Reklama

Giełda Bitcoin i Litecoin

Strony związane z hasłem 'zęby':

 • Dental Ceramic Studio Protetyk Gdańsk »

  Dental Ceramic Studio Protetyk Gdańsk

  Laboratorium Protetyczne Dental Ceramic Studio powstało w 2006 roku jako wynik kilkunastoletnich doświadczeń zawodowych w kraju i za granicą. Naszą ideą jest skupianie się na wysokiej estetyce i funkcjonalności dużych rekonstrukcji protetycznych.
  W laboratorium dobieramy kolor i doradzamy przy wyborze kształtu licówek. Dobór koloru dobywa się od poniedziałku do piątku w godzinach: 10. 00 17. 00 po uprzednim telefonicznym potwierdzeniu.
  Wykonujemy dokumentację fotograficzną na życzenie. Możemy pobrać pomiar łukiem twarzowym. Jeśli chodzi o wyciski alginatowe preferujemy masę hydrogum5 firmy Zhermack.
  Stosujemy najnowsze osiągnięcia w stomatologii kosmetycznej - CERCON.
  Oferujemy gabinetom stomatologicznym współpracę w zakresie wykonywania usług protetycznych. Na miejscu dobieramy indywidualnie kolor i kształt przyszłych koron, licówek i mostów. W trakcie wykonywania pracy protetycznej pacjent ma bezpośredni kontakt z technikiem protetykiem wykonującym jego uzupełnienie protetyczne, co zdecydowanie poprawia jakość i szybkość wykonania.

  Data dodania: 30 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Łódź »

  Dentysta Łódź

  Obecna opieka zdrowotna niedużo zapewnia petentom terapii refundowanych w dziedzinie publicznej opieki zdrowotnej, w szczególności w zakresie usług dentystycznych. Niestety usługi ortodonty zazwyczaj nie są refundowane, a skoro są to drogie usługi, nie każdy da radę sfinansować np wybielanie zębów bądź białe wypełnienia zębów. Liczne metody znieczulenia, wypełnienia oraz zabiegów chirurgicznych różnicują również zestawienie cen świadczeń stomatologicznych. Ceny za endodoncję jednego zęba mogą dobić do tysiąca złotych.
  Polska stomatologia specjalistyczna oraz leczenie implantologiczne przodują na międzynarodowym rynku medycznym pod względem rozwoju technologii, wielu przyjezdnych leczy własne trzonowce przede wszystkim w Polsce.
  Gabinety dentystyczne świadczą szeroko pojęte usługi lekarskie, jak i chirurgię stomatologiczną, zaś specyficzną dziedziną jest stomatologia dziecięca, obejmująca profilaktykę ząbków niestałych u dzieci. Kolorowe poradnie, pełne zabawek, oraz śmieszny proces badania zapewniają wygodę nie samym małym pacjentom, ale również ich osobom towarzyszącym. Dawno niepokój przed lekarzem uświadamiany był nam od dzieciństwa, obecnie próbując złamać dawne poglądy stomatolog wita małych pacjentóww radosnej maseczce.

  Materiał opracowany przez Stomatologia Łódź - Królewska stomatologia Łódź ul. Królewska.

  Data dodania: 15 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szybkie odchudzanie »

  Szybkie odchudzanie

  Zdecydowana większość ludzi na świecie chciała by mieć piękną, smukła i wyrzeźbioną sylwetkę. Niekiedy patrząc na gwiazdy w telewizji lub po prostu wychodząc na plażę czujemy się zawstydzeni i pragniemy w końcu zrzucić zbędne kilogramy. Jeżeli nie wiesz jak schudnąć to musisz wiedzieć, że dieta jest podstawą każdego odchudzania i powinniśmy poświęcić jej wiele uwagi. Najważniejsze, aby była dopasowana do Ciebie i Twojego trybu życia. Jednak skuteczna i odpowiednia dieta to sprawa indywidualna każdego z nas. Dla jednych najlepsza okaże się dieta 500 kalorii, a dla innych będzie to dieta Atkinsa. Nie ma uniwersalnej kuracji odchudzającej, która była by skuteczna w każdym przypadku. Wybór właściwej diety może być momentem decydujący w całym procesie odchudzania, dlatego też warto poświęcić mu kilka dłuższych chwil.

  Data dodania: 29 10 2013 · szczegóły wpisu »