Reklama

Giełda Bitcoin i Litecoin

Psychoterapia Podkategoria: Psychoterapia

 • Psycholog Gorzów »

  Psycholog Gorzów

  Witam na mojej super stronie www reprezentującej działalność jaką prowadzę, czyli pomoc psychologiczną za pomocą najbardziej nowoczesnych terapii jakie obecnie są stosowane na świecie. Psycholog Gorzów. Zapraszam wszystkie szukające pomocy osoby, obecnych oraz przyszłych klientów do mojego nowo otwartego gabinetu na ulicy Piłsudskiego w mieście Gorzów. Jeżeli masz problemy z stresem oraz z jego ogarnięciem, moje usługi są skierowane właśnie do Ciebie. Mam odpowiednie specjalizację oraz duże doświadczenie w pomocy ludziom w tego typu problemach. Biofeedback Gorzów. U mnie odzyskasz dawne siły w pokonywaniu kolejnych, nowych wyzwań jakie stoją przed Tobą zarówno w życiu codziennym jak i pracy oraz pokonywaniu kolejnych barier w sporcie. Biofeedback Gorzów.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • www.terapia-lublin.pl »

  www.terapia-lublin.pl

  Znaczna ilość opiekunów w teraźniejszych latach zauważa nasilające się kłopoty wychowawcze a także zaburzenia psychiczne odnoszące się do ich wychowanków. Nader regularnie głowią się oni co mogło je uczynić i jak wspomóc swoim pociechom. Często jednak brak właściwej wiedzy i doświadczenia w powyższej tematyce doprowadza z reguły do sytuacji całkowicie odwrotnej ? do postępu wymienionych zaburzeń. W wyżej omawianej sytuacji słusznym wyjściem jest indywidualna terapia pedagogiczna. Jako wykwalifikowany pedagog Lublin w sposób fachowy i efektywny chętnie pomogę wychowankom a także ich opiekunom w takich zaburzaniach jak: dysleksja Lublin, dysortografia, dyskalkulia i wiele innych. Metody za wsparciem jakich działam to m.in. kinezjologia edukacyjna Dennisona, muzykoterapia, arteterapia, drama jak również pozostałe.
  Ciepło zachęcam do odwiedzin ? Gabinet Terapeutyczny Lublin to miejsce stworzone specjalnie dla Ciebie. Uzyskasz w nim fachową i skuteczną pomoc.

  Data dodania: 12 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc psychologiczna Kraków »

  Pomoc psychologiczna Kraków

  Psychoterapeuta Gestalt Paweł Bednarczyk, specjalizuje się w psychologii spełnienia. Jeśli odczułeś cierpienie, miałeś trudne dzieciństwo, przeszedłeś rozstanie, straciłeś ukochaną osobę, masz trudności z odnalezieniem własnego ‘dlaczego’, masz szansę skorzystać z eksperckiej pomocy terapeuty.
  Paweł pokaże Ci jak pozbyć się również np. nerwicy, myśli samobójczych, problemów własnych, przetrzymać kryzys małżeński, odbudować wiarę we własne siły i innych ludzi.
  Przy zastosowaniu psychoterapii z najlepszym terapeutą, przez konwersację, zadawanie pytań i poszukiwanie odpowiedzi, dasz radę szybko i prawidłowo wyzbyć się każdego problemu, jakie sprawiają, że żyje się trudno. Zapomnisz o trudnej przeszłości i będziesz mógł skupić się na odbudowie szczęścia i spełnianiu celów życiowych.

  Data dodania: 14 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda online przez Skype. Terapia przez internet. »

  Logopeda online przez Skype. Terapia przez internet.

  Zajęcia logopedyczne online przez komunikator internetowy Skype to idealny wybór dla rodziców i ich dzieci, którzy mają daleko do logopedy lub dostęp do logopedy jest utrudniony, np. poza granicami Polski. Terapia przez internet obejmuje różne wady wymowy, np. jąkanie, rotacyzm, seplenienie. Terapia jest również właściwa dla dzieci cierpiących na dysleksję, autyzm i zespół Aspergera.

  Data dodania: 17 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Gliwice »

  Psycholog Gliwice

  Gabinet psychoterapii Gestalt - psychoterapia indywidualna, konsultacje, pomoc psychologiczna, wsparcie w kryzysie, rozwój osobisty, psychoterapeuta gliwice. Kwestie rodzinne, dylematy ze znalezieniem pracy, borykanie się z problemami życia popularnego, a również choroby mają wpływ na nasze życie psychiczne oraz zdrowotne. Następstwem wszystkich tych sytuacji może być pojawienie się depresji, która ma destrukcyjny wpływ na nasze życie nie tylko osobiste, niemniej jednak również towarzyskie oraz rodzinne. O ile od dłuższego czasu mamy dylematy ze snem, nasz nastrój się obniżył, tracimy zainteresowanie rzeczami, które przedtem nas cieszyły to znak, że musisz jak najszybciej korzystać z pomocy psychoterapeuta gestalt gliwice.

  Data dodania: 21 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  Psycholog Poznań

  Z roku na rok coraz większa liczba kobiet cierpi z powodu zachorowania na nowotwory żeńskiego układu płciowego oraz innych schorzeń. Dla wielu z nich choroba kończy się śmiercią, gdyż z powodu rzadkich wizyt u psychoterapeuta poznań. Nie kontrolują na bieżąco stanu swojego zdrowia. Wiele kobiet najczęściej decyduje się na wizyty u specjalisty wyłącznie wtedy, gdy zachodzą w ciążę nie zdając sobie sprawy z tego, jak ważna jest profilaktyka, na przykład wizyty u psycholog szczecin. Ogromny wpływ na przeciwdziałanie powstawaniu chorób nowotworowych mają przede wszystkim epidemiologia, a także tak zwane czynniki etiologiczne. Niezwykle istotne jest to, aby każda dziewczyna w wieku mniej więcej 16 lat, u której rozpoczął się już cykl menstruacyjny zaczęła korzystać z porad lekarzy. Istotnym są rónież szkolenia imds.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Seksuolog Wrocław »

  Seksuolog Wrocław

  Ośrodek we Wrocławiu, dający wsparcie w zakresie psychoterapii. Od początku funkcjonowania firma wyraźnie poszerzyła obszar działania i dzisiaj jest złożona z 4 działów. Stosownie wyszkolony personel zapewnia wysoki poziom usług. Współpracujacy z ośrodkiem specjaliści zyskali ogólny szacunek. Osoby, których interesuje oferta typu psycholog czy psychoterapia, mają zagwarantowaną kompetentny personel. Firma zalicza się także do usług o nazwie seksuolog. Pracownicy troszczą się o dyskretny nastrój, dający klientom spokój ducha. Oferta przewiduje diagnozę i pełną psychoterapię. Wśród dostępnych opcji jest kilka rodzajów leczenia: indywidualne, zbiorowe, rodzinne oraz dla par. Zakład prowadzi też specjalistyczne kursy oraz wspiera rekrutację.

  Data dodania: 19 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • dobry seksuolog Trójmiasto »

  dobry seksuolog Trójmiasto

  Trudności w związkach bardzo wielokrotnie mają swoje podłoże w sferze seksualnej. Pomocną dłoń dla par, które borykają się z przeciwnościami losu, wyciąga seksuolog D Cysarz. Konsultacje z lekarzem mogą odbywać się zarówno w pojedynkę, jak i z udziałem obu partnerów. Na przestrzeni sesji można poruszyć mnóstwo problemów, na jakie trafili pacjenci - od braku potrzeb seksualnych po nietypowe preferencje seksualne a oprócz tego trudności z określeniem swoich potrzeb. Wizyta u lekarza niejednokrotnie jest jedynym sposobem na poradzenie sobie z występującymi zważywszy na problemami, dlatego też wypada wybrać specjalistę, który będzie umiał pomóc w każdej sytuacji. Profesjonalizm Daniela Cysarza jest poparty licznymi zdobytymi certyfikatami a także latami doświadczenia w pracy seksuologa. Na wizytę umawiać się można w dwóch miastach - Gdańsku i również Warszawie.

  Data dodania: 09 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Portal medyczny oraz porady lekarskie w formie artykułów »

  Portal medyczny oraz porady lekarskie w formie artykułów

  Nasz serwis jest stroną zawierającą bardzo wiele medycznych poradników oraz z podobnych dziedzin. Jest tu wiele poruszanych częstych problemów dotyczących zdrowia z którymi spotyka się każdy z nas. Z pewnością znajdziesz tutaj przeróżne porady lekarskie a także sposoby radzenia sobie zarówno z tymi poważniejszymi jak i z tymi drobnymi dolegliwościami oraz wiedzę i informacje powiązane ze zdrowym odżywianiem, dietami czy też urodą. Nasz portal medyczny jest edukacyjnym projektem a baza porad oraz treści w nim zawartych jest na bieżąco powiększana o kolejne porady medyczne oraz wszelkie treści związane z medycyną zarówno dzieci jak i osób dorosłych. Dobrze jest zwiększać swą wiedzę powiązaną ze zdrowiem, gdyż pozwala to często zaoszczędzić i czasu i nerwów a niekiedy nawet pieniędzy. Niejednokrotnie może nam się zdarzyć, że chcielibyśmy dowiedzieć się czegoś z różnych dziedzin nauk medycznych np. psychiatrii, ginekologii, dermatologii, pediatrii czy po prostu chcemy nauczyć się jaka dieta jest najlepiej dopasowana, dobrze jest w takiej sytuacji na chwilę przed wybraniem się do lekarza wcześniej zapoznać się ze źródłami w internecie

  Data dodania: 22 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Terapia Lublin »

  Terapia Lublin

  W każdym małżeństwie - nawet w najniezwyklej rozumiejącym się pojawiają się lepsze i trudniejsze chwile. Szkopuł ma miejsce w chwili, gdy te ostatnie zaczynają wymownie i za bardzo górować. W takim czasie przydatna jest terapia małżeńska Lublin. Jej głównym zagadnieniem jest asysta w poznaniu uczuć decydujących o nieporozumieniach i przewodzących do rodzinnego kryzysu. Na porównywalnej zasadzie działa zawodowa poradnia psychologiczna Lublin. Szczególną kwestią jest wybór takiego eksperta, jak choćby psycholog Lublin, który pomaga rozwiązać dylematy tak jak z przeszłości, jak i teraźniejszości.

  Data dodania: 04 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Wrocław »

  Psychoterapia Wrocław

  Wojciech Twardowski - Mój Psycholog - Psychoterapia. Zajmujemy się leczeniem: depresji, schizofrenii, nerwicy, psychozy, lęku, uzależnień. Posiadamy swoje gabinety w Wrocławiu i Zielonej Górze.
  Leczenie opieramy na psychoterapia poznawczo-behawioralna jest rodzajem terapii nastawionej na konkretny problem z którym przychodzi pacjent.
  Nie jest potrzebna tutaj analiza dalekiej przeszłości, zwłaszcza okresów wczesnego dzieciństwa, nie ma potrzeby poruszania innych obszarów życia poza zgłaszanym problemem, aby pacjent uzyskał poprawę, lub został całkowicie wyleczony. Jak to wygląda w praktyce? ? jeśli pacjent zgłasza, że np. będąc w markecie doznaje napadów paniki ? szybkiego bicia serca, zawrotów głowy i uczucia że może zemdleć ? wówczas w terapii jest poruszany tylko ten problem, bez konieczności badania np. relacji z rodzicami, wykonywana jest dokładna analiza tylko konkretnego problemu.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • terapia dda Gliwice - www.psychologia.gliwice.pl »

  terapia dda Gliwice - www.psychologia.gliwice.pl

  Trudne sytuacje nigdy mogą spowodować, że homo sapiens zaczyna się siać. Od czasu do czasu krzywda bardzo bliskiej osoby, która wciąż byłą przy Was bezustannie, być może odcisnąć znak na Waszym życiu a także nie będziecie wiedzieli, jak sobie z taką sytuacją poradzić. Sztuka lekarska uzależnienia od alkoholu, bądź leczenie nerwic to bardzo skomplikowana leczenie. Wskazane jest w następstwie tego zoczyć profesjonalnego lekarza, który w takim momencie wyciągnie do Was pomocną grabula i również pomoże Wam zwalczyć wszystkie demony życiowe. Zachęcam na wizytę w moim gabinecie psychoterapii. Jako specjalistka z dziedziny psychologii zapewniam Was, że za sprawą moim nowoczesnym metodom uda Wam się pozbyć wszystkich problemów. Proponuje terapię indywidualną, grupową, terapię dla par, konsultacje, diagnozę psychologiczną a także treningi interpersonalne. Zapraszam!

  Data dodania: 29 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Nerwica-leczenie »

  Nerwica-leczenie

  Zapraszam wszystkich zmagających się z chorobami natury psychicznej. Witryna ta poświęcona jest przeważnie osobom, które unikają relacji z otoczeniem innych osób, są one dostatecznie skryte, czują się dziwacznie i są zestresowane różnorodnymi sprawami, które spotykają w dniu spędzonym wśród ludzi. W tym miejscu przekazujemy swoją nabytą wiedzę we wspieraniu osób z nerwicą. Dzięki temu i radom tu obecnym efektywnie i perfekcyjnie trafisz do meritum kłopotu swojej psychiki. Pamiętaj, że nieśmiałość da się efektywnie leczyć różnymi osiągalnymi rozwiązaniami. Sporo z nich odnajdziesz na naszej ogólnokrajowej stronie dotyczącej Was chorych na te schorzenia.Zachęcam więc aby spróbować przekonać się do tego miejsca.

  Data dodania: 01 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Psycholog Warszawa

  Serwis Warszawa Lekarze jest największym portalem medycznym w stolicy. Znajdziesz w nim informacje na temat prywatnych gabinetów lekarskich oraz placówek medycznych świadczących usługi w ramach kontraktu z NFZ Warszawa. Dzięki nam znajdziesz odpowiedniego specjalistę w danej dziedzinie medycyny. Okulista, psychoterapeuta, stomatolog, dermatolog oraz pozostałe specjalności lekarskie zebrane w jednym miejscu właśnie dla Ciebie. Przekonaj się sam odwiedź nasz portal. Warszawa Lekarze - Twoje główne źródło informacji medycznej.

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jąkanie się - pomoc i terapia »

  Jąkanie się - pomoc i terapia

  Jąkanie to przypadłość, która bardzo utrudnia normalne życie wielu osobom. Na całe szczęście zaburzenie to można skutecznie leczyć. W naszym ośrodku gwarantujemy fachowe podejście do każdego przypadku. Pierwszym krokiem jest zdiagnozowanie przypadku oraz określenie typu zaburzenia. Jedynie wtedy jesteśmy w stanie opracować konkretny a oprócz tego dostosowany do przypadku zarys terapii. Z doświadczenia wynika, że pacjenci uczą się poprawnej wymowy już po roku od rozpoczęcia terapii. Podpowiadamy jakie ćwiczenia powinny być wykonywane aby utrwalić postępy w nauce, iżby leczenie przyniosło oczekiwane efekty. Na naszą terapię zachęcamy dzieci (wraz z rodzicami) jak również dorosłych. Jąkanie jest problemem, z którym można zacząć walczyć w każdym wieku. Więcej konkretnych informacji odnośnie do funkcjonowania naszego ośrodka uzyskają Państwo na naszej stronie internetowej, do której odwiedzenia ciepło zapraszam.

  Data dodania: 18 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Agata Poręba - Psychoterapeuta Lublin »

  Agata Poręba - Psychoterapeuta Lublin

  Psycholog Lublin - poradnia Agaty Poręby oferuje kompleksową pomoc w przypadku trudności dnia codziennego różnego typu od depresji kończąc na aktywizacji bezrobotnych.

  Agata Poręba jako doświadczony psycholog oraz psychoterapeuta niesie wsparcie osobom dojrzałym a także dzieciom i młodzieży. Przyjmuje w NZOZ Poradni Zdrowia KUL, Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ w Poradni Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży oraz w Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju Psycho-Soma w Lublinie.

  Terapeuta Agata Poręba jest też nauczycielem uniwersyteckim. Współpracuje też z firmami w zakresie szkoleń psychologicznych i biznesowych, a także projektów rozwojowych oraz aktywizowania osób bez zatrudnienia. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i pracuje według zasad znajdującymi się w Kodeksie Etycznym Psychoterapeuty. Dobro Klienta zawsze jest w jej pracy najistotniejsze. Odwiedzając jej poradnię można skorzystać z konsultacji psychologicznej, psychoterapii, diagnozy psychologicznej. Oferuje w dodatku szkolenia i warsztaty. Warto polecić jej poradnię, bowiem proponowana przez nią pomoc psychologiczna przynosi dobre rezultaty. Trzeba też wspomnieć, iż Agata Poręba wciąż rozszerza swoją wiedzę w aspekcie psychologii w toku studiów doktoranckich.

  Data dodania: 05 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowie Publiczne »

  Zdrowie Publiczne

  Uzależnienie od pracy jest częściej przyczyną rozpadu związków oraz dodatkowo rodziny, takie przypadki ma między innymi psycholog szczecin. Jest na tyle niebezpieczne, że osoba uzależniona zaczyna całe osobiste życie podporządkowywać pracy tym samym zapominając o tym, jak ważny dla organizmu człowieka jest odpoczynek. Niestety często zdarza się też, że osoba uzależniona od pracy sięga po alkohol, środki na uspokojenie i spożywa zbyt dużą ilość kawy, przestrzega przed tym psychoterapeuta gliwice. Zdrowie Publiczne - portal wiedzy o zdrowiu postrzeganym w aspekcie wielowymiarowym. To źródło informacji o zdrowiu rozpatrywanym z punktu widzenia takich specjalistów jak psycholog gliwice oraz różnych dyscyplin nauki.

  Data dodania: 02 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Psycholog Warszawa

  Gdy człowiek ma problemy - zmienia własne podejście do świata i innych ludzi. To kłopotliwe, zmiany z reguły są niekorzystne i umieją wyniszczyć organizm, doprowadzając do klęsk bądź też innych nieszczęść. Poprawniej wyrzucić z siebie te wszystkie niestrawności okrutnego życia i uwzględnić psychoterapię, jako pomoc. W takim przypadku pomoc psychologiczna warszawa ma okazję pomóc. Jeżeli ktoś niesłychanie chce zapanować nad własnym istnieniem, pragnie powrócić do normalności, pragnie stać się nawet silniejszym i znacznie bardziej odpornym na wszelkie te życiowe sytuacje z pewnością ma obowiązek poradzić się specjalisty, który za sprawą rozmowy będzie analizował stan pacjenta. Nieraz człowiek nawet nie jest w stanie pojąć, że jego powszedniość, która go nie cieszy jest kwestią długofalowego stresu.Spójrz na naszą witrynę internetową już w tym momencie!

  Data dodania: 29 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczny w Czempiniu »

  Gabinet Psychologiczny w Czempiniu

  Gabinet Psychologiczny dla dzieci, młodzieży i dorosłych Psycholog, Doradaca zawodowy, Arteterapeuta- Konsultacje, wsparcie, rozmowy psychologiczne- Diagnoza rozwoju intelektualnego, osobowości, emocji- Rozwiązywanie problemów wychowawczych, szkolnych, emocjonalnych - trening pamięci i koncentracji- Techniki efektywnego uczenia się -Doradztwo zawodowe: testy predyspozycji, pomoc w wyborze szkoły, zawodu - "Gimnastyka mózgu" dla seniorów- Terapia również w oparciu o biofeedback -Ciekawe formy zajęć dla dzieci: edukacja poprzez zabawę, gry edukacyjne z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik interaktywnychCennik:-konsultacja psychologiczna: 70zł-Ćwiczenia dla dzieci i młodzieży: 50zł- Badania: ceny ustalane indywidualnie

  Data dodania: 17 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • terapia w depresji Wrocław »

  terapia w depresji Wrocław

  Niejednokrotnie w naszym życiu mierzymy się z trudnymi sytuacjami, które nie pozwalają nam tak efektywnie działać zarówno na polu zawodowym, jak i osobistym. Niepowodzenia w pracy, relegacja ze stanowiska, bądź rozstanie, rozwód bądź śmierć bliskiej osoby są niezwykłym ciosem a oprócz tego trzeba posiadać kogoś bliskiego, kto pomoże nam nastąpić na nogi. Proponujemy skorzystać z usług naszego terapeuty. To doświadczona a także wykwalifikowana osoba, która ma za sobą dużo lat pracy z różnymi przypadkami stresu oraz depresji. Terapia w depresji jest jego specjalnością, a lokalizacja to niewielka miejscowość z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Dzięki kilku wizytom zrozumieją Państwo, że leczenie stresu może dać wyraz się sukcesem. Nasz biegły stosuje niemało sposobów z wyjątkiem terapii grupowej aż po skuteczne metody pozwalające na odsapnięcie.

  Data dodania: 30 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Blog o nieśmiałości, małomówności, rozmowie i rozwoju osobistym »

  Blog o nieśmiałości, małomówności, rozmowie i rozwoju osobistym

  Blog poświęcony nieśmiałości, małomówności i umiejętnością społecznym. Znajdziesz tu wiele praktycznych porad dotyczących nieśmiałości, małomówności i umiejętnościach społecznych. Znajdziesz tutaj wiele praktycznych porad dotyczących zwalczania nieśmiałości i małomówności, rozwoju umiejętności społecznych oraz ogólnego rozwoju osobistego. Jest wielu ludzi, którzy są towarzysko doświadczeni i którzy nie są świadomi tego, co dokładnie robią, ponieważ nie mają problemów z nieśmiałością czy rozmową z innymi. Po prostu przychodzi im to naturalnie i robią to od dawna. Oni nigdy nie myśleli o tym, więc jeśli mają opisać, jak to działa mogą powiedzieć coś w stylu: „Jestem po prostu pewny siebie, jestem sobą, nie przejmuję się tym co myślą inni”. Mam nadzieję, że artykuły, które tu umieszczam pomogą ci w tym. Trzymam za ciebie kciuki w twojej drodze i życzę wszystkiego dobrego.

  Data dodania: 12 08 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Psychoterapia

Psychoterapia - nowa strona:

Adres: