wygodne, czyste i delikatne. Wchodząc do lokalu muszą przyciągać i zachęcać nas do pozostania w lokalu.

  Data dodania: 31 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz Warszawa Gnass »

  Projektowanie wnętrz Warszawa Gnass

  Aranżacje wnętrz dla każdego. Zajmujemy się projektowaniem wnętrz dla najbardziej wymagających. Dużą uwagę przywiązujemy do jakości wykonania, dbając o perfekcyjne wykończenie każdego szczegółu. Każdy nasz projekt jest niepowtarzalny oraz dostosowany do potrzeb i charakteru mieszkańców. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej pracy, skontaktuj się z naszym biurem.

  Data dodania: 15 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pranie dywanów Lublin »

  Pranie dywanów Lublin

  Sprzątanie w Lublinie, nie będzie takie jak wcześniej, dzięki naszej firmie będziesz miał czysto i schludnie w domu i formie. Posprzątamy wszystko za ciebie, wystarczy napisać lub zadzwonić i już się zjawimy. Czyścimy, pierzemy, odkurzamy i myjemy. Możesz jechać na wakacje lub odpoczywać, a wszystko inne zrobimy za ciebie. Sprzątanie Lublin szybko, profesjonalnie i nowocześnie.

  Data dodania: 03 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne roboty drogowe Tychy »

  Profesjonalne roboty drogowe Tychy

  Nasze Przedsiębiorstwo Budowlano – Projektowe „Drokan 2” funkcjonuje na rynku budowlanym od 1990 roku. To znana i również ceniona firma, która specjalizuje się w kompleksowej realizacji prac brukarskich. Wykonuje prace nie tylko dla osób prywatnych, ale oraz dla dużych korporacji, oraz firm. Na przejrzystej stronie firmowej dostępne są wszystkie usługi np. brukarstwo, usługi sprzętowo transportowe, projektowanie, a także prace instalacyjne. Drokan współpracuje z wieloma cenionymi przedsiębiorstwami co gwarantuje profesjonalną realizację świadczonych prac. Co ciekawe dla potrzeb klientów, firma oferuje także ciężki sprzęt budowlany} np. spycharki, samochody o różnej ładowności, oraz koparko-ładowarki. Między oferowanych usług są również bardzo popularne a także rzetelnie prowadzone roboty drogowe.

  Data dodania: 28 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Biuro wystroju wnętrz Katowice »

  Biuro wystroju wnętrz Katowice

  Oferta biura zajmującego się projektowaniem i wystrojem wnętrz. WiD studio Wnętrze i Detal mieści się w Katowicach, działa na obszarze całego województwa śląskiego i sąsiednich, a poprzez internet realizuje projekty w kraju i za granicą. Każdy projekt składa się z części koncepcyjnej, technicznej oraz wizualizacji komputerowych. Precyzyjny zakres robót tudzież proces współpracy z architektem wnętrz można sprawdzić na opisywanej witrynie internetowej.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zapomniane i zniszczone nieruchomości »

  Zapomniane i zniszczone nieruchomości

  Dopóki posiada się jedno małe brzdąc, owo można się analogicznie zadowolić skromną dodatkowo ciasną kawalerką w wieżowcu. Jak do rodziny powinno się jednak więcej ludzi, na przykład dwa czy trójka dzieci, to nie posiada nawet co pomyśleć o zakupie kawalerki. W takiej okoliczności potrzebna nam będzie niemało większa dziedziniec, a zatem mieszkanie trzypokojowe lub większe. Taka nieruchomość spośród trzema pokojami liczy sobie na całość 80 metrów, są to już stąd dosyć duże lokalu.
   Inni ludzie robią lokaty i zakładają w bankach konta oszczędnościowe, nie Ci chociaż taka szablon inwestowania w przyszłość wystarcza. Ludzie najbardziej przedsiębiorczy rozważają ponad inwestycją w nieruchomości i owo najlepiej takie, które będą bardzo ochoczo zlokalizowane.
   

  Data dodania: 09 05 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Architektura

Architektura - nowa strona:

Adres: