Angielski Online

Ebooki Podkategoria: Ebooki

 • Testy do Policji »

  Testy do Policji

  Testy w życiu każdego człowieka to rzecz bardzo istotna i ważna. Jeśli przygotowywałeś się kiedyś do jakiegoś poważnego egzaminu, to z pewnością wiesz ile wymaga to czasu i poświęceń. Testy do policji, to wysoko standaryzowane testy, które mają na celu pokazać, czy dana osoba nadaję się na stanowisko funkcjonariusza. Na stronie odpowiedzi.com.pl, znajdziesz nie tylko testy, ale także gotowe odpowiedzi, które pomogą Ci przygotować się do tego, jakże ważnego życiowego egzaminu. Na stronie znajdziesz również testy, wraz z odpowiedziami do innych zawodów. Testy na taksówkarza, testy na ochroniarza i inne.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Testy certyfikat księgowy »

  Testy certyfikat księgowy

  Certyfikat księgowy, to dokument, który uprawnia do pracy w biurach rachunkowych, a także w ministerstwach, starostwach urzędach i wielu innych miejscach. To jeden z najważniejszych dokumentów w branży finansowej. By go zdobyć, należy pomyślnie przejść testy. Na stronie certyfikat-ksiegowy.pl, przygotowujemy Cię do tego trudnego, lecz bardzo ważnego egzaminu. Na naszym portalu znajdziesz, wiele pomocnych materiałów. Między innymi są to: testy dla przyszłych księgowych oraz ich poprawne rozwiązania. Zapraszamy do naszego portalu, z nami na pewno przygotujesz się lepiej.

  Data dodania: 11 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Testy myśliwskie »

  Testy myśliwskie

  Myślistwo jest Twoją pasją? Naszą również, dlatego przygotowujemy do uprawnień łowieckich. Testy na myśliwego są ciężkie, bowiem na polowaniach musisz wiedzieć, do jakiej zwierzyny masz prawo podnieść ogień. My chcemy przygotować Cię najlepiej do tego typu egzaminu. Testymysliwskie.pl to pierwszy w Polsce tego typu portal, w którym prócz pytań, mogących pojawić się na egzaminie myśliwskim, podajemy także odpowiedzi. Przygotowania do egzaminu z naszą stroną jest dużo prostsze i bardziej skuteczne. To tutaj znajdziesz odpowiedzi, na rzeczy, które sprawiały Ci trudności.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Liczebniki po angielsku »

  Liczebniki po angielsku

  Jeżeli masz kłopot z przyswajaniem angielskiego i szukasz skutecznej pomocy, by zdobyć podstawową wiedzę to ta oferta jest dla ciebie stworzony. Niezbędne zwroty, które umożliwiają porozumienie za granicą. Co sprawiło, że ten ebook przeznaczony jest dla każdego? Z pewnością łatwa gramatyka oraz wytłumaczone punkt po punkcie jej zależności. Nie zastanawiaj się dłużej, bowiem taka okazja na szybką naukę języka może się już nie zdarzyć. Odmień swoje życie i zwiększ kwalifikacje. Już teraz zamów nowy ebook i odkrywaj tajniki języka angielskiego nie wychodząc z domu, a Przymiotniki angielski to temat, który musisz poznać.

  Data dodania: 29 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Legendy warszawskie - legenda o złotej kaczce, legenda o Syrence Warszawskie »

  Legendy warszawskie - legenda o złotej kaczce, legenda o Syrence Warszawskie

  Legendy polskie to dziesiątki opowieści z różnych rejonów naszego kraju. Aby spisać jak największa liczbę legend uruchomiliśmy serwis PolskaTradycja.pl. Legendy stanowią ciekawą bazę, z która dotyczy chłopskich przesądów. Legendy pokazują nam w jaki sposób powstał nasz piękny kraj, z jakiego powodu założone niektóre polskich miasta. Legendy Krakowskie to mnóstwo interesujących legend: między innymi Hejnał Mariacki i również Lajkonik.Promouj legendy, aby nigdy nie zostały zapomniane.

  Data dodania: 11 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne »

  Prezentacje maturalne

  Praca maturalna na wybrany przez ucznia temat, tworzą podstawowy element ustnego sprawdzianu z języka polskiego. Warto więc odpowiednio przygotować się do przemówienia, tym bardziej, że w grę wchodzi 20 punktów 100% pkt, które można uzyskać. Pomocnymi podczas egzaminu mogą okazać się konspekt oraz profesjonalnie przygotowywana praca maturalna z polskiego. Czasu na zaplanowanie wywodu słuchacze mają bardzo dużo, należałoby więc rozsądnie go zagospodarować. Pisanie prezentacji maturalnych to poważne wyzwanie, którego nie należy odkładać na ostatnią chwilę. Gotowe prezentacje maturalne powinny bez narzekań czekać na wykorzystanie co bynajmniej dwa miesiące przed przewidywanym terminem obrony. W naszym sklepie znajdziesz gotowe prace maturalne
  Motyw cierpienia
  Motyw dobra i zła
  Motyw fantasy

  Data dodania: 26 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jak wydać książkę, ebook? Wydawnictwo Witanet »

  Jak wydać książkę, ebook? Wydawnictwo Witanet

  Jak wydać książkę lub ebook? To pytanie zadaje sobie większość początkujących pisarzy, którzy stają przed dylematem czy warto poświęcić się pisaniu czy jest to droga zmierzająca donikąd. Wydanie książki może być nagrodą za poświęcony czas. Jak znaleźć wydawcę książki? Jeżeli szukasz wydawcy, to być może warto zwrócić uwagę na Wydawnictwo Witanet.
  Działamy na rynku od 3 lat, dlatego nadal jesteśmy pełni energii i głodni nowych wyzwań. Dynamiczny zespół kreatywnych pracowników sprawia, że każde zgłoszenie traktujemy z pełną powagą. Pomimo silnej konkurencji na rynku jesteśmy widoczni i rozwijamy nasze wydawnictwo.

  Przebieg współpracy z autorem rozpoczyna się od nawiązania kontaktu. Następnie ustalane są szczegóły związane
  z kwestiami technicznymi takimi jak wielkość nakładu
  czy parametry książki oraz okładki. Po ustaleniu tych
  szczegółów następuje podpisanie umowy uwzględniającej wcześniejsze zapisy. Po przesłaniu gotowego tekstu przez autora przejmujemy pałeczkę i rozpoczynamy ciężką pracę. Wydawnictwo przygotowuje tekst do druku z uwzględnieniem korekty tekstu, składu i łamania oraz projektu
  okładki. Po tym możliwe jest rozpoczęcie procesu druku, a następnie rozpoczyna się dystrybucja. Na tym etapie książki
  trafiają na półki księgarń. Dzięki współpracy z kilkoma
  dystrybutorami książek umożliwiamy autorowi dotarcie ze swoją książką czy e-bookiem nawet do kilkuset księgarń stacjonarnych oraz internetowych działających na terenie całego kraju.

  Data dodania: 25 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Praca w Policji »

  Praca w Policji

  Wbrew pozorom, praca w Policji nie wymaga ukończenia specjalnych szkół i odbycia multum kursów. Jeśli chodzi o wykształcenie to policjantem może zostać każdy, kto ukończył co najmniej szkołę średnią. Oczywiście koniecznym wymogiem jest odpowiednia zdolność fizyczna oraz psychiczna, która pozwoli na pełne podporządkowanie się służbowej dyscyplinie. Ponadto mężczyźni chcący wstąpić do policji muszą być albo po odbyciu zasadniczej służby w wojsku albo zostali przeniesieni do rezerwy. Kobiet oczywiście powyższy wymóg nie dotyczy.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Audioroom - Języki obce »

  Audioroom - Języki obce

  Uczysz się języków obcych?A może już umiesz i chcesz posłuchać dobrego audiobooka w języku obcym?Audioroom to strona właśnie dla Ciebie.W naszym serwisie znajdziesz e-booki, e-kursy, audiobooki.Wszelkie pliki (mp3, pdf,rtf) pobierzesz natychmiast na swój komputer.Jesteśmy również wydawcą serii Audio Short Storiesktóra pozwoli w miły i przyjemny sposób doskonalić znajomość języka angielskiego.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe eBooki »

  Darmowe eBooki

  Chcielibyśmy zaprosić Cię do skorzystania z naszej oferty. Polecam wyjątkowy zbiór cyfrowych książek ? tzw. eBooki. Wygodnie, szybko, taniej niż w formie papierowej. Wystarczy parę kliknięć a wybrany przez Ciebie eBook znajdzie się w Twoim posiadaniu. Co więcej zaoferujemy Ci również darmowy eBook. Wspomnę też o tym, że eBooki dostępne na naszej stronie możesz przeglądać na komputerze w dowolnym systemie, telefonie komórkowym i palmtopie. Dodam, że te cudowne cyfrowe książki możesz pobierać o każdej porze dnia i nocy, w każdą pogodę i nie musisz się martwić, że zabraknie go w magazynie, co w przypadku druku jest bardzo możliwe. Odwiedź nas i ciesz się wspaniałą lekturą.

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ebooki

Ebooki - nowa strona:

Adres: