Reklama

Giełda Bitcoin i Litecoin

Strony związane z hasłem 'domy':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Nieruchomosci Gryfice, mieszkania nad morzem »

  Nieruchomosci Gryfice, mieszkania nad morzem

  Coraz częściej nabywający nieruchomości Gryfice zmieniają preferencje z mieszkania na domy nad morzem. Przeliczając koszta utrzymania okazuje się że własny dom jest tańszy niż mieszkanie w spółdzielni wiec warto przejrzeć te oferty nieruchomości Trzebiatów. Co istotne dodatkowo ma się swój kawałek intymności oraz działkę gdzie można wypoczywać w wolnych chwilach.

  Data dodania: 03 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • KMF Skonieczna- Biuro Nieruchomości Starogard Gdański »

  KMF Skonieczna- Biuro Nieruchomości Starogard Gdański

  Biuro Obrotu Nieruchomościami-KMF Skonieczna to firma działająca w północnej Polsce w województwie pomorskim. Prowadzimy działalność w zakresie kompleksowej obsługi transakcji pośrednictwa kupna, sprzedaży, zamiany, wynajmie i najmie mieszkań, domów oraz lokali użytkowych. Intencją założycielki biura nieruchomości KMF Skonieczna jest stworzenie zespołu doświadczonych, profesjonalnych i stale podnoszących swoje kwalifikacje pośredników. Priorytetem jest respektowanie przepisów prawa, zasad etyki zawodowej pośrednika i ochrony interesów Klienta. Domeną firmy jest indywidualne podejście do Klienta, sumienne wykonywanie obowiązków pośrednika poparte doświadczeniem.Biuro Obrotu Nieruchomościami-KMF Skonieczna zagwarantuje Państwu miłą i przyjazną atmosferę, fachową pomoc przy podejmowaniu decyzji oraz załatwianiu formalności związanych z kupnem, sprzedażą, najmem i wynajmem nieruchomości.Dbamy o bezpieczeństwo obrotu prawnego, uczestniczymy w prezentacji lokali, zajmujemy się sprawdzaniem tytułów prawnych do zbywanej nieruchomości nie tylko przy wyborze nieruchomości, ale również przy wypełnianiu wszelkich formalności dotyczących obsługi notarialnej. Osobą odpowiedzialną za przebieg transakcji jest Kinga Skonieczna, posiadająca licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami o numerze 15722, nadaną przez Ministra Infrastruktury.W ramach działalności świadczymy również usługi związane z wystawianiem świadectw charakterystyki energetycznej Nr uprawnień MI/ŚE/2094/2010 nadanego przez Ministra Infrastruktury.Jako doradca finansowy Open Finance S.A. doradzam w doborze najlepszego kredytu hipotecznego a także na inny cel.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domy weselne Radom »

  Domy weselne Radom

  Nie jeden z was wie jak nie łatwo jest wynaleźć lokal na uroczystości weselne. Są to nieraz znojne poszukiwania. Pary Młode poszukują przeróżnych sal, interesujących miejsc, w których można byłoby urządzić przyjęcie weselne. Miejsca na wesele sąróżnorodne. W regionie Radomia mamy do wyboru domy weselne, sale weselne, restauracje, hotele. Można wybrać lokal weselny na pięćdziesiąt osób, a także na ponad dwieście osób. Masa osób nie będzie miało wprawdzie tyle czasu żeby jedździć oraz oglądać wszystkie miejsca, gdzie dałoby się zorganizować wesele. Dlatego powstał właśnie ów serwis. W serwisie domy-weselne-radom.pl znajduje się reklama rozmaitych lokali ślubnych, ale nade wszystko skorzystać można z wyszukiwarki sal hotelowych. Zapraszamy do obejrzenia nowego serwisu.

  Data dodania: 01 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog o domach »

  Blog o domach

  Osoby, które chcą kupić albo sprzedać mieszkanie, dom, czy działkę, powinny skorzystać z pomocy, jaką oferuje biuro nieruchomości. To właśnie tego typu firmy, pomagają wszystkim tym, którzy nie wiedzą gdzie znaleźć ciekawe lokale, czy atrakcyjne działki. Do biur nieruchomości, zgłaszają się zarówno te osoby, którzy chcą coś kupić, jak i osoby, które chcą coś sprzedać. Dzięki temu, jest duże prawdopodobieństwo, że klienci sprzedający, jak i kupujący, znajdą coś odpowiedniego dla siebie. Biuro nieruchomości, ma także i inną zaletę. Zawsze dokładnie sprawdza ono kontrahentów, więc nie ma ryzyka, że zostaniemy oszukani, a tak czasami niestety zdarza się, gdy kupujemy dom, czy mieszkanie bezpośrednio od osób prywatnych. co prawda biuro nieruchomości za swoją usługę bierze określoną prowizję, ale i tak opłaca się to bardziej, niż utrata wszystkich oszczędności, kiedy zostaniemy oszukani. Dlatego oprócz sprawdzenia ofert w Internecie, zweryfikujemy dokładnie oferty biur, zajmujących się pośrednictwem w sprzedaży, gdyż może się nam to opłacić.

  Data dodania: 01 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż domów łódź »

  Sprzedaż domów łódź

  Dynamika w sektorze nieruchomości jest gigantyczna ? powstaje jedno biuro nieruchomości po drugim, część z nich plajtuje, inne rozkwitają i przynoszą dochód właścicielom.
  Pierwszoplanową formą aktywności tych biur zawsze była sprzedaż domów, lecz w ostatnich kilkunastu miesiącach ujawniła się inna forma popytu ? zapotrzebowanie na okresowe, głównie krótkotrwałe wynajmowanie domów.
  Dlatego też powołuje się do życia sieci biur, proponujących na szeroką skalę wynajem domów lub innego rodzaju obiektów.
  Do kogo jest skierowana ta oferta?
  Przeważnie do dobrze wyszkolonej ? i niemniej wysoko opłacanej ? kadry kierowniczej wielkich przedsiębiorstw.
  Najczęściej są to domy o podwyższonym standardzie, posiadające niejednokrotnie własny basen lub siłownię oraz wiatę na co najmniej dwa samochody.
  Biura nieruchomości oferują wynajem domy umiejscowione w którymkolwiek państwie europejskim, jak również w większości krajów poza Europy.
  Wielokrotnie udostępniona jest również nadprogramowa usługa w postaci służby jak również ogrodnika.
  Zatem, mając stosowną ilość gotówki, będziemy mieszkać naprawdę komfortowo w przepięknym domu.

  Biuro nieruchomości Łódź - Gerenda

  Data dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domy Floryda »

  Domy Floryda

  Nieruchomości Floryda. Domy na Florydzie i wille w USA poprzez biuro nieruchomości zagranicznych IBERMAXX. Zapraszamy do serwisu poświęconego nieruchomościom w USA. Dla klientów poszukujących standartu i najwyższej klasy nieruchomości zagranicznych jest przeznaczony serwis internetowy biura IBERMAXX na południowej Florydzie. Wykorzystaj kryzys i kup dom lub apartament w Miami. Inwestycje w Stanach Zjednoczonych.

  Data dodania: 29 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog o warszawskich apartamentach »

  Blog o warszawskich apartamentach

  Coraz to nowi deweloperzy proponują swym klientom nowe mieszkania warszawa, jednakże taka propozycja jest przeznaczona tylko do małego grona klientów, bo na nowe mieszkania warszawa pozwolić mogą sobie wyłącznie najbardziej zamożne osoby. Aby móc zakupić mieszkanie w stolicy trzeba posiadać tyle środków finansowych, co na nieruchomości w pewnych zachodnich krajach, a mało kto zarabia tak, jak w tych krajach. Dlatego też często oferty takie długo nie mają żadnego odbiorcy, którego byłoby na nie stać.

  Data dodania: 04 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Apartamenty Warszawa - nowy sposób na zamieszkanie »

  Apartamenty Warszawa - nowy sposób na zamieszkanie

  Osoba, która posiada mieszkania na sprzedaż warszawa, wie, że może zrobić na tym bardzo fajny interes. Najważniejszą cechą każdego takiego mieszkania, jest to, że leży ono w mieście stołecznym, gdzie nieodmiennie ludzie pragną żyć, ponieważ przeprowadzają się tam z pozostałych miejscowości. Stąd właśnie wszystkie mieszkania na sprzedaż warszawa mają odpowiednie ceny, przede wszystkim jeśli chodzi o nieruchomości położone w śródmieściu. Trochę mniej drogie są te, które położone są na przedmieściach, jednak nie mają one aż tak wielkiego popytu.

  Data dodania: 04 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Domy Stargard »

  Domy Stargard

  Obecnie bardzo chętnie zakupujemy nieruchomości wzniesione w pobliżu największych miast. To dla nas zapewnienie sobie całkowitego spokoju jak również stanowi gwarancję, że nie będziemy przymuszeni marnować mnóstwa godzin na dojechanie do miejsca pracy w centrum. O wybornej lokalizacji do jakich zalicza się Stargard świadczyć mogą ceny jakie często osiągają parcele w tamtym rejonie. Domy są ciekawe pod względem architektonicznym i rozwiązań ergonomicznych.
  Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z najatrakcyjniejszymi i zawsze obowiązującymi ofertami sprzedaży domów!
  Warto dokonywać wyboru z naszą agencją!

  Data dodania: 13 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości na Wyspach Kanaryjskich »

  Nieruchomości na Wyspach Kanaryjskich

  Czy myślisz właśnie o kupnie mieszkania lub domu? Jeśli zastanawiasz się nad tym właśnie teraz, wybierasz odpowiednie miejsce dla siebie, w którym spędzisz być może nawet resztę swojego życia to musisz wziąć pod uwagę jeszcze jedną ewentualność poza tymi, które wydają się logiczne i najprostsze. Nie musisz bowiem wcale mieszkać w Polsce. Możliwości wyboru miejsca zamieszkania masz znacznie więcej. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie za granicą, jeżeli nie blokuje Cię bariera językowa. Ogłoszeń takich jak nieruchomości wyspy kanaryjskie znajdziesz wiele i z pewnością któreś z nich okażą się tymi, które spełniają Twoje wszystkie, nawet bardzo wygórowane wymagania. Wydaje się, że mieszkanie daleko w Hiszpanii jest czymś odległym, ale wcale tak nie jest. Dobre nieruchomości na Wyspach Kanaryjskich nie są wcale tak drogie jak może się wydawać. Możesz zakupić dla przykładu nieruchomości na Kanarach również celach komercyjnych i robić na tym znakomity interes. Warto się zastanowić nad takim rozwiązaniem, bowiem jest to niesamowicie opłacalny biznes. Wynajem takich nieruchomości za granicą, w tak atrakcyjnych miejscach jest czymś niesamowicie rentownym. Z pewnością to dobra inwestycja na bardzo długie lata.

  Data dodania: 30 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ekologiczne domy »

  Ekologiczne domy

  Przedstawiamy Państwu bardzo ciekawy zbiór artykułów, które dotyczą takich spraw, jak ekologiczne, drewniane czy energooszczędne domy. Można tu odnaleźć wskazówki przydatne przy szukaniu agencji projektowej. Pośród tematów poruszanych przez autorów znajduje się również swoisty przegląd najpopularniejszych rodzajów domów. Należy zapoznać się z radami, które pozwolą wybrać solidną grupę budowlaną. Serdecznie zapraszamy wszystkich zaciekawionych do lektury publikacji na naszym portalu.

  Data dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania »

  Mieszkania


  Nowyadres.pl jest portalem internetowym który wyróżnia się w ofertach z rynku pierwotnego. Używając portal masz szanse zdobycia jednych z najlepszych ofert mieszkań lub domów w Polsce. Dzięki naszym formularzom masz szansę dotarcia bezpośrednio z deweloperem, zapytanie się o cenę ewentualnie nawiązać kontakt w celu zakupu np. mieszkania. Staramy się zagwarantować Ci jak najłatwiejszy dostęp do najważniejszych ofert za sprawą inteligentnej wyszukiwarki .

  Data dodania: 09 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Warszawa - Tradebest »

  Nieruchomości Warszawa - Tradebest

  Agencje zajmujące się pośrednictwem w sprzedaży, kupowaniu czy wynajmowaniu nieruchomości warszawa, znajdują się chyba w każdym mieście. Ale zdecydowanie najwięcej, znajduje się ich w naszej stolicy czyli w Warszawie.Jednak to właśnie w tym mieście, zmiany właścicieli jeżeli chodzi o nieruchomości są największe, więc na tym rynku mieszkanie warszawajest dużo miejsca, dla firm trudniących się tym tematem. W większości przypadków działalność pośredników jest podzielona na kilka zagadnień. Jest to sprzedaż domy Warszawa, wynajem mieszkań, kupno lub sprzedaż domów jednorodzinnych, czy w końcu wynajem różnego rodzaju lokali. Jednak jak twierdzą sami właściciele biur, najwięcej pracy jest w dziale sprzedaż mieszkań Warszawa. W stolicy i jej okolicy działa bowiem bardzo dużo firm budowlanych, które zajmują się budowaniem lokali mieszkalnych, dla osób, które chcą zamieszkać we własnych czterech kątach. A ponieważ zajmują się one budowaniem, a nie sprzedawaniem lokali, więc tę czynność zlecają biurom pośredniczącym w sprzedaży, które zarabiają pobierając prowizję z wykonaną usługę.

  Data dodania: 04 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Budowa domów Śląsk »

  Budowa domów Śląsk

  Jeżeli chciałbyś aby Twój wymarzony dom był wybudowany bez opóźnień i z użyciem nowoczesnych technologii, skorzystaj z usług firmy Solida. Jeżeli marzysz o własnym nowoczesnym i ekonomicznym domu, ale aktualna oferta na rynku Cię nie zadowala odwiedź naszą stronę internetową i poznaj zalety systemu Porotherm Dryfix. W ofercie naszej firmy jest nie tylko budowa domów pod klucz, lecz sprzedajemy również gotowe domy w stanie deweloperskim. Nasze prace realizujemy dokładnie i fachowo a naszym kontrahentom pomagamy w załatwianiu wszelkich formalności. Działamy przede wszystkim na obszarze Śląska.

  Data dodania: 27 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog o śląskich nieruchomościach »

  Blog o śląskich nieruchomościach

  Internet w życiu każdego zaczyna odgrywać coraz większą rolę. I to czasami nie zdajemy sobie z tego sprawy. Coraz częściej dokonujemy przez to medium zakupów, załatwiamy sprawy urzędowe, albo nawet zaciągamy kredyty. Internet zastępuje również dotychczasowe zadania prasy. Nie chodzi tu tylko o wiadomości ale również o inne działy. Dobrym przykładem są tutaj ogłoszenia nieruchomości, samochody, usługi ? wszystko to możemy obecnie znaleźć w sieci internetowej. Z całą pewnością, jest to rozwiązanie praktyczniejsze, gdyż w jednym miejscu możemy znaleźć bardzo dużo ofert. Szczególnie, jeśli ktoś jest zainteresowany działem ogłoszenia nieruchomości. W tego typu ogłoszeniach, zazwyczaj oprócz podstawowych informacji o nieruchomości, są zamieszczane zdjęcia, które bardzo ułatwiają wyrobieniu sobie wstępnej oceny i wpływają na podjęcie decyzji dotyczącej zakupu. Można więc powiedzieć, że Internet po raz kolejny ułatwia nam życie i sprawia, że możemy zaoszczędzić koszta, oraz nasz cenny czas. Możemy go przeznaczyć na nasze ulubione zajęcia.

  Data dodania: 30 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Domy Bielsko »

  Domy Bielsko

  Licencjonowane biuro obrotu nieruchomości REAL działające na terenie Bielska-Białej i okolic zajmuje się kompleksową obsługą pośrednictwa sprzedaży oraz najmu mieszkań, domów, działek oraz obiektów i lokali użytkowych. Osoby zainteresowane usługami naszego biura zapraszamy na naszą stronę internetową, na której znajdą Państwo wszystkie najbardziej aktualne oferty sprzedaży oraz najmu. Serdecznie zapraszamy również do naszego biura mieszczącego się przy ulicy Słowackiego 1, gdzie nasi doświadczeni pracownicy pomogą dobrać najbardziej atrakcyjną ofertę dostosowaną do Państwa możliwości.

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mój blog wielotematyczny »

  Mój blog wielotematyczny

  Gdy zamierzamy założyć jakiegoś rodzaju firmę, często po tym jak skonstruujemy już pewien biznesplan, zaczynamy oglądać lokale do wynajęcia, które mogłyby nadawać się na nasze biuro. Podobnych lokali jest mnóstwo na rynku, jednak tylko nieliczne lokale do wynajęcia posiadają odpowiedni potencjał, który pozwoli na odniesienie sukcesu w swojej działalności. Kluczem jest to, aby lokal był dobrze zlokalizowany, w punkcie w którym przechodzi sporo osób, najlepiej gdzieś w centrum miejscowości.

  Data dodania: 04 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blog o mieszkaniach i innych nieruchomościach »

  Blog o mieszkaniach i innych nieruchomościach

  Wycenę nieruchomości może zrobić rzeczoznawca majątkowy, który określa w szczególności takie wartości: wartość rynkową nieruchomości, wartość odtworzeniową nieruchomości oraz wartość katastralną nieruchomości. Wartość rynkowa nieruchomości to nieruchomości, które są przedmiotem obrotu. Wartość ta jest przewidywana na podstawie nieruchomości, przy uwzględnieniu cen transakcyjnych, które były spełnione przy warunkach ustalonych w art. 151.1 Ustawy o gospodarce nieruchomościami. Natomiast wartość odtworzeniową nieruchomości określa się dla nieruchomości, które nie mogą być przedmiotem obrotu rynkowego, jak również w przypadku, gdy wymagają tego szczególne przepisy. Wartość takiej nieruchomości równa się kosztom jej odtworzenia, przy uwzględnieniu jej zużycia. Ostatnią wartością, jaką wycenia rzeczoznawca majątkowy jest wartość katastralna nieruchomości. Wartość,która oszacowana jest w tym przypadku odnosi się do nieruchomości, które wymienione są w przepisach o podatku od nieruchomości.

  Data dodania: 04 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Znajdź idealne miejsce na wesele »

  Znajdź idealne miejsce na wesele

  Znajdź w swoim mieście wymarzony lokal weselny-dom weselny, restaurację lub hotel, na swoje przyjęcie, wspólnie z największym serwisem skupiającym sale weselne z całej Polski. Na jednej stronie www znajdziesz największą bazę obiektów z całej Polski, w których możesz zorganizować wesele oraz profesjonalną przeglądarkę, dzięki której w szybki i łatwy sposób znajdziesz lokal którego szukasz. Znajdziesz tutaj także szczegółowe informacje o obiektach, opis, galerię zdjęć, multimedialne mapy ukazujące lokalizację obiektu, opinie klientów oraz pełne dane teleadresowe.

  Data dodania: 15 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog o inwestowaniu w nieruchomości »

  Blog o inwestowaniu w nieruchomości

  Gusta turystów, jeśli chodzi o wybór miejsc noclegowych jest bardzo różny. Jedni wolą duże i komfortowo wyposażone pokoje, a innych zadowoli mniejszy i spokojniejszy pensjonat. Jednak to chyba dobrze, że tak właśnie jest, gdyż dzięki temu zarówno właściciele tych większych jak i małych ośrodków, mogą oczekiwać ciągły przypływ nowych gości. Wiadomo, że duży hotel, to duża ilość gości hotelowych, większy rozgardiasz i więcej pracowników. A pensjonat to cisza, przytulność i zwykle, chociaż nie zawsze, lepsza obsługa. Różnicę można również zauważyć w wyposażeniu. W dużych hotelach, bardzo często spotykamy basen, saunę, solarium. Natomiast niewielki pensjonat zwykle nie oferuje swoim klientom takich atrakcji. Natomiast ich właściciele, często organizują różnego rodzaju atrakcje, jak pieczenie kiełbasek na ognisku, wędzenie ryb, czy kulig z pochodniami. Zazwyczaj, jest to nawet o wiele ciekawsze, gdyż nie spotykamy się z takimi rozrywkami codziennie. A na basen czy na kort, możemy iść praktycznie wszędzie, bo są one praktycznie w każdym większym mieście.

  Data dodania: 04 05 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »