Angielski Online

Reklama

Marketing Kategoria: Marketing

Tutaj wstaw opis kategorii Marketing

Marketing - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Specjalistyczne drukarnie Gdańsk »

  Specjalistyczne drukarnie Gdańsk

  Przedsiębiorstwo ES-GRAF to kompetentna drukarnia, funkcjonująca w branży poligraficznej już od 1990 roku. Nasze długoletnie doświadczenie, bogato wyposażony, nowoczesny park maszynowy, własne studio graficzne i introligatornia to czynniki zapewniające najlepszą jakość wykonywanych towarów. Współpracujemy zarówno z polskimi, jak oraz zagranicznymi klientami. Jesteśmy niezależni od podwykonawców, co pozwala nam na niezwykle szybką realizację skomplikowanych i również obszernych zamówień. Drukujemy maksymalnie do formatu B-2 włącznie. W naszej propozycji wyszukać można różnego rodzaju materiały reklamowe, takie jak plakaty, katalogi, broszury, ulotki oraz foldery. Paramy się także m. in. produkcją kalendarzy, pocztówek, wizytówek i również opakowań a oprócz tego pudełek. Naszym klientom oferujemy także usługę profesjonalnego druku cyfrowego.

  Data dodania: 27 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • profesjonalna agencja reklamowa Warszawa »

  profesjonalna agencja reklamowa Warszawa

  Reklama jest dźwignią handlu. Trudno sobie wyobrazić skuteczne prowadzenie biznesu bez działań reklamowych. Więc powinno się zadbać o profesjonalną obsługę reklamową. Agencja Reklamowa CC Proffessionals Group proponuje zapewnia doświadczenie, fachowość a także kreatywne nastawienie do każdego zlecenia. Wszystko zaczyna się od projektu graficznego. Nasze studio graficzne to grupa profesjonalistów. Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny. Zadowolenie klienta jest bowiem dla nas najważniejsze. Agencja kreatywna CC Professionals Group to nie tylko projekty graficzne, ale także przygotowanie ich do druku. Każdy materiał reklamowy ma za zadanie przyciągać uwagę. W związku z tym szalenie istotny jest nie tylko projekt graficzny, lecz również sposób wykonania materiałów reklamowych. Wobec tego zespół DTP zadba, tak aby każdy projekt przygotowany został z niezwykłą starannością.

  Data dodania: 20 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie banerów »

  Projektowanie banerów

  Studio Piko to uznana firma świadcząca kompleksowe usługi graficzne na najwyższym poziomie. W jej rozległej propozycji odnajdą Państwo na przykład projektowanie banerów reklamowych. Studiopiko. pl cieszy się niesłabnącym uznaniem pośród usługobiorców, a zainteresowanie jej usługami nieustająco rośnie. Studio graficzne, wychodząc na przeciw stawianym mu oczekiwaniom, proponuje między innymi specjalistycznie przygotowany autorski projekt katalogu, a także oryginalne foldery reklamowe. Pracownicy świetnie zdają sobie sprawę z tego, że trafnie stworzony katalog reklamowy to ważny krok do sukcesu każdego przedsiębiorstwa. Wiedza oraz doświadczenie sprawiają, że ich usługobiorcy wyróżniają się na rynku.

  Data dodania: 28 08 2019 · szczegóły wpisu »
 • Badania ankietowe Poznań »

  Badania ankietowe Poznań

  Niezależna agencja badawcza wywodząca się z Poznania. Obecnie zasięgiem naszych działań obejmujemy całą Polskę dzięki naszej sieci ankieterskiej. Jako jedna z nielicznych agencji specjalizujemy się w badaniach ankietowych metodami bezpośrednimi - door-to-door oraz traffic survey. Metody te pozwalają nam na precyzyjną kontrolę próby badawczej co nie jest możliwe przy realizacji badań przez internet czy telefon.

  Data dodania: 23 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Sesje produktowe Lublin »

  Sesje produktowe Lublin

  Studio Orbin oferuje szeroki zakres usług związanych z fotografia produktową i reklamową. Wykonujemy sesje zdjęciowe produktów, sesje lookbookowe z modelami a także zdjęcia biznesowe. Najczęściej pracujemy w naszym studio, ale zdarza nam się również wykonywać zlecenia u klienta. Nasze studio znajduje się w Lublinie, w związku z czym większość zleceń produktowych wykonujemy zdalnie. Produkty dostarcza nam kurier, a z klientem kontaktujemy się telefonicznie i mailowo. Potrzebujesz zdjęć produktowych, a może oryginalnych fotografii reklamowych, zgłoś się do nas i opowiedz nam o swoim produkcie lub usłudze. Wykonamy dla ciebie sesję i przygotujemy materiały do publikacji w internecie a także do druku. Zapraszamy na naszą stronę orbin. pl znajdziesz tam więcej informacji o naszych usługach, przykładowe realizacje, oraz wiele materiałów informacyjnych dotyczących zarówno samej fotografii jak i ich wykorzystania.

  Data dodania: 19 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Badania ankietowe, badania ankietowe Warszawa »

  Badania ankietowe, badania ankietowe Warszawa

  Profesjonalna agencja badawcza wyspecjalizowana w realizowaniu badań ankietowych na terenie całej Polski. Zatrudniamy na stałe ankieterów w największych miastach dlatego przygotowując projekty nie zatrudniamy osób z zewnątrz do etapu zbierania danych. Dzięki temu mamy pewność, że każde badanie przeprowadzane jest z zachowaniem najwyższego profesjonalizmu oraz rzetelności.

  Data dodania: 20 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Koperty producent »

  Koperty producent

  Przedsiębiorstwo Kuvert już od wielu lat istnieje na rynku a oprócz tego chce jak najlepiej spełniać Wasze oczekiwania. Wskutek tego z roku rocznie staramy się powiększać naszą ofertę a także udoskonalać stosowaną przez nas technologię produkcji, abyście byli z nas jak najbardziej zadowoleni. O ile są Wam potrzebne koperty ekologiczne a także to w dużej ilości, to zachęcamy do nawiązania kontaktu z zatrudnionymi przez nas pracownikami. Z miłą chęcią zaprezentujemy Wam naszą ofertę, ponieważ bezbłędnie znamy się na tworzeniu tego rodzaju kopert. Wszystkie nasze koperty bąbelkowe charakteryzują się dużą wytrzymałością i odpornością. Możecie zatem być pewni, że Wasze przesyłki nie ulega wątpliwości będą w nich bezpieczne. Mamy dla Was różnorodne koperty, w tym takie do drukowania laserowego, do pakowania maszynowego, luksusowe a także niemało innych. Realizujemy także zamówienia nieszablonowe.

  Data dodania: 26 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Badania marketingowe Poznań »

  Badania marketingowe Poznań

  Nasz zespół tworzą badacze, analitycy oraz ankieterzy posiadający wieloletnie doświadczenie w planowaniu oraz realizacji badań marketingowych. Każdy projekt badawczy traktujemy indywidualnie odpowiednio dopasowując metodologię do wymagań klienta. W zależności od problemu badawczego dane pozyskujemy w wykorzystaniem technik ilościowych (PAPI, CAPI, MOBI) oraz jakościowych (IDI, FGI). Posiadamy ponadto zaplecze niezbędne do realizacji badań telefonicznych CATI.

  Data dodania: 22 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Tłoczenie płyt CD i DVD »

  Tłoczenie płyt CD i DVD

  Agencja reklamowa Velin z Gdańska-Jasienia wykonuje usługi związane z tłoczeniem płyt CD i DVD, nadrukami na płytach oraz opakowaniami. W ofercie firmy znajduje się nadruk cyfrowy, sitodrukowy i offsetowy, a także drukowanie poligrafii związanej z produkcją płyt. Najczęściej poleca się koperty kartonowe z nadrukiem, pudełka digipack i ekopak, a także tradycyjne pudełka DVD box w różnych kolorach. Dla potencjalnych klientów z terenu Gdańska i Gdyni agencja reklamowa może zaoferować przy ilościach hurtowych darmową dostawę, a dla wszystkich pozostałych klientów przygotowanie projektów graficznych. Nagrywanie płyt i tłoczenie CD i DVD jest nadal atrakcyjną formą propagowania własnej twórczości lub oferty.

  Data dodania: 28 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne agencje reklamowe Lublin »

  Profesjonalne agencje reklamowe Lublin

  Jesteśmy firmą, która na rynku reklam istnieje od wielu lat. Specjalizujemy się w realizowaniu reklamy zewnętrznej. Mamy doświadczoną kadrę specjalistów, nowoczesny sprzęt a także długoletnie doświadczenie. Dysponujemy także sprawnym zapleczem logistycznym i również zapewniamy bardzo rozsądne ceny. W propozycji mamy bez liku różnych produktów między, których można znaleźć billboardy, mobile skyboard, powierzchnie wielkoformatowe lub oklejanie samochodów. Przez wszystkie lata naszej działalności współpracowaliśmy z wieloma zadowolonymi klientami. Przykładowe realizacje zrealizowane przez nas to megaboardy w okolicach Rzeszowa lub Warszawy, billboardy w Lublinie a także wiele innych. Jesteśmy przekonani, że każdy kto postawi na skorzystanie z naszych usług będzie w stu procentach usatysfakcjonowany. Pożądane byłoby nam zawierzyć.

  Data dodania: 28 05 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Marketing

Marketing - nowa podkategoria:

Nazwa: