Angielski Online

Joga Podkategoria: Joga

 • Joga dla początkujących Częstochowa »

  Joga dla początkujących Częstochowa

  Nazywam się Ilona Kamińska.
  Mam 48 lat, jestem matką dwóch dorosłych synow.
  Od ponad 10 lat prowadzę własne grupy w trzech miastach : Częstochowie, Herbach i Lublińcu.
  Zapraszam kobiety w świat prostej jogi, prostych ćwiczeń, czułego obchodzenia się ze swoim ciałem, w świa, t w którym kobieta kobiecie przyjacielem i wsparciem.
  Joga-Wsparcie-Motywacja
  Te trzy sława są dla mmei bardzo ważne.
  Joga-stworzyłam autorski program Pełnometrażowej Praktyki Jogi, w kórym poprowadzę Cię przez rozgrzewkę, sesję jogi aż po relaks. Aby maksymalnie Cię dociążyć, jestem przy Tobie cały czas, prowadzę CIę na każdym kroku, abyś prawidłowo wykonywała ćwiczenia, abyś czuła się zaopiekowana, abyśs poczuła radość z naszego wspólnego czasu.
  Wsparcie.
  Zawsze, ale to zawsze będę dla Ciebie wsparciem. Każda z Nas ma czasem gorszy dzień, czegoś nie chce, nie może lub nie lubi. Wybieraj dla siebie tylko to w czym czujesz się komfortowo, bez żadnych wyrzutów sumienia! Jeśli czujesz, że chcesz przeleżeć popołudnie na kanapie - zrób to!
  Motywacja.
  Człowiek jest stworzony do ruchu. Ale do ruchu na poziomie rekreacyjnym! Jakże późno to odkryłam! Dlatego będę Cie motywować ale nie przemęczać! Będę Cię motwować przede wszystkim do relaksu i regeneracji. Jesli joga - to proste ćwiczenia, proste asany, i bardziej pod względem naparawy kręgosłupa niż robienia na siłę szpagatu!
  Jeśli te slogany są Ci bliskie, zaparaszam Cie do siebie, proszę rozgość sie ))))

  Data dodania: 08 07 2021 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Joga

Joga - nowa strona:

Adres: