Reklama

Giełda Bitcoin i Litecoin

Poradnie Podkategoria: Poradnie

 • Pomoc psychologiczna Kraków »

  Pomoc psychologiczna Kraków

  Psychoterapeuta Gestalt Paweł Bednarczyk, specjalizuje się w psychologii spełnienia. Jeśli odczułeś cierpienie, miałeś trudne dzieciństwo, przeszedłeś rozstanie, straciłeś ukochaną osobę, masz trudności z odnalezieniem własnego ‘dlaczego’, masz szansę skorzystać z eksperckiej pomocy terapeuty.
  Paweł pokaże Ci jak pozbyć się również np. nerwicy, myśli samobójczych, problemów własnych, przetrzymać kryzys małżeński, odbudować wiarę we własne siły i innych ludzi.
  Przy zastosowaniu psychoterapii z najlepszym terapeutą, przez konwersację, zadawanie pytań i poszukiwanie odpowiedzi, dasz radę szybko i prawidłowo wyzbyć się każdego problemu, jakie sprawiają, że żyje się trudno. Zapomnisz o trudnej przeszłości i będziesz mógł skupić się na odbudowie szczęścia i spełnianiu celów życiowych.

  Data dodania: 14 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia Flebologiczna w Gdańsku »

  Poradnia Flebologiczna w Gdańsku

  Poradnia Flebologiczna z Gdańska wykonuje badania USG układu naczyniowego, poleca konsultacje medyczne, szeroką gamę zabiegów rehabilitacyjnych oraz operacyjne i bezoperacyjne leczenie żylaków. W gdańskiej przychodni pacjentów przyjmują między innymi proktolodzy, flebolodzy, fizjoterapeuci, endokrynolog i chirurg naczyniowy. Drenaże limfatyczne manualne i mechaniczne w ramach rehabilitacji poradnia poleca szczególnie w celu likwidacji obrzęków. Wielkie zainteresowanie budzi leczenie hemoroidów i usuwanie żylaków z użyciem najnowszych metod leczniczych. Pomocne jest tu zdobyte doświadczenie, wiedza specjalistyczna oraz nowoczesny sprzęt i aparatura medyczna. Z oferty medycznej przychodni naczyniowej korzystają nie tylko pacjenci z regionu Gdańska, Gdyni i Sopotu, ale równie chętnie osoby z całego województwa pomorskiego, a nawet z innych części Polski.

  Data dodania: 05 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Agata Poręba - Psychoterapeuta Lublin »

  Agata Poręba - Psychoterapeuta Lublin

  Psycholog Lublin - poradnia Agaty Poręby oferuje kompleksową pomoc w przypadku trudności dnia codziennego różnego typu od depresji kończąc na aktywizacji bezrobotnych.

  Agata Poręba jako doświadczony psycholog oraz psychoterapeuta niesie wsparcie osobom dojrzałym a także dzieciom i młodzieży. Przyjmuje w NZOZ Poradni Zdrowia KUL, Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ w Poradni Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży oraz w Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju Psycho-Soma w Lublinie.

  Terapeuta Agata Poręba jest też nauczycielem uniwersyteckim. Współpracuje też z firmami w zakresie szkoleń psychologicznych i biznesowych, a także projektów rozwojowych oraz aktywizowania osób bez zatrudnienia. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i pracuje według zasad znajdującymi się w Kodeksie Etycznym Psychoterapeuty. Dobro Klienta zawsze jest w jej pracy najistotniejsze. Odwiedzając jej poradnię można skorzystać z konsultacji psychologicznej, psychoterapii, diagnozy psychologicznej. Oferuje w dodatku szkolenia i warsztaty. Warto polecić jej poradnię, bowiem proponowana przez nią pomoc psychologiczna przynosi dobre rezultaty. Trzeba też wspomnieć, iż Agata Poręba wciąż rozszerza swoją wiedzę w aspekcie psychologii w toku studiów doktoranckich.

  Data dodania: 05 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia rehabilitacyjna opolskie »

  Przychodnia rehabilitacyjna opolskie

  Nowoczesna wyszukiwarka rehabilitacji umożliwi Ci w parę minut odkryć najkorzystniejsze oferty. To prosty i również szybki sposób, tak aby odkryć sprawdzone ośrodki rehabilitacyjne funkcjonujące w Twojej okolicy. Wystarczy, że wybierzesz typ ośrodka, którego potrzebujesz, a w następnej kolejności wskazać preferowaną lokalizację. Do wyboru masz co niemiara obiektów m. in. oddział szpitalny, przychodnia rehabilitacyjna, gabinet fizjoterapii, sanatorium, ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny, a oprócz tego co niemiara więcej. Możesz także skorzystać z wyszukiwarki zaawansowanej. Za jej pomocą możesz wyznaczyć m. in. zakontraktowane zabiegi, dostępność konkretnych specjalistów, metody terapii, sposoby diagnostyki, techniki fizjoterapii, dostępne rodzaje masaży, zabiegi dodatkowe, oraz przystępność wysokiej klasy sprzętu medycznego. Za sprawą tego znajdziesz miejsce, które spełni wszystkie Twoje wymagania.

  Data dodania: 26 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • doświadczony urolog Gliwice »

  doświadczony urolog Gliwice

  Vitamed Gliwice to przyjazne miejsce dla wszystkich pacjentów. Namawiamy całe Gliwice - wszystkich mieszkańców tego miasta a oprócz tego okolic do wypróbowania usług naszej poradni, gdzie znajdziecie lekarzy podstawowych, jak i również z wybranych specjalności. Kardiolog, urolog, ginekolog, reumatolog - to oni na Was czekają, dlatego że chcą zadbać o Wasze zdrowie. Znajdzie się u nas miejsce dla każdej osoby. Wystarczy tylko zadzwonić oraz umówić się na wizytę do Vita-med. Proponujemy również przeprowadzenie badań specjalistycznych, takich jak: USG, USG ginekologiczne, cytologię, kolposkopię, badanie tętna płodu, EKG, RR, Holter. Zapewniamy Wam, że dzięki nam znajdziecie się pod opieką prawdziwych specjalistów, którzy z troską się Wami zajmą. Na naszej stronie firmowej vitamed-gliwice. pl możecie zapoznać się z sylwetką naszej przychodni.

  Data dodania: 19 05 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Poradnie

Poradnie - nowa strona:

Adres: