Reklama

Giełda Bitcoin i Litecoin

Strony związane z hasłem 'stomatolog':

 • Dentysta Piaseczno »

  Dentysta Piaseczno

  Gabinet stomatologiczny dental-duo oferuje kompleksowe leczenie, diagnostykę i profilaktykę z dziedziny stomatologii. Wykonujemy zabiegi z zakresu stomatologii dziecięcej, endodoncji, chirurgii stomatologicznej, implantologii. W naszym gabinecie dentystycznym znajdą Państwo wybitnych dentystów - zatrudniamy tylko profesjonalistów mając na uwadze renomę naszego gabinetu, a przede wszystkim o bezpieczeństwo oraz komfort naszych pacjentów. Skutek jest taki, że możemy pochwalić się dużym powodzeniem naszego gabinetu, uznaniem pośród klientów, a także wspaniałą jakością naszej oferty. Dla regularnych pacjentów i rodzin oferujemy świetne rabaty cenowe. Dla dzieci przewidzieliśmy mnóstwo niesamowitych urozmaiceń: kącik zabaw, tv z ulubionymi bajkami oraz nagrody dla dzielnych klientów. W naszym gabinecie istnieje możliwość zapłaty za pomocą karty płatniczej. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 28 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • dentysta Piła »

  dentysta Piła

  Klinika stomatologiczna twojstomatolog. com proponuje szeroki zakres usług dentystycznych. W ofercie są uzupełnianie ubytków odpowiednimi materiałami wypełniającymi a oprócz tego skuteczne leczenie kanałowe. W zakresie wykonywanych usług znajdują się również protetyka oraz zakładanie implantów. Usuwanie kamienia nazębnego, wybielanie zębów różnorodnymi metodami i inne zabiegi natury estetycznej. Dentyści z kliniki trudnią się również leczeniem chorób dziąseł oraz przyzębia. Lekarz dentysta służy pomocą w ramach profilaktyki zdrowia zębów a oprócz tego wykonuje okresowe badania kontrolne. Doświadczony dentysta w razie potrzeby wykonuje również zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej. Pełen zakres usług zarówno dla najmłodszych jak i dla dorosłych. Klinika twojstomatolog. com zapewnia unikatowe w skali regionu metody leczenia, z użyciem najnowocześniejszych urządzeń medycznych.

  Data dodania: 09 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Siedlce - Stomatolog Siedlce »

  Dentysta Siedlce - Stomatolog Siedlce

  Stomatolog Siedlce oferuje rozległy wachlarz usług, np: lakowanie zębów, wizyty adaptacyjne, odbudowa zniszczonych zębów, przeglądy stomatologiczne, umieszczanie wypełnień, czyszczenie kamienia nazębnego, leczenie kanałowe, uszczelnianie bruzd. Gabinet stomatologiczny A-dent mieści się przy ulicy Sokołowskiej 81. Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie wszechstronnego leczenia dolegliwości zębów. Stomatolog Siedlce stosuje wyłącznie godziwe budulce prestiżowych firm, które zaopatrują gabinety w należyte oprzyrządowanie. Ale to jeszcze nie wszystko mamy najlepsze ceny w mieście (stomatolog siedlce ceny) - zapraszamy!

  Data dodania: 20 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta stomatolog Gdańsk - Anna Dental Clinic »

  Dentysta stomatolog Gdańsk - Anna Dental Clinic

  Gabinet Centrum stomatologiczne Gdańsk, Dentysta - Implanty, Protetyka, Stomatolog, Wybielanie zębów Gdańsk, TrójmiastoOferujemy Państwu usługi : -Implanty, korony, mosty, licówki porcelanowe-Wybielanie zębów lampą BEYOND i metodą nakładkową-Nowoczesna protetyka stomatologiczna-Stomatologia estetyczna, kosmetyczna-The Wand - bezbolesne znieczulenieMamy przyjemność zaprosić Państwa do naszego nowoczesnego Centrum Stomatologicznego zlokalizowanego w samym centrum Gdańskiej Starówki.Centrum Stomatologiczne prowadzone jest przez Anne Grodzką - Sarzyńską lekarza stomatologa protetyka, kończącą obecnie specjalizację - Master of Prosthodontics na prestiżowym Uniwersytecie w Sienie, oraz Jerzego Lasowskiego, prowadzącego pracownię protetyczną. Posiadamy własną pracownię protetyczną na miejscu, i jako jedna z niewielu klinik stomatologicznych zapewniamy bezpośrednia współpracę pomiędzy pacjentem a lekarzem i technikiem w trakcie wykonywania pracy protetycznej. Pozwala to na zaprojektowanie uśmiechu dopasowanego do indywidualnych cech i rysów twarzy. Potrzeby i zadowolenie naszych pacjentów są dla nas priorytetem. Chcąc zapewnić usługi na najwyższym poziomie regularnie uczestniczymy w kursach i sympozjach specjalistycznych, wdrażamy najnowsze osiągnięcia współczesnej stomatologii.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dental Ceramic Studio Protetyk Gdańsk »

  Dental Ceramic Studio Protetyk Gdańsk

  Laboratorium Protetyczne Dental Ceramic Studio powstało w 2006 roku jako wynik kilkunastoletnich doświadczeń zawodowych w kraju i za granicą. Naszą ideą jest skupianie się na wysokiej estetyce i funkcjonalności dużych rekonstrukcji protetycznych.
  W laboratorium dobieramy kolor i doradzamy przy wyborze kształtu licówek. Dobór koloru dobywa się od poniedziałku do piątku w godzinach: 10. 00 17. 00 po uprzednim telefonicznym potwierdzeniu.
  Wykonujemy dokumentację fotograficzną na życzenie. Możemy pobrać pomiar łukiem twarzowym. Jeśli chodzi o wyciski alginatowe preferujemy masę hydrogum5 firmy Zhermack.
  Stosujemy najnowsze osiągnięcia w stomatologii kosmetycznej - CERCON.
  Oferujemy gabinetom stomatologicznym współpracę w zakresie wykonywania usług protetycznych. Na miejscu dobieramy indywidualnie kolor i kształt przyszłych koron, licówek i mostów. W trakcie wykonywania pracy protetycznej pacjent ma bezpośredni kontakt z technikiem protetykiem wykonującym jego uzupełnienie protetyczne, co zdecydowanie poprawia jakość i szybkość wykonania.

  Data dodania: 30 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • endodonta szczecin »

  endodonta szczecin

  Chcesz być posiadaczem pięknego uśmiechu? Masz możliwość korzystania z oferty gabinetu stomatologicznego, jaki proponuje duży pakiet oferowanych usług. Gdy zdecydujemy się na wizytę w gabinecie ortodonta szczecin bez wątpienia lekarz powie nam od czego zacznie wasze leczenie. Dentysta szczecin albo też stomatolog szczecin wykona dla nas bezbolesne leczenie naszych ubytków. Endodonta szczecin pomoże nam w zyskaniu cudownego uśmiechu a także uzupełni twoje ubytki. Musicie także korzystać z pomocy lekarza protetyka, który ulepszy wady Waszego zgryzu. Protetyka szczecin to nie tylko pomoc w zrobieniu niezbędnych dla ciebie zębów lecz także bardzo profesjonalne podejście do każdego pacjenta.

  Data dodania: 01 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • stomatolog łódź »

  stomatolog łódź

  Studio 89 to stomatolog i gabinet w Łodzi. Oferujemy najwyższy poziom usług w leczeniu zębów. Nasza oferta to korony, implanty, leczenie kanałowe zębów, protezy. Gabinet stomatologii estetycznej Studio 89 to praktyka lekarska stworzona dla Was, którzy od lekarza nie oczekujecie cudów tylko fachowej i rzetelnej diagnozy, ciężkiej pracy i zrozumienia Waszych problemów. My także jesteśmy pacjentami i doceniamy staranność oraz profesjonalizm w leczeniu. Chociaż nie możemy zagwarantować Wam samych przyjemnych wrażeń z wizyty w naszym Studio, to obiecujemy zrobić wszystko, żebyście nie czuli się jak "w gabinecie". Hołdując starym zasadom polskiej gościnności, która jest jedną z najbardziej podziwianych cech Polaków łączymy tradycję i nowoczesność.

  Data dodania: 16 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Roman pysz »

  Roman pysz

  Jeśli szukasz dobrego stomatologa z pewnością należy zajrzeć na stronę wirtualną, jaka to pomoże ci w doborze stomatologa jakim jest stomatolog gliwice. Dentysta gliwice, którym ma możliwość być lekarz roman pysz ułatwi wam w uzyskaniu pięknego uśmiechu na twojej twarzy. Decydując się na pomoc tego gabinetu stomatologicznego posiadamy pewność, że trafiamy w dobre ręce i na pewno specjaliści stomatolodzy pomogą nam w wyleczeniu twoich zębów a również zajmą się ich właściwym wyglądem. Implanty gliwice to bardzo efektowne rozwiązanie, z jakiego powinno się skorzystać.

  Data dodania: 22 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak przebiega proces implantacji zębów »

  Jak przebiega proces implantacji zębów

  Jak przebiega proces implantacji zębów
  Warto wiedzieć, iż proces implantacji składa się z paru etapów. W pierwszym etapie pacjent zostaje poddany miejscowemu znieczuleniu, zaś lekarz dentysta przecina dziąsło i nawierca niewielki otwór w kości. Następnie mocuje wszczep - czyli śrubkę pełniącą rolę, sztucznego korzenia" - i zamyka pole operacyjne. Poprzez kolejne tygodnie wszczep zrasta się z kością.
  Ponieważ implanty stomatologiczne są zrobione z tytanu - czyli materiału całkowicie biozgodnego - organizm uznaje je za swoją integralną część. Po pewnym czasie implant staje się substytutem korzenia zęba, na którym można zamocować nową koronę.
  Początkowo nakładana jest tzw. korona tymczasowa, dzięki temu pacjent wychodzi z gabinetu już z odbudowanym zębem.
  Jednak zamocowanie stałej korony zęba jest możliwe dopiero po 3-4 miesiącach. W tym czasie zachodzi proces osteointegracji, czyli łączenia się kości z implantem.
  Implanty stomatologiczne są nieprawdopodobnie stabilne i z powodzeniem zastępują naturalne uzębienie.

  Data dodania: 08 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Psycholog Warszawa

  Serwis Warszawa Lekarze jest największym portalem medycznym w stolicy. Znajdziesz w nim informacje na temat prywatnych gabinetów lekarskich oraz placówek medycznych świadczących usługi w ramach kontraktu z NFZ Warszawa. Dzięki nam znajdziesz odpowiedniego specjalistę w danej dziedzinie medycyny. Okulista, psychoterapeuta, stomatolog, dermatolog oraz pozostałe specjalności lekarskie zebrane w jednym miejscu właśnie dla Ciebie. Przekonaj się sam odwiedź nasz portal. Warszawa Lekarze - Twoje główne źródło informacji medycznej.

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Łódź »

  Dentysta Łódź

  Obecna opieka zdrowotna niedużo zapewnia petentom terapii refundowanych w dziedzinie publicznej opieki zdrowotnej, w szczególności w zakresie usług dentystycznych. Niestety usługi ortodonty zazwyczaj nie są refundowane, a skoro są to drogie usługi, nie każdy da radę sfinansować np wybielanie zębów bądź białe wypełnienia zębów. Liczne metody znieczulenia, wypełnienia oraz zabiegów chirurgicznych różnicują również zestawienie cen świadczeń stomatologicznych. Ceny za endodoncję jednego zęba mogą dobić do tysiąca złotych.
  Polska stomatologia specjalistyczna oraz leczenie implantologiczne przodują na międzynarodowym rynku medycznym pod względem rozwoju technologii, wielu przyjezdnych leczy własne trzonowce przede wszystkim w Polsce.
  Gabinety dentystyczne świadczą szeroko pojęte usługi lekarskie, jak i chirurgię stomatologiczną, zaś specyficzną dziedziną jest stomatologia dziecięca, obejmująca profilaktykę ząbków niestałych u dzieci. Kolorowe poradnie, pełne zabawek, oraz śmieszny proces badania zapewniają wygodę nie samym małym pacjentom, ale również ich osobom towarzyszącym. Dawno niepokój przed lekarzem uświadamiany był nam od dzieciństwa, obecnie próbując złamać dawne poglądy stomatolog wita małych pacjentóww radosnej maseczce.

  Materiał opracowany przez Stomatologia Łódź - Królewska stomatologia Łódź ul. Królewska.

  Data dodania: 15 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Bydgoszcz »

  Stomatolog Bydgoszcz

  Stomatologia jest zawodem bardzo wymagającym, oprócz wielkiej wiedzy wymagane też są wysokie nakłady finansowe na założenie prywatnego gabinetu. Jeżeli szukamy dentysty w Bydgoszczy to warto zastanowić się nad ofertą gabinetu stomatologicznego evdent.pl, pracują tam profesjonaliści, którzy odpowiednio zadbają o stan naszej jamy ustnej. Zapraszam serdecznie do odwiedzin.

  Data dodania: 08 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog podkowa leśna »

  Stomatolog podkowa leśna

  Zastanawiasz się, czy są poważające się dużym zainteresowaniem implanty? Generalnie komunikując, są to wkręty tytanowe, które po umieszczeniu w kości dzięki swej biozgodności ulegają osseointegracji, czyli procesowi polegającemu na mocnemu połączeniu tytan ? kość. Dzięki tym zabiegom implanty imitują korzenie utraconych zębów, dzięki czemu przyczyniają się do uzyskania pięknego uśmiechu. Co więcej, implanty cieszą się rozległym zainteresowaniem, ponieważ implantologia uległa olbrzymiej ewolucji, zmieniając układ implantów, jak i gatunku powierzchni kontaktu z kością. Można nawet mówić, ze implanty są najlepszym sposobem na uzupełnienie zarówno braku pojedynczego zęba, jak i braków wielo-zębowych a także całkowitego bezzębia. Bez wątpienia implanty zadowolą nawet najbardziej wymagającą osobę. Skontaktuj się ze specjalistą, jaki poradzi i dobierze najlepsze implanty.

  Data dodania: 14 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Stomatologiczny Meritum »

  Gabinet Stomatologiczny Meritum

  Szukasz stomatologa? Świetnie trafiłeś ze względu na fakt, że nasza strona naszykowała już ofertę gabinetu stomatologicznego. Stomatolog łódź na pewno okaże się pomocny nie tylko dla was jednak również jako stomatolog dziecięcy łódź. Mnóstwo osób chętnie zabiera dzieci do tego typu stomatologa, jaki wie jak można im pomóc. Dentysta łódź to także ortodonta łódź, jaki pomoże wam w uzyskaniu pięknego uśmiechu a również pomoże tobie w usunięciu wad zgryzu. Protetyka łódź jest bardzo pomocna jeśli chcemy posiadać wspaniałe zęby lub uzupełnić takie, jakich nie mamy. Jeśli chciałbyś korzystać z propozycji gabinetu wystarczy umówić się na wizytę wirtualną.

  Data dodania: 19 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Wrocław »

  Stomatolog Wrocław

  Wyszukujesz dobrego lekarza, który wyleczy Twoje uzębienie? Stomatolog Wrocław z Centrum Stomatologicznego Nadent we Wrocławiu, to dobrze wykwalifikowany specjalista nieprawidłowości zębów i przyzębia. Aktualnie piękny uśmiech, zdrowe zęby są naszą chlubą. To w najwyższym stopniu zauważalny element naszej fizjonomii. Należałoby, więc zainwestować w systematyczne wizyty, w sprawie wykluczenia ciągłych zaburzeń, mankamentów, czy niepotrzebnych skaz na zębach. W naszym centrum znajdziesz miarodajnego Protetyka Wrocław, który wyeliminuje ubytki uzębienia, przyrządzi idealną protezę, która będzie rewelacyjnie piastowała swoją funkcję. Dentysta Wrocław to bardzo biegły doktor, ale także przyjemny i przyjacielski człowiek, który zdziała, że bez skrępowania poczujesz się w gabinecie. Zajmie się także dziecięcymi pacjentami. Przyprowadzaj tu swoje maluchy, by pozbawić je lęku przed kolejnymi wizytami w centrum dentystycznym. Obejmiemy je totalną troską.

  Data dodania: 27 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Olsztyn, dentysta »

  Stomatolog Olsztyn, dentysta

  Wielu osobom lekarz dentysta niepotrzebnie kojarzy się ze stresem oraz bólem. W każdym przypadku staramy się to zmienić oraz przekonać naszych pacjentów, że wizyta w gabinecie stomatologicznym może przebiegać zupełnie bez lęku oraz zbędnych negatywnych emocji.
  Zapraszamy do odwiedzenia naszego gabinetu na ul. Partyzantów 31/12 w mieście Olsztyn. Nasz stomatolog, profesjonalny lekarz zadba o piękny uśmiech, a leczenie będzie odbywać się w miłej atmosferze.

  Data dodania: 29 04 2016 · szczegóły wpisu »