Reklama

Giełda Bitcoin i Litecoin

Strony związane z hasłem 'agencja':

« poprzednia strona · 3
 • wieczór japoński »

  wieczór japoński

  Członkowie personelu w firmach, które liczą przeciętną liczbę etatów, znają się niejednokrotnie, że och relacje odlegle wykraczają poza stricte zawodowe. Panie spotykają się poza pracą w swoim gronie, panowie wychodzą się wspólnie do knajpy, czy oglądają mecze. Wszyscy traktują siebie wzajemnie, jako osoby bardzo bliskie, niczym rodzina. Jeżeli w Twojej firmie narodziła się taka atmosfera, warto ją podtrzymywać. Nasza agencja eventowa deklaruje swoją pomoc. Zorganizujemy dla Twoich pracowników imprezy integracyjne, które oddawały będą iście rodzinną atmosferę. Zadbamy o nastrojową otoczkę, tak poprzez wystrój wnętrza, jak i dostosowanie muzyki, czy menu dla gości. W zależności od Państwa dyspozycji, jesteśmy w stanie urządzić podniosłą kolację wigilijną, wraz z wręczaniem prezentów i śpiewaniem kolęd, albo też imprezę przy lampce dobrego wina w serdecznej atmosferze.

  Data dodania: 03 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron HTML5 »

  Projektowanie stron HTML5

  Poszukujesz agencji interaktywnej, która może się pochwalić istotnym doświadczeniem oraz rozlicznymi realizacjami dla bardzo znanych podmiotów? Jeśli tak, bardzo dobrze trafiłeś. Oferta naszej agencji winna bardzo Cię zainteresować. Co jesteśmy w stanie dla Ciebie wykonać? Przede wszystkim atrakcyjne internetowe strony, wszelkiego rodzaju aplikacje oraz wiele innych usług, które bardzo dokładnie omówione zostały na naszej firmowej witrynie internetowej. Odwiedzając ją nie zapomnij zapoznać się także z naszymi zrealizowanymi dotychczas projektami, które na pewno pomogą Ci w podjęciu decyzji o przekazaniu Twego zlecenia do realizacji właśnie naszej firmy.

  Data dodania: 19 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja reklamowa Opole »

  Agencja reklamowa Opole

  Agencja reklamowa WidePRINT to mieszcząca się w Opolu agencja reklamowa oferująca komplety zakres usług reklamowych dla firm i instytucji. Nasza specjalizacji to druk wielkoformatowy, systemy wystawiennicze oraz gadżety reklamowe. Oferujemy szybkie termin realizacji zleceń.

  Data dodania: 22 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Public Relations Poznań »

  Agencja Public Relations Poznań

  Dobra komunikacja jest istotą każdej produktywnej pracy. Zamiarem dobocom jest wspomagać firmy w funkcjonalnej komunikacji. Dobocom tworzą doświadczeni specjaliści od zarządzania komunikacją, z szerokim stażem w firmach konsultingowych, agencjach PR a także agencjach reklamowych, którzy znają tajniki skutecznej komunikacji. Cechuje nas: bezkompromisowa pomysłowość, przełamywanie utartych schematów i zweryfikowana empirycznie świadomość pomocnych środków, jakimi najpłynniej można osiągnąć cel. Dobocom to agencja reklamowa skupiająca się na Tworzeniu wizerunku firmy, brandingu, szkoleniach medialnych oraz PR. Misją dobocom jest wspierać przedsiębiorstwa w funkcjonalnej komunikacji, która jest kluczem każdego efektywnego działania. Dobocom stanowią doświadczeni specjaliści od zarządzania komunikacją, z bogatym doświadczeniem w przedsiębiorstwach konsultingowych, agencjach public relations oraz agencjach reklamowych, którzy znają tajniki skutecznej komunikacji. Jeśli chodzi o Public Relations nie mamy dla Was gotowej oferty. I mówimy o tym wprost. Każda firma wymaga unikalnego rozwiązania. Wszystkie nasze aktywności zawsze dopasowujemy do Twoich wymogów, wysokości kapitału, odpowiedniego projektu, szczególnego produktu.

  Data dodania: 01 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • ulotki »

  ulotki

  Prince to zasłużony a także rekomendowany hurtownik materiałów reklamowych, który od przeszło dwudziestu lat oferuje swoim klientom najlepszej klasy materiały reklamowe z najwyższej światowej półki. Nasza oferta skierowana jest w pierwszej kolejności dla firm w miejscowości Gorzów Wielkopolski a oprócz tego pobliskich okolic. Dzięki nam polepszą Państwo dodatni wizerunek swojej firmy i również zdobędziecie wielu stałych klientów. Doświadczona agencja reklamowa to świetna oferta nie tylko dla dużych firm korporacyjnych, ale również dla niewielkich przedsiębiorców, którzy szukają skutecznej reklamy na rynku lokalnym. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny ze sporym zaangażowaniem, dzięki czemu udało nam się zyskać wysoką pozycję na rynku. Zatrudniamy dobrych specjalistów od marketingu internetowego.

  Data dodania: 27 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Thebomb »

  Thebomb

  The Bomb Solution (thebomb. pl) to łódzka agencja do spraw marketingu, oferująca własnym kontrahentom rozległą ofertę reklamową.

  Firma działa na rynku od niemalże dziesięciu lat a także specjalizuje się tworzeniu przyszłościowych, atrakcyjnych, czytelnych a także nietrudnych w obsłudze witryn, sklepów i sklepów e-commerce. Dodatkowo zajmuje się wytwarzaniem spójnej identyfikacji wizualnej firm swoich kontrahentów. Buduje młode firmy począwszy od pomocy w wyborze miana, projektu logotypu przez dobór domeny, zbudowanie dostosowanej do potrzeb strony www. Swoją ofertę kieruje nie tylko do młodych firm, niemniej jednak także do tych, które pragną odkurzyć własny imidż.

  Thebomb. pl proponuje również różne prace reklamowe rozpoczynające się od ustalenia bieżącej pozycji kontrahenta na rynku, a potem na jej podstawie produkuje nową strategię reklamową, mającą na celu wzmocnienie pozycji korporacji.

  W swojej pracy thebomb. pl decydują się na budowanie firm/spółek/korporacji kontrahentów w mediach społecznościowych, takich jak Facebook.

  Własną pracę poszerza o fotografikę marketingową, specjalizując się przede wszystkim w fotografii modowej.

  Data dodania: 08 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Drukarnia kielce »

  Drukarnia kielce

  Szukasz firmy która skutecznie wspomoże wizerunek marketingowy Twojego przedsiębiorstwa? Nie mogłeś lepiej trafić! Agencja reklamy Kielce QSmedia oferuje najwyższą jakość produktów, fachowe doradztwo, dogodne terminy oraz bardzo atrakcyjne ceny.

  Jako drukarnia Kielce wykonujemy kompleksowe zamówienia począwszy od druku materiałów reklamowych do formatu B1 (katalogi, foldery, plakaty), wykonania gadżetów reklamowych (smycze, kubki, długopisy, pendrive, podkładki pod mysz, segregatory itp.), reklamę wizualną, wizytówki, tworzenie stron www, ulotki, doradztwo unijne po dostarczenie gotowego wyrobu pod wskazany adres.

  QSmedia to najlepsza reklama Kielce może wykreować materiały promocyjne czy reklamowe dla, dosłownie, każdej branży. Wykonujemy najwyższej jakości druki reklamowe aż do formatu B1. Oprócz tradycyjnych materiałów drukowanych wykonujemy również opakowania na elektroniczne nośniki danych. Dostarczamy druki które świetnie się prezentują, a dzięki temu doskonale spełniają swoją rolę.

  Badania rynkowe przeprowadzone w 2008 roku dowiodły, że gadżety reklamowe są jedną z najskuteczniejszych metod marketingowych. 84% z osób biorących udział w badaniu stwierdziło, że po otrzymaniu gadżetu reklamowego zapamiętało umieszczoną na nim nazwę. 42% z nich przejawiało, mniejsze lub większe, pozytywne odczucia względem firmy reklamowanej. Natomiast znakomita większość (62%) respondentów było gotowych nawiązać z tą firmą współpracę.

  Data dodania: 17 01 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3