Reklama

Giełda Bitcoin i Litecoin

Strony związane z hasłem 'transport':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • giełda transportowa, wolne ładunki, platforma przetargowa »

  giełda transportowa, wolne ładunki, platforma przetargowa

  Wraz z wprowadzeniem TC eBid? firma TimoCom odważnie ruszyła w 2010 roku w nieznany teren: Jako europejski lider rynkowy wśród giełd transportowych z produktem TC TruckCargo? przedsiębiorstwo działało wyłącznie na rynku transakcji doraźnych. Firma TimoCom dostrzegła jednak rosnący popyt swoich klientów na rynku kontraktowym. Stworzono więc TC eBid?, aby oferować klientom TimoCom jeszcze więcej możliwości biznesowych.Aktualnie TC eBid? stał się intensywnie używaną aplikacją dla załadowców branży przemysłowej i handlowej oraz dla spedytorów. Od uruchomienia platformy przetargowej w październiku ubiegłego roku do sierpnia roku bieżącego ogłoszono w TC eBid? - ponad 3.100 przetargów transportowych; tendencja rosnąca! Wśród firm, które ogłosiły przetargi znajdują się między innym niemiecki Trinkgut lub La Martiniquaise z Francji, a także czołowe europejskie przedsiębiorstwa logistyczne jak Dachser.Zaleta TC eBid? polega na jego prostym zastosowaniu. Załadowcy ogłaszają online przetargi na swoje frachty i jednocześnie uzyskują potencjalnych 30.000 sprawdzonych usługodawców transportu z całej Europy. Ci z kolei mają możliwość składania ofert do tych przetargów. Co ważne przy tym: współoferujący nie widzą między sobą ofert innych interesantów - w ten sposób unika się wojny cenowej. W praktyce: wszystkim stronom oszczędza się skomplikowanych tabel, nieaktualnych list adresowych czy długotrwałych rozmów telefonicznych. Kompletny proces rejestrowany jest elektronicznie i dokumentowany w sposób łatwo zrozumiały i przejrzysty. Wolne ładunki znajdują przewoźnika a spedytorzy mogą nimi zapełnić swoją przestrzeń ładunkową aż do końca. Przedsiębiorstwo stale pracuje nad tym, aby program ten w najlepszy możliwy sposób dostosować do zmieniających się potrzeb użytkowników. Aktualna wersja gwarantuje na przykład, że przetargi można teraz ogłaszać jeszcze prościej, szybciej i wygodniej. Na przyszły rok zaplanowane są kolejne nowości.

  Data dodania: 28 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki »

  Przeprowadzki

  Zmienienie miejsca, w którym się żyje to jedna z trudniejszych rzeczy w żywocie każdego z nas, do której się dobrze przygotować. Człowiek z natury przywiązuje się do innych osób, mebli oraz miejsc, dlatego też niezbędne jest aby przeprowadzka była prawidłowo przygotowana i dobrze jest przygotować się do niej z wyprzedzeniem. Po pierwsze powinniśmy zastanowić się, które przedmioty będą nam potrzebne w przyszłości, a które można wyrzucić. Kolejną ważną kwestią jest zawiadomienie przedsiębiorstwa, które przeprowadza przeprowadzki o liczbie przedmiotów do przewiezienia a również ich wartości. Pozwoli to na dobre dobranie zabezpieczeń, tak by podczas transportu nie zostały zniszczone. Nie zostawiajmy zrobienia rezerwacji firmy transportowej na ostatnią chwilę, gdyż może nie być w potrzebnym nam dniu niezarezerwowanego terminu. Zarezerwujmy transport jakiś czas wcześniej by nie musieć później decydować się na niesprawdzoną firmę. W istocie proces naszej przeprowadzki zależy tylko od nas. Jeżeli trochę wcześniej przyszykujemy rzeczy do przeprowadzenia i skonsultujemy się z firmą przewozową, to będą oni w stanie przygotować odpowiedni transport, ochronę oraz ludzi do pomocy. Nie pozwólmy żeby dobytego naszego życia znalazł się w nieodpowiednich rękach z osobistego przyzwolenia.

  Data dodania: 08 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Katowice »

  Przeprowadzki Katowice

  Większość specjalistycznych usług transportowych wymaga od firm je wykonywujących odpowiedniego doświadczenia i odpowiednich procedur w trakcie ich realizacji. A wszystko po to aby niejednokrotnie dobytek całego życia nie uległ uszkodzeniu czy wręcz zniszczeniu. Tylko odpowiednio przeszkolona załoga może tego dokonać o co w obecnym czasie nie jest fatwo jako że branża przeprowadzki boryka się z brakiem siły roboczej i tylko najlepsze firmy mogą pochwalić się tego typu ekipą. Przeprowadzki Świętochłowice posiada odpowiednio dobrany zespół ludzi aby podjąć się dla państwa transport mebli oraz rzeczy.

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transport Mebli Katowice »

  Transport Mebli Katowice

  Samo słowo przeprowadzki wywołuje u niektórych straszną awersje. Nasza firma transportowa powstała po to by wziąć na siebie cały ciężar transportu dobytku państwa do nowego lokum. Długoletnia praktyka połączona z solidnością w transporcie kreuje nas na pozycje lidera w usługach transportowych i przeprowadzki. Ofertę i wszystkie te zalety połączone z niewygórowanymi cenami kierujemy firmom i osobą prywatnym. W ochronie powiężonego mienia pomaga nam najnowsza technologia. To właśnie nowoczesne materiały ochronne i pakowe chronią państwa dobytek przed uszkodzeniem. Nasze usługi przeprowadzki wykonujemy na terenie Śląska oraz całego kraju.

  Data dodania: 26 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transport Bydgoszcz wywrotka »

  Transport Bydgoszcz wywrotka

  Nasza firma oferuje transport ciężarowy do 12 ton.. Na rynku jesteśmy od ponad trzynastu lat. Zdążyliśmy nabrać doświadczenia, które pomaga nam w codziennej pracy.
  Zajmujemy się dostawą materiałów sypkich takich jak kruszywo budowlane: żwiry, piaski, kamienie, beton. Ponadto trudnimy się również transportem kruszywa do utwardzania terenu,gruzu oraz materiałami wykorzystywanymi w ogrodnictwie.
  Usługi transportowe Bydgoszcz i okolicemateriałów takich jak:
  ? piasek ? żwir ? piasek pod kostkę ? żwir na posadzki ? ziemia na zasypki ? piasek do piaskownic
  ? torf ? czarnoziem ? kruszywa do utwardzania terenu ? beton ? kamień ? kostka ? opał ? wywóz gruzu ? wywóz ziemi ? itp.

  Profesjonalny i nie drogi transport ciężarowy Bydgoszcz i okolice. Taka oferta czaka na Państwa w naszej firmie. Decydując się na nasze usługi możesz być pewien, że się nie rozczarujesz. Podchodzimy do zlecenia bardzo poważnie. Trzymamy się terminów i sumiennie wykonujemy swoją pracę.

  Data dodania: 01 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Multi Onest - usługi remontowe, usługi instalacyjne »

  Multi Onest - usługi remontowe, usługi instalacyjne

  Jesteśmy rzetelną, Polską firmą zrzeszającą solidnych fachowców z wielu dziedzin. Na terenie Polski gwarantujemy obsługę „360 stopni” polegającą na zapewnieniu towarów i usług w najlepszych cenach. Dzięki temu nasi klienci skupiają się na swojej pracy, a my wykonujemy wszystko to, czego oni sami oraz ich siedziby potrzebują. Portfolio naszej firmy rośnie wraz z zleceniami, które otrzymujemy. Naszą dewizą jest jakość i odpowiedzialność. Kluczem do sukcesu jest to, że przyjmujemy wszystkie zlecenia, a naszym atrybutem jest branie odpowiedzialności za całą jego realizacją, nawet jeśli wymaga to poszerzenia naszej oferty. Nasi klienci są dla nas wizytówką i potwierdzeniem, tego iż trzeba być otwartym na ich potrzeby i rzetelnie je realizować. Powiedz czego potrzebujesz, a my zrealizujemy to dla Ciebie szybciej niż myślisz.

  Data dodania: 21 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • KOS-TRANS Pomoc Drogowa Radom 24h tel: 505 304 370 »

  KOS-TRANS Pomoc Drogowa Radom 24h tel: 505 304 370

  KOS-TRANS Pomoc Drogowa Radom 24h, Auto Pomoc - Holowanie. Jesteśmy dostępni dla Państwa w systemie 24h/7. Zajmujemy się obsługą wypadków i kolizji drogowych - odbiór oraz holowanie - transport samochodów uczestniczących w zdarzeniach drogowych.
  Świadczymy usługi holowania - Transport samochodów osobowych, a także motocykli, busów, aut dostawczych, maszyn rolniczych na terenie całego kraju oraz z innych krajów Europy.
  Awaryjne odpalanie - Pomoc przy awaryjnym odpalaniu samochodów. Rozruch z kabli, diagnostyka komputerowa, a także dowóz paliwa bezpośrednio do klienta.
  Awaryjne otwieranie pojazdu - Pomoc przy awaryjnym otwieraniu samochodów - zatrząśnięcie kluczyków w aucie po wcześniejszym ustaleniu własności pojazdu, zamarznięte zamki drzwi.
  Zapraszamy do współpracy osoby indywidualne oraz firmy.

  Data dodania: 01 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Transport ciężki »

  Transport ciężki

  Doświadczona, dobrze zgrana załoga to podstawa każdej firmy logistyczno-spedycyjnej. Firma CYGANEX może się pochwalić profesjonalnym zespołem, którego część pracuje z nami od początku naszej działalności transportowej, czyli od ponad 20 lat. W naszej ekipie pracuje pięćdziesięciu wykwalifikowanych pracowników.

  Wśród nich znajdują się między innymi kierowcy dysponujący prawem jazdy we wszystkich kategoriach, magazynierzy, dyspozytorzy oraz spedytorzy zajmujący się rynkiem krajowym i międzynarodowym.

  Nasza załoga potrafi dostosować się do każdej sytuacji. Nagłe problemy, które mogą pojawić się w trakcie każdej, dłuższej podróży oraz w trakcie przeładunku rozwiązywane są błyskawicznie, dzięki naszemu doświadczeniu i najlepszym kompetencjom naszych pracowników.
  Nasza firma powstała w 1995 roku.

  Data dodania: 08 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Hodowla psów rasy Border Collie. Przewóz zwierząt za granicę. »

  Hodowla psów rasy Border Collie. Przewóz zwierząt za granicę.

  Hodowla psów rasowych border collie. Światowe rodowody. Import psów z Australii i z Wielkiej Brytanii. Najlepsze linie wystawowe. Psy do dogoterapii. Przygotowania psów do wystaw psów. Szkolenie szczeniąt. Psie przedszkole. Animal Live transport. Międzynarodowy TRANSPORT PSÓW. Luksusowy przewóz zwierząt za granicę. Transport psów do Skandynawii i całej Europy Zachodniej. Hodowla psów rasy border collie. Ubezpieczenie zwierząt. Przewóz zwierząt za granicę. Hotel dla psów. Dogoterapia. Wakacje dla dzieci z psami. Wakacje dla dzieci ze zwierzętami.
  Hodowla psów rasowych border collie. Światowe rodowody. Import psów z Australii i z Wielkiej Brytanii. Najlepsze linie wystawowe. Psy do dogoterapii. Przygotowania psów do wystaw psów. Szkolenie szczeniąt. Psie przedszkole. Animal Live transport. Międzynarodowy TRANSPORT PSÓW. Luksusowy przewóz zwierząt za granicę. Transport psów do Skandynawii i całej Europy Zachodniej. Hodowla psów rasy border collie. Ubezpieczenie zwierząt. Przewóz zwierząt za granicę. Hotel dla psów. Dogoterapia. Wakacje dla dzieci z psami. Wakacje dla dzieci ze zwierzętami.

  Data dodania: 31 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • TelTrans to transport na woj śląskie Bytom Zabrze »

  TelTrans to transport na woj śląskie Bytom Zabrze

  Tel Trans to firma zajmująca się usługami transportowymi tymi małymi i dużymi na woj śląskie Przeprowadzki kompleksowe dla firm jak i dla osób prywatnych, blisko i daleko znajdziesz u nas pełny zakres usług w każdym zakresie transportu. Współpracujemy także z sieciami handlowymi i dużymi klientami instytucjonalnymi. Wszystkie nasze przesyłki są staranie zabezpieczane na każdy transport Katowice Gliwice Bytom Zabrze to tylko nie które miasta jakie obsługujemy. Nasza siedziba znajduje sie w Zabrzu przy ul Roosevelta 4 woj śląskie Transport to tylko tel trans !

  Data dodania: 07 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transport do Niemiec »

  Transport do Niemiec

  Istnieje dużo firm, jakie muszą się godzić na to,żeby można było podjąć transport do niemiec towarów. W sumie zasadniczo każda firma, jaka na dzień dzisiejszy sprzedaje określone produkty, jakie są produktami materialnymi powinna sobie zdawać z tego dokładnie sprawę. Dodatkowo trzeba zaakcentować to, że bynajmniej transport do niemiec w owych czasach wcale nie należy do jakichś tanich czynności. Zazwyczaj niestety oczywiste staje się że dana spółka powinna się kalkulować z tym, że rok rocznie będzie ona musiała wydać na sto procent mnóstwo gotówki na to,żeby transport do niemiec mogło być kontynuowane. Bynajmniej dokładnie tak być musi głównie z tej prostej przyczyny, że trzeba po prostu znaleźć miejsce, w którymwszystkie towary, jakie mamy do sprzedania będą mogły być odpowiednio przechowywane. Prawie każdy, kto prowadzi swój własny punkt sprzedaży zdaje sobie wszakże sprawę z tego, że na dzień dzisiejszy magazyn będzie czymś, bez czego wiele ludzi nie będzie w stanie w zasadzie ogólnie dać sobie radę. Nic, tak więc takiego dziwnego w tym, że ludzie, którzy posiadają swoje własne punkty sprzedaży decydują się na to,żeby wynajmować dla siebie określone pomieszczenie, które będzie mogło zostać magazynem. Naturalnie sklepy, które zalicza się do jakichś większych filii nie posiadają z tym prawie nigdy problemu, gdyż najczęściej okazuje się zwyczajnie, że określone towary bywają sprowadzane z wybranego miejsca na zamówienie. Nie ma, więc absolutnie nigdy kłopotu z tym żeby otrzymać dany wyrób w gruncie rzeczy na następny dzień od dnia, w jakim został on zamówiony. W ten sposób dzieje się jednak jedynie jak również tylko w sytuacji większych sklepów.

  Data dodania: 24 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • przewozy osób Piła do Niemiec Holandii »

  przewozy osób Piła do Niemiec Holandii

  Bardzo byśmy chcieli, aby firma Complex w dalszym ciągu rozwijała się w tak szybkim tempie - stąd właśnie odnowiona strona internetowa na której można zapoznać się z najważniejszymi informacjami na temat naszej firmy. Można śmiało powiedzieć, że jeżeli ktoś jest z Piły, Poznania, Szczecina, Zielonej Góry czy Gorzowa Wielkopolskiego, a chciałby jechać do Niemiec czy Holandii, bez wątpienia powinien właśnie zamówić kurs w naszej firmie. Oczywiście w rachubę wchodzi także możliwość zabrania zainteresowanego z dowolnego miasta w jednym z tych zachodnich krajów. Z nami nigdy nie ma żadnych problemów, ponieważ preferujemy usługi typu door to door, a do tego mamy solidny tabor i profesjonalnych kierowców. Ponieważ zależy Państwu na szybkim dostaniu się do domu zapraszamy to zapoznania się szczegółowo z naszymi usługami na naszej witrynie już teraz na pewno nie pożałujesz.

  Data dodania: 18 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Transport maszyn Poznań »

  Transport maszyn Poznań

  Świadczymy fachowe usługi transportowe. Naszą specjalnością jest transport maszyn budowlanych poznań, urządzeń i sprzętu różnego wariantu. Z nami dostępny jest także transport wózków widłowych poznań, linii produkcyjnych, maszyn poligraficznych. Jesteśmy firmą solidną, godną zaufania, terminową. Na organizowany przez nas transport maszyn poznań posiadamy ubezpieczenie OCP, wobec tego z nami przewożenie wielorakich sprzętów to czysta przyjemność i brak problemów. Zapraszamy już w tej chwili do odwiedzenia naszej strony po więcej wiadomości.

  Data dodania: 01 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Transport w temperaturze kontrolowanej »

  Transport w temperaturze kontrolowanej

  Nasza firma ADECON oferuje Państwu kompleksowe usługi w obszarze transportu oraz logistyki. W związku z tym iż chcemy zagwarantować naszym klientom usługi na możliwie najwyższym poziomie, cały czas troszczymy się o jakość oraz niezawodność wykorzystywanej przez nas floty. Firma ADECON specjalizuje się w transporcie różnego typu towarów niebezpiecznych oraz transport w kontrolowanej temperaturze. Stosujemy do tego jedynie sprawdzone urządzenia i nowoczesne rozwiązania, poprzez co możemy być tak skuteczni i niezawodni. Stale też podnosimy kwalifikacje i umiejętności, w zakresie transportu, jak także obsługi klienta. Niewątpliwie Każdy klient naszej firmy jest dla nas równie ważny i do każdego powierzonego nam zlecenia podchodzimy indywidualnie a także z pełnym zaangażowanie. Jeśli jesteście zainteresowani współpracą z nami, serdecznie zapraszamy do zapoznania się bliżej z naszą ofertą na www. adecon. pl!

  Data dodania: 23 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Transport międzynarodowy Algieria »

  Transport międzynarodowy Algieria

  Wyjątkowo dostępny transport międzynarodowy towarów, który proponujemy to nasza domena. W odniesieniu do transportów rzecznych trafiamy do celu. Tak więc jest to sprawdzone rozwiązanie. Przerzut z takich terytoriów jak: Bułgaria ponadto kraje Afryki. Bardzo dobry park samochodowy to jest wyjątkowy atut. Inwestujemy sporo w nasz zespół. Istniejemy na rynku od 1984r. Kompleksowy katalog usług; m.in. transport tandem. W transporcie uważamy się za fachowców dlatego proponujemy usługi spedycyjne; szczegółowo mamy na myśli spedycja międzynarodowa.
  Jak pisaliśmy obsługujemy różne kierunki natomiast nasza wyspecjalizowana relacja to transport Rumunia i dużo wykonujemy tego typu zleceń.
  Załoga jest co miesiąc uczona bezpiecznej jazdy. Oferujemy ciężarówki z windą, nienaganna reputacja klientów. Ciągle zmierzamy aby nasze usługi były niezawodne. Światowy przemysł rośnie, powoduje to duży popyt na transport ładunków. Pozostałe rodzaje transportu nie są tak doskonałe, dlatego namawiamy transport który dociera wszędzie. Rozwijająca się infrastruktura, więcej szlaków lądowych to lepszy transport! Sprawdź nasze spedycje. Państwa rozwojowe kooperują z naszym krajem i popyt na spedycję stale wzrasta ale IMPET posiada ogromne doświadczenie. Istniejemy od 1984r w spedycji. Ponad 20lat to także ogromne kwalifikacje. Dobre kontrakty i terminowość to nasza wizytówka. Nawet złych warunków na drodze również transportujemy ładunki.

  Data dodania: 17 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Warszawa »

  Przeprowadzki Warszawa

  Pragniesz się wyprowadzisz, lecz boisz się o uszkodzenie cennego mienia? Z firmą Taxi-Bagaż bez jakichkolwiek trudów zostanie zrealizowana przeprowadzka w każdy zakątek kraju. Nad dobrym image naszej działalności pracowaliśmy kilkanaście lat, a wszystko dlatego, aby transport wykonywać wyłącznie w doskonałej formie. Odnieśliśmy sukces w branży transportowej, bo od samego początku staramy się świadczyć nasze usługi porządnie a także w ustalonym terminie. Wiemy jak kłopotliwe jest aktualnie odszukać markę, która podchodzi do swojego odbiorcy z właściwym szacunkiem, lecz Taxi-Bagaż zawsze podchodzi do swoich ludzi z należytym szacunkiem i świadczy Transport Warszawa wyłącznie terminowo i szybko.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • transport palet »

  transport palet

  Serwis internetowy tanieprzesylanie.pl proponuje usługi transportowe. Nie ma żadnych schowanych kosztów! Nasze przesyłki zawsze docierają na czas! Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nasza oferta to kurier Warszawa i jest kierowana do spółek, ale również do klientów indywidualnych. Każdy klient jest dla nas niepowtarzalny! Nasi pracownicy zawsze służą pomocą, gdy występują jakiekolwiek komplikacje. Zapraszamy na www.tanieprzesyłanie.pl. Jeśli szukasz korzystnych przesyłek kurierskich to świetnie trafiłeś! Na www.tanieprzesylanie.pl znajdziesz usługi najwyższej jakości! U nas nie musisz podpisywać żadnych zbędnych umów.

  Data dodania: 26 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • przeprowadzki Łódź tanio »

  przeprowadzki Łódź tanio

  Jeżeli poszukujesz natychmiastowej i niedrogiej firmy, która to pomoże wam w przeprowadzce, musisz widzieć, że dobrze trafiłeś ze względu na fakt,że nasza strona zagwarantuje ci już pomoc w znalezieniu takiej firmy, która to wykonuje przeprowadzki Pabianice. Jeśli jesteś zainteresowany przeprowadzką którą mają okazję być przeprowadzki Zgierz firma także ją dla ciebie zrobi gdyż funkcjonuje ona na terenie województwa. Takie przeprowadzki łódź albo również transport mebli łódź, są już usługą, z jakiej mamy okazję wykorzystać. Ciągle firma decyduje się też na instalację tego typu mebli, jakie może dla was odebrać ze sklepu. Przeprowadzki Łódź tanio to też możliwość zrobienia takiej przeprowadzki szybko i profesjonalnie.

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Katowice »

  Przeprowadzki Katowice

  Wiosenno-letnia pora jak co roku wyzwolił w handlu czas wyprzedaży oraz wszelakich promocji. Ta maniera nie ominęła rynku przeprowadzki. Firmy transportowe prześcigają się w tworzeniu nowych jeszcze bardziej atrakcyjnych ofert i obniżek cen. Ta szeroka gama usług cieszy się coraz większym wzięciem przez zadowolonych klientów. Przeprowadzki Katowice to przedsiębiorstwo któremu spokojnie możesz powierzyć cały dobytek.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przewóz osób Poznań »

  Przewóz osób Poznań

  Nie ma wątpliwości, że uwielbiamy podróże i odwiedzanie rozmaitych krain. Fajnie się dzieje, kiedy podróżowanie bywa nieuciążliwe - cenimy sobie komfot - w takim razie przewozy autokarowe Poznań. Trzeba zatem tak to wszystko załatwić, żeby ten komfort i wygoda były zagwarantowane.
  Tak już jest, że na każdy sezon urlopowy planujemy jak by na ten urop pojechać. Co wybrać - jechać własnym pojazdem, czy zamiast tego jednak dać sie namówić na coś takiego jak wyczarterowany autobus. Duża ilość przedsiębiorstw oferuje usługi - a zatem transport osób. Zastanówmy się, czy nie powinno się z tego skorzystać. Nie ma to jak wycieczki autokarem. Nieważne to jaką trasa ma długość. Oczywiście im bardziej wygodny jest autokar, tym lepiej. Ciągle w modzie mamy wycieczki na terenie kraju lub zagraniczne autokarami. Ten trend prędko nie minie, bo ludzie mają nawyki właśnie do autokarów. Odnosi się to do mieszkańców każdej aglomeracji. Także w Poznaniu. Tam także różne przedsiębiorstwa prześcigają się polecając autobusy Poznań.

  Data dodania: 01 04 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »