Angielski Online

Reklama

Strony związane z hasłem 'biuro rachunkowe':

1 · 2 · następna strona »
 • Usługi księgowe Kraków, Biura rachunkowe Kraków »

  Usługi księgowe Kraków, Biura rachunkowe Kraków

  Usługi biura rachunkowego Abix Consultant sp zo.o chcemy skierować do małych i średnich firm oraz fundacji. W księgowości działmy na rynku nieprzerwalnie od 2003 roku . Przez tak długi okres naszej działalności zdobyliśmy ogromne doświadczenie w prowadzeniu księgowości interpretacji ustaw podatkowych. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie: sporządzanie deklaracji podatkowych, sprawozdań finansowych, reprezentowanie Państwa przed Urzędem Skarbowym oraz udzielanie porad i wyjaśnień księgowo-podatkowych, prawnych.

  Data dodania: 20 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe KOALA »

  Biuro Rachunkowe KOALA

  Nasze biuro księgowe świadczy kompleksowe usługi w zakresie prowadzenia dokumentacji księgowej, sporządzania sprawozdań dla Urzędu Skarbowego, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Urzędu Statystycznego, prowadzenia pełnej obsługi kadr i płac a także szeregu innych usług dodatkowych.

  Świadczymy usługi w zakresie:

  prowadzenia Ksiąg Handlowych;
  prowadzenia Książki Przychodów i Rozchodów;
  prowadzenia ewidencji zryczałtowanej;
  prowadzenia spraw kadrowych i płacowych;
  rozliczenia z ZUS i US;
  inne

  Data dodania: 24 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • STEMARK »

  STEMARK

  Jesteśmy licencjonowanym Biurem Nieruchomości działającym na terenie Rudy Śląskiej i okolic. Należymy do Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Zajmujemy się sprzedaż oraz najmem nieruchomości i lokali. Współpracujemy również z wieloma bankami w zakresie kredytów hipotecznych. Poprzez uczestniczenie w szkoleniach i seminariach stale podnosimy swoje kwalifikacje. Oferujemy profesjonalną i miłą obsługę. Zadowoleni i stali klienci to nasz największy atut.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe MAGFIN - obsługa księgowa Warszawa »

  Biuro Rachunkowe MAGFIN - obsługa księgowa Warszawa

  Usługi księgowe świadczone przez nasze biuro rachunkowe MAGFIN skierowane są dla małych i średnich firm oraz dużych przedsiębiorstw. Biuro Rachunkowe MAGFIN zajmuje się kompleksową obsługą osób prawnych i fizycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, co pozwoliło nam dostosować naszą ofertę idealnie pod potrzeby rynku i potencjalnych klientów. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowników, którzy służą Państwu radą i pomocą. W razie chęci współpracy z nami serdecznie zachęcamy do wypełnienia formularza znajdującego się na naszej stronie, który pomoże nam przygotować ofertę dostosowaną specjalnie do Państwa potrzeb. Dzięki nam niestraszne będą Państwu urzędy skarbowe, a zmieniające się wciąż przepisy podatkowe będą łatwiejsze. Zadowolenie naszych Klientów oraz wieloletnia z nimi współpraca jest nasza najlepszą rekomendacją.

  Data dodania: 23 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Milanówek »

  Biuro rachunkowe Milanówek

  Łatwo na początku istnienia firmy można ulec chęciom aby samodzielnie stawiać swoje pierwsze kroki w dziedzinie: księgowość.
  Ludzie zaczynają wtedy poznawać informacje co można, a czego nie można wrzucić w koszty prowadzenia biznesu. Sytuacja wygląda już trudniej w przypadku gdy zaczynasz: zatrudniać ludzi (zwłaszcza na zlecenie stałe), prowadzisz działalność regulowaną jeszcze innymi obwarowaniami lub zaczynasz współpracować z z gigantami z zza wielkiej wody.
  W ostatnich latach szybkość zmieniania się litery prawa zaskakuję. Nagle okazuje się, że sposób w jaki odliczałeś dany koszt już nie jest możliwy lub jest wręcz błędem, za który możesz zapłacić dużą karę. Sytuacja wygląda również nie zbyt komfortowo w przypadku tego, w którym wydatku można odliczyć VAT, a w którym niestety nie. Czasami jest to tylko zdawkowe odliczenie jak np. w przypadku aut firmowych.
  Znajomość chociażby w stopniu minimalistycznym głównych metod księgowości opłaca się - zdajesz sobie sprawę wówczas, że nikt z Twoich współpracowników Ciebie nie oszuka, czujesz się pewniejszy rozmawiając w urzędach czy z innymi kolegami z Twojej gałęzi biznesu. Gdy Twój biznes eksploduje - warto wtedy aby zajęło się tym profesjonalne
  biuro rachunkowe Żyrardów, które zatrudnia tylko specjalistów z doświadczeniem jak i znajomościami w branży. Taka firma na pewno Tobie ułatwią prowadzenie ksiąg obrachunkowych co długoterminowo przełoży się na wewnętrzny spokój ducha, większym zasobem czasu na zajęcie się swoim biznesem, na którym opierasz swoją przyszłość.

  Data dodania: 01 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing księgowości, biuro rachunkowe on-line »

  Outsourcing księgowości, biuro rachunkowe on-line

  Specjalizujemy się w innowacyjnym outsourcingu usług księgowych, kontrolingowych oraz finansowych. Oferujemy również szeroki zakres usług dodanych, w tym restrukturyzacje działów finansowych oraz interim-management. Nasze doświadczenia zdobyte przez wiele lat na stanowiskach głównego księgowego oraz dyrektora finansowego pozwalają skuteczne zarządzanie finansami, poprawę wyników i obniżkę kosztów. Serdecznie zapraszamy do współpracy, w szczególności spółki handlowe oraz z udziałem kapitału zagranicznego.

  Data dodania: 24 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe - KP biuro »

  Biuro rachunkowe - KP biuro

  KP Biuro serdecznie zaprasza do zaznajomienia się z ofertą autentycznie wszystkich właścicieli firm funkcjonujących na terenie Mazowsza. Mamy dwa oddziały - w Warszawie, lecz także w Maryninie, czyli niewielkiej wsi umiejscowionej niedaleko Nadarzyna i Grodziska Mazowieckiego. Powodujemy, że korzystający z usług naszego biura nareszcie mają możliwość skupić się wyłącznie na prowadzeniu firmy, powiększeniu swoich profitów. Za wszelkie kwestie mające związek z księgowością oraz rachunkowością odpowiadamy my sami! Choć to nie oznacza, że KP Biuro o którym dużo więcej na stronie www.kpbiuro.com.pl za tego typu usługi pobiera ponadstandardowe stawki. Bez dwóch zdań jesteśmy tym biurem rachunkowym, które umie łączyć doskonałą jakość, minimalną ilość formalności, pomoc i zrozumienie z całkiem atrakcyjnymi cenami. Należy jeszcze dodać, że usługi rachunkowe KP Biuro wykonuje od 13 lat, zatem to pokazuje nasze długoletnie doświadczenie, które procentuje. Jeżeli zatem oglądasz się za usługami rachunkowymi, wejdź na naszą witrynę internetową.

  Data dodania: 16 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe - VERATAX Kraków »

  Biuro Rachunkowe - VERATAX Kraków

  Zapraszamy do naszego biura rachunkowego Veratax w Krakowie. Posiadamy doświadczoną kadrę pracowników, wysokie ubezpieczenie OC oraz profesjonalne oprogramowanie do prowadzenia usług księgowych i obsługi kadr. Zapewniamy jednocześnie niskie ceny i odbiór dokumentów od klienta. Dużym atutem są również porady które klient ma bezpłatnie.

  Data dodania: 26 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Katowice »

  Usługi księgowe Katowice

  Flexible Finance umiejscowione w Chorzowie, oferuje najwyższej jakości usługi rachunkowe. Jeżeli posiadasz własną firmę i koniecznie potrzebujesz kogoś, kto profesjonalnie zająłby się jej obsługa od strony ksiąg to trafiłeś idealnie. W witrynie opublikowaliśmy ofertę wszystkich świadczonych przez nas usług, jak i ich ceny. W przypadku pełnej obsługi firm jednak, ceny ustalane są nieco inaczej. Jeżeli natomiast dopiero zastanawiasz się nad otwarciem swojej działalności gospodarczej, oferujemy pomoc w zakresie profesjonalnego doradztwa.

  Data dodania: 03 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kraków »

  Biuro rachunkowe Kraków

  Biuro rachunkowe Ekoconsultant oferuje rzetelne usługi księgowe. Prowadzone przez nas placówki znajdują się w Krakowie oraz Nowym Sączu. Zapewniamy kompleksową księgowość. Warto postawić na naszą firmę, jako, że mamy wieloletnie doświadczenie, jak również świadczymy solidne usługi księgowe. Poza księgowością świadczymy usługi doradcze w zakresie prowadzenia firmy. Podjęcie współpracy naszą firmą sprawi, że prowadzony przez Ciebie biznes zacznie dobrze funkcjonować. Zapraszamy!

  Data dodania: 02 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • księgowość konopnica »

  księgowość konopnica

  Księgowość Konpnica, atrakcyjne ceny, indywidualne podejście do klienta, atrakcyjne rabaty, kompleksowa obsługa, bezpieczeństwo zagwarantowane ubezpieczeniem OC, optymalizacja obciążeń podatkowych, terminowość i profesjonalizm, łatwy i szybki dostęp do dokumentacji finansowej. Adams-plus to księgowość w Konpnicy naprawdę godna polecenia. Skorzystaj z naszych usług - zapraszamy.

  Data dodania: 03 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Znajdź profesjonalne biuro rachunkowe »

  Znajdź profesjonalne biuro rachunkowe

  Jeśli szukasz biura rachunkowego, chcesz, aby profesjonalista zajął się księgowością Twojej firmy, odwiedź serwis DoradcyDlaBiznesu.pl Szukanie profesjonalnejgo biura rachunkowego zajmuje mnóstwo czasu, gdyż ostatnimi laty powstało wiele firm oferujących usługi księgowe. Szukanie dobrego księgowego nie musi być męczące i problematyczne jeśli wejdziesz na www.DoradcyDlaBiznesu.pl Znajdziesz tam najlepszych fachowców w dziedzinie księgowości z całej Polski. Zapoznasz się z ich cennikiem, oferowanymi usługami i co najważniejsze, z opiniami klientów, którzy najlepiej orientują się, czy dane biuro rachunkowe jest godne polecenia. DoradcyDlaBiznesu.pl to również radcy prawni, doradcy finansowi oraz audyt dla firm. W jednym miejscu znajdziesz wszystkich fachowców, którzy w efektywny sposób usprawnią Twój biznes.

  Data dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowy Warszawa »

  Księgowy Warszawa

  Biuro rachunkowe w Warszawie można już spotkać na każdym niemal rogu. Powstaje coraz to więcej firm, które mogą zająć się księgowością. Problem zaczyna się dopiero wtedy, kiedy chodzi o poprowadzenie księgowości naszej własnej firmy i znalezienie naprawdę dobrego fachowca w tej dziedzinie. Szukanie profesjonalnej księgowej zajmuje wtedy przedsiębiorcy dużo czasu. Jednak szukanie biura rachunkowego nie musi być męczące i problematyczne jeśli skorzystasz z pomocy serwisu www.DoradcyDlaBiznesu.pl Znajdziesz tam najlepszych fachowców w dziedzinie księgowości z całej Polski. Zapoznasz się z ich cennikiem, oferowanymi usługami i co najważniejsze, z opiniami klientów, którzy najlepiej orientują się, czy dane biuro rachunkowe jest godne polecenia. Jednak serwis www.doradcyDlaBiznesu.pl to nie tylko biura rachunkowe. To także doradcy finansowi, radcy prawni Warszawa oraz audyt Warszawa. Dzięki niemu w szybki i łatwy sposób znajdziesz doradcę, który w efektywny sposób usprawni twój biznes.

  Data dodania: 15 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Gubin »

  Usługi księgowe Gubin

  Obecnie każda duża firma posiada własny dział księgowy. A co z małymi i mikro przedsiębiorcami? Nie stać ich na posiadanie księgowego na cały etat. W tym wypadku najlepszym podejściem jest skorzystanie z usług biura rachunkowego. Znów pojawia się pytanie. Jakie? W czasie Internetu jak grzyb po deszczu pojawiło się wiele serwisów web oferujących usługi księgowości na odległość. Czy powinno się korzystać z takich ofert? Dobitnie nie. Dokumentacja naszej firmy to tak faktycznie strategiczne wiadomości. Powierzając te dane przez Internet serwisowi księgowemu, może się zdarzyć taka wypadek, że z powodu wady dowiedzą się o nich nasi potencjalni konkurenci. Jakby nie patrzeć, takie portale za to nie odpowiadają, bowiem mają to napisane w regulaminach. No cóż, co w takim razie? Najlepszym wyborem jest udać się do kilkunastu znanych w naszym miejscowości biur rachunkowych. Już po kilkunastu minutach ustaleń z ich właścicielami jesteśmy w stanie ocenić, czy warto jednej z nich zaufać. Nie przez przypadek Biuro Rachunkowe ?DEKRET? w Gubinie ma miano sumiennej w każdym słowa tego pojęciu. Wszystko to dzięki właścicielce, dokładnie Agnieszce Różyckiej, która od samego początku postawiła na najwyższą jakość dostarczania usług.

  Data dodania: 14 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kbram - podatki »

  Kbram - podatki

  Czy wiedziałeś, że Warszawa to miasto gdzie istnieje od groma biur oferujących usługi księgowe? Jednakże czy teraz namierzyłeś biuro księgowe które idealnie będzie dbać o księgowość Twojej działalności i przypilnuje terminowe sporządzanie urzędowych papierów? Zaręczamy że to biuro księgowe bez zarzutu oferuje wszystkie usługi odnośnie podatków naszych klientów. Od kilkunastu lat istniejemy mimo licznej konkurencji, a ilość klientów sukcesywnie wzrasta z czego spora suma to firmy które dowiedziały się o naszej rzetelności od dotychczasowych klientów. Nie czekaj tylko już teraz zerknij na witrynę www pod którą znajduje się nasze biuro rachunkowe ? Tam znajdują się wszelkie istotne informacje dotyczące naszych możliwości które realizujemy po bardzo atrakcyjnej cenie. Dominującym obszarem naszych możliwości jest Warszawa i również poboczne miejscowości bowiem kontakt z klientami jest dla nas ogromnie ważny.

  Data dodania: 17 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe 3K »

  Biuro Rachunkowe 3K

  Jesteśmy biurem rachunkowym z siedzibą w Krzeptowie, działamy na rynku od roku 2013, jednak nasza faktyczna historia sięga początków działalności 2009 roku.

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie rachunkowości zarządczej i finansowej. Bogate doświadczenie, wysoki standard i jakość usług to niewątpliwe atuty naszego biura. Powierzając nam rachunkowość swojego przedsiębiorstwa, nasi klienci mogą czuć się bezpieczni, koncentrując się na rozwijaniu własnej działalności. Obecnie obsługujemy firmy o zróżnicowanym profilu działalności tj. Począwszy od firm produkcyjnych, poprzez handlowe do usługowych włącznie.

  Ważna jest dla nas również wygoda i czas klienta i idąc na przeciw oczekiwanią naszych klientów, w cenie usług proponujemy odbór dokumentów od klienta lub możliwość przesyłania ich zarówno drogą pocztową jak i elektroniczną w postaci skanów dokumentów.

  W celu lepszej znajomości naszej firmy zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, którą znajdziecie Państwo na www.biurok3.pl .

  Zapraszamy!

  Data dodania: 05 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • biuro rachunkowe bytom »

  biuro rachunkowe bytom

  Przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą na terenie Bytomia mogą skorzystać z kompleksowej usługi doradczo księgowej jaką biuro rachunkowe Bytom wykonuje. Prezentowane przez nas abonamenty leżą w zasięgu praktycznie każdego, bez względu na wielkość czy zasięg prowadzonych interesów, jesteśmy w stanie wspomóc Państwa w sprawach księgowych tyczących się firmy. Wybór dobrego księgowego jest bardzo istotny dla wielu i często zależy od niego bezproblemowe funkcjonowanie całej działalności. Prawo z jakim musimy się liczyć często się zmienia, dlatego też bycie na bieżąco dla osoby nie obeznanej w temacie jest nie lada wyzwaniem. Dużo lepiej ten czas i energie przeznaczyć na coś na czym się naprawdę zna, a sprawy rozrachunkowe zlecić firmie takiej jak Centertax. W końcu każdy ma swoją specjalizację i dzięki temu może być dobry w jakiejś konkretnej dziedzinie życia. Biuro rachunkowe Bytom przez nas polecane, od lat sumiennie prowadzi sprawy swoich klientów i cieszy się ogromnym uznaniem. Pragniemy więc zaprosić i Ciebie do podjęcia współpracy i wyboru najkorzystniejszego dla siebie rozwiązania.

  Data dodania: 22 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze biuro rachunkowe Wyrzysk »

  Najlepsze biuro rachunkowe Wyrzysk

  Biuro Rachunkowe KillerTax proponuje usługi z branży księgowości i pomocy w zakresie wyboru korzystnych ofert kredytowych. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia. Działając w ten sposób jesteśmy w stanie wypracować metody pracy korzystne dla obu stron. Nasi pracownicy posiadają szerokie doświadczenie w zakresie naszego profilu działalności i stale poszerzają wiedzę tak aby być na bieżąco z aktualnościami. Kompleksowe usługi księgowe i również rachunkowe, wspieranie Klientów przy zakładaniu przedsiębiorstwa lub dokonywaniu istotnych zmian, fachowe porady - to raptem część z atutów związanych ze współpracą z naszą firmą. Więcej istotnych informacji (także odnośni cennika usług) zdobędą Państwo na naszej stronie internetowej do której odwiedzenia serdecznie namawiamy.

  Data dodania: 09 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań »

  Biuro rachunkowe Poznań

  Zależy ci, aby bez problemów rozliczać się z fiskusem? Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Nasze biuro rachunkowe Poznań świadczy obszerny asortyment usług dla firm chcących oszczędzić czas na formalnościach i polecić je profesjonalistom. Obsługujemy kompletną księgowość Poznań, kadry i płace, przygotowujemy dokumenty na potrzeby przedsiębiorstwa. Drobiazgowy spis tego, czego dotykają nasze usługi księgowe Poznań cennik można odnaleźć na naszej witrynie internetowej. Z nami biznes bezsprzecznie będzie o wiele łatwiejszy, dodatkowo nie zapłacisz za nasze czynności wiele.

  Data dodania: 01 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe LIBRO »

  Biuro rachunkowe LIBRO

  Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych usługami rozliczeniowymi ? Libro, to biuro rachunkowe Grudziądz, które rozliczy dla państwa nawet najgorsze sprawy. Do naszych usług zaliczamy rozrachunki ksiąg przychodów oraz rozchodów, rozliczenia roczne i wiele innych, a to wszystko tylko dla naszych wspaniałych klientów, którzy z pewnością potrzebują zaufanego księgowego. Biura rachunkowe Grudziądz to pewność i bezpieczeństwo oraz pełna anonimowość działań. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

  Data dodania: 01 04 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »