Angielski Online

Angielski Podkategoria: Angielski

 • Szkoła języka angielskiego Rzeszów - sprawdź »

  Szkoła języka angielskiego Rzeszów - sprawdź

  Promar to Centrum Edukacyjne, które oferuje naukę języków obcych dla pociech, młodzieży i również dorosłych. Dzięki poprawnie przeprowadzonym kursom każda osoba może zrozumieć zawiłości języka obcego związanego z pracą, zainteresowaniami, rozmowami biznesowymi oraz pogawędkami ze znajomymi. Kursy językowe realizowane są nowoczesnymi oraz innowacyjnymi metodami, gotowymi do możliwości umiejętności a oprócz tego wymagań każdej osoby. Zajęcia realizowane są w niewielkich grupach, a środki dydaktyczne a oprócz tego systemy nauki oparte są o bardzo dobre podręczniki a oprócz tego programy autorskie. Kursy przeprowadzane są przez doświadczoną i przygotowaną do tego kadrę, która z wysokim zaangażowaniem dba o atmosferę, przyjemność nauki i jej walory edukacyjne. Co więcej w ofercie firmy mieszczą się: fachowe przedszkole językowe, które stwarza właściwe środowisko do nauki języka angielskiego od najmłodszych lat, egzamin językowa z oddziałami dwujęzycznymi, obozy, półkolonie językowe, kursy dla firm, itp.

  Data dodania: 28 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego online - kursy »

  Nauka angielskiego online - kursy

  Uważasz, że najwyższa pora pomyśleć o nauce języka angielskiego i zastanawiasz się nad tym, gdzie można liczyć na zaufaną pomoc? W takiej sytuacji warto zapoznać się z ofertą, którą ma Speaking House? Decydując się na Speaking House, wybierasz swobodną a także płynną komunikację w języku angielskim — wiemy, jak Ci pomóc! Myślisz, że to wyłącznie słowa? Jeżeli tak, jesteś w błędzie. Nawiasem mówiąc zawsze można umówić się na zajęcia próbne. Co jeszcze można powiedzieć odnośnie do nauki? Proponowana przez nas szkoła językowa gwarantuje indywidualne podejście. Nie ulega kwestii, że ma to spore znaczenie w trakcie nauki. Co należy rozumieć przez indywidualne zachowanie się? Lekcje układane są pod poziom, potrzeby, zainteresowania, pracę a także cele językowe. Więcej informacji można wyszukać na stronie naszej firmy.

  Data dodania: 28 08 2019 · szczegóły wpisu »
 • czasopisma dla nauczycieli angielskiego »

  czasopisma dla nauczycieli angielskiego

  Czaspismo The Teacher to profesjonalne pismo dla anglistów nagrodzone prestiżową nagrodą European Language Label. Wydawnictwo stanowi rewelacyjne źródło wiedzy dla krajowych nauczycieli języka angielskiego i obfituje w praktyczne treści, które umożliwiają wzbogacenie warsztatu metodycznego. Magazyn podzielony jest na sekcje, dotyczące różnorodnych specjalistycznych zagadnień, co pozwala poszerzać wiedzę w wybranych obszarach w językowych. Na domiar tego zawiera ono działy redagowane specjalnie na wymagania rynku polskiego, np. dotyczące matury. Magazyn dla anglistów The Teacher zawiera także praktyczne materiały dydaktyczne, gotowe do bezpośredniego użycia na lekcjach. Zakupu pisma można dokonać online na stronie internetowej. Możliwy jest zakup pojedynczych egzemplarzy i również prenumerata na cały rok. W sklepie oferowane są również numery archiwalne.

  Data dodania: 28 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • kursy języka angielskiego »

  kursy języka angielskiego

  Siedzibą szkoły języków obcych Perfekt OK jest Łódź. Placówka oferuje kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego oraz nie tylko. Pozwala również naukę języka portugalskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, japońskiego oraz chińskiego. Prowadzi kurs z języka polskiego dla obcokrajowców. Propozycję kieruje do dzieci, młodzieży i również dorosłych. Organizuje kursy przygotowujące do matury, wakacyjne a także dla firm. Wykonuje tłumaczenia specjalistyczne i również przysięgłe. Wynajmuje sale konferencyjne. Jako Ośrodek Egzaminów Międzynarodowych TELC przeprowadza egzaminy na certyfikaty z wielu języków obcych. Szkoła językowa Perfekt OK proponuje naukę języków na różnych poziomach zaawansowania, 1 bądź 2 razy w tygodniu w wybranych godzinach. Zapewnia rabaty dla stałych słuchaczy czy też osób decydujących się na naukę drugiego języka.

  Data dodania: 28 04 2022 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Angielski

Angielski - nowa strona:

Adres: