Reklama

Giełda Bitcoin i Litecoin

Rehabilitacja Podkategoria: Rehabilitacja

 • Rehabilitacja Gdynia - medfizjo.pl »

  Rehabilitacja Gdynia - medfizjo.pl

  Podczas gdy u Państwa wystąpi uraz, uszkodzenia naszego ciała z powodu operacji, częstokroć powoli dochodzimy do siebie. Nie każdy natomiast wie, iż okres ten można skrócić za pomocą wsparcia rehabilitantów, którzy w pełni znają się na przywracaniu swych pacjentów do zdrowia. Fachowa rehabilitacja odbywa się w naszym gabinecie medfizjo.pl między innymi na prośbę w mieszkaniu u klienta. Osoby, które wykonywują u nas wszelkie działania zdrowotne to rehabilitanci z Sopotu i inni fachowcy, którym na sercu leży głównie dobro naszych konsumentów, a także powrót do właściwej dla siebie kondycji. Od momentu pierwszej wizyty chory znajduje się w centrum naszej uwagi na skutek czego posiadasz pełne przekonanie, iż pozyskane wsparcie oraz masaż zdrowotny doskonale umożliwi odzyskanie sprawności. Fizjoterapeuta z miasta Gdańsk to postać, która może działać cuda w ramach rehabilitowania swych pacjentów po rozlicznych urazach ortopedycznych, ale dodatkowo neurologicznych. W naszym gabinecie Medfizjo można zdobyć kompetentną radę, a także masaż, odpowiedni do danego schorzenia.

  Data dodania: 20 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Masaż relaksacyjny Wrocław »

  Masaż relaksacyjny Wrocław

  Pan Kręgosłup to bardzo prężnie rozwijająca się we Wrocławiu firma, która oferuje swoim klientom różnego rodzaju masaże lecznicze, relaksacyjne, usługi fizjoterapii oraz rehabilitacji. Wszyscy pracownicy, to bardzo wykwalifikowana kadra z ogromnym doświadczeniem w pracy z pacjentami, z różnego typu schorzeniami i przypadłościami. Dwa gabinety rozmieszczone w dwóch różnych częściach Wrocławia, zapewniają bliskość dojazdów. Oczywiście dla chętnych osób, wykwalifikowany fizjoterapeuta może przyjechać wprost do Twojego domu, czy też nawet prosto do biura, w którym pracujesz! Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz do przejścia na naszą stronę internetową! Jesteśmy przekonani, iż każda osoba, która skorzysta z naszych usług odczuje ogromną ulgę przy bólach kręgosłupa i innych! Gorąco zachęcamy również do śledzenia naszej firmy na portalach społecznościowych! Bardzo często można umieszczamy na nich bardzo przydatne informacje na temat rehabilitacji, fizjoterapii oraz różnego rodzaju masaży. Ponadto napotkać można na konkursy, w których do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody, takie jak zniżki na zabiegi czy też nawet wejścia na darmowe masaże wybranych partii ciała!

  Data dodania: 11 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Odchudzanie Tychy »

  Odchudzanie Tychy

  Zapraszamy Serdecznie do Studia Harmonijnego Odchudzania i Relaksu. Diagnozujemy stan Państwa zdrowia poprzez pomiary i analizę składu ciała, wywiad oraz indywidualne wsparcie Trenera odżywiania. Stosujemy refleksoterapię czyli masaż diagnostyczny stóp. Terapia odchudzająca prowadzona jest poprzez spotkania z trenerem ? indywidualny plan ćwiczeń w oparciu o Nordic Walking. Następnym etapem jest omówienie zasad żywieniowych i ustalenie indywidualnej diety odkwaszająco ? oczyszczająco - odchudzającej. Suplementy diety są także integralną częścią programu odchudzającego.
  Z naszą pomocą zrzucisz zbędne kilogramy i nauczysz się prawidłowego zdrowego odżywiania oraz miło spędzisz czas z kijkami podczas sesji Nordic Walking.
  Nordic Walking ? zrób krok ku zdrowiu

  Nordic Walking to aktywny marsz, z odpowiednio dobranymi kijami, angażujący całe ciało do ruchu oraz umysł do przejścia w stan relaksu. W połączeniu z otaczającą nas naturą pozwala uzyskać pełną harmonię ciała i duszy, a przy tym spalić zbędne kalorie.
  Trening Nordic Walking jest wspaniałą okazją aby, jednocześnie, spotkać się w miłym towarzystwie i dotlenić ciało, rozruszać i wzmocnić stawy oraz pobudzić przepływ krwi w organizmie.

  Data dodania: 15 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja bobath Wroclaw Oleśnica. »

  Rehabilitacja bobath Wroclaw Oleśnica.

  Rehabilitacja metodą bobath jest ciągle rozwijana i modyfikowana. Więc stała się obecnie wiodącą formą rehabilitacji wcześniaków, niemowląt, dzieci młodszych i starszych.
  Podstawą koncepcji Ndt-Bobath jest indywidualne podejście do problemu rozwojowego pacjenta, gdyż zaburzenia rozwoju ruchowego posiadają dużą zmiennością. Dla każdego dziecka dobierany jest indywidualny tok terapii. Działania rehabilitacji dzieci poparte są oczywiście doskonałą znajomością etapów prawidłowego rozwoju ruchowego dziecka. zapraszamy na wizytę Bobath wroclaw

  Data dodania: 08 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • medycyna sportowa Kraków »

  medycyna sportowa Kraków

  Profesjonalna rehabilitacja jest jednym z najskuteczniejszych sposobów mających na celu przywrócenie prawidłowego funkcjonowania ludzkich narządów ruchu, które zostało zakłócone w tym także poprzez: - choroby, - powstałe urazy, - zmiany wrodzone, - wady nabyte. W prowadzeniu rehabilitacji ortopedycznej przede wszystkim wykorzystywane jest szeroko rozumiane zaopatrzenie rehabilitacyjne (chodzi tu o nic innego jak o zaopatrzenie ortopedyczne a oprócz tego sprzęt wspomagający). W tym przypadku kluczowe staje się także edukowanie, zarówno rehabilitantów, jak a także osób korzystających z zalet rehabilitacji ortopedycznej, odnoszące się do właściwego, a dlatego bardziej efektywnego zastosowania rehabilitacyjnego zaopatrzenia. Wykształcenie połączona w tym przypadku ze skrupulatną praktyką daje de facto nadzwyczajnie zadowalające efekty.

  Data dodania: 15 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapia dzieci i młodzieży we Wrocławiu »

  Fizjoterapia dzieci i młodzieży we Wrocławiu

  Nasza praktyka adresowana jest do dzieci i młodzieży obciążonych dolegliwościami z zakresu ortopedii takimi jak:
  – wady budowy ciała ( nadmiernie uwypuklona kifoza piersiowa, pogłębiona kifoza lędźwiowa, plecy płaskie, skrzywienie boczne kręgosłupa, choroba Scheuermanna, koślawość, obniżone łuki stóp, nadmierne wysklepienie stóp, wady mostka jak np. klatka piersiowa kurza, szewska poza tym wszelkiego rodzaju nierówności w obrębie układu ruchu).
  –nabyte i wrodzone deformacje kości i mięśni
  – kontuzje (złamania kości, zwichnięcia, naciągnięcia tkanek miękkich)
  – obniżone i podwyższone tonus mięśniowy, skróty mięśni
  – bóle i przeciążenia układu ruchu
  –nieprawidłowy chód, niestabilność kręgosłupa, wiotkość aparatu więzadłowego
  – i inne

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Frezy protetyczne »

  Frezy protetyczne

  Sklep e-plomba oferuje najwyższej jakości materiały protetyczne. W swoim asortymencie posiadamy szeroki wybór frez, gipsów, a także mas wyciskowych. Nasza oferta zawiera także autoklawy, akryl do gotowania, zęby akrylowe a także narzędzia to sterylizacji: rękawy oraz torebki. Każdy sprzedawany przez nas produkt jest najwyższej jakości. Pracujemy tylko ze znanymi dostawcami, dlatego nasze produkty są w pełni bezpieczne. Nasz zespół to kadra świetnie wyszkolonych, doświadczonych osób. Chcąc sprostać wymaganiom wszystkich klientów, do swojej oferty dołączyliśmy dostawę osobistą zamówionych w naszym sklepie wyrobów. Dostarczamy produkty na terenie Łodzi i okolic. Dla klientów z poza Łodzi proponujemy przesłanie wysyłki kurierem lub za pośrednictwem poczty polskiej. Dajemy błyskawicznej szybkiej wysyłki i pełne bezpieczeństwo zarówno wyrobów, jak i danych personalnych. Gorąco zapraszamy!

  Data dodania: 27 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja dzieci »

  Rehabilitacja dzieci

  Rehabilitacja dzieci, jak wszyscy dobrze wiemy musi być czymś bardzo istotnym w procesie kształcenia, dlatego tez właśnie Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD "Helenów" zapewnia ją podopiecznym, gdy zdobywają szkolne umiejętności. Nie tylko edukacja niepełnosprawnych
  napawa nas troską, nadzieją i optymizmem. Także ćwiczenia. W gabinecie fizykoterapii, na basenie, na hipodromie... Mamy tego mnóstwo. Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD "Helenów" ? zupełnie niezwyczajna szkoła specjalna.

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia Flebologiczna w Gdańsku »

  Poradnia Flebologiczna w Gdańsku

  Poradnia Flebologiczna z Gdańska wykonuje badania USG układu naczyniowego, poleca konsultacje medyczne, szeroką gamę zabiegów rehabilitacyjnych oraz operacyjne i bezoperacyjne leczenie żylaków. W gdańskiej przychodni pacjentów przyjmują między innymi proktolodzy, flebolodzy, fizjoterapeuci, endokrynolog i chirurg naczyniowy. Drenaże limfatyczne manualne i mechaniczne w ramach rehabilitacji poradnia poleca szczególnie w celu likwidacji obrzęków. Wielkie zainteresowanie budzi leczenie hemoroidów i usuwanie żylaków z użyciem najnowszych metod leczniczych. Pomocne jest tu zdobyte doświadczenie, wiedza specjalistyczna oraz nowoczesny sprzęt i aparatura medyczna. Z oferty medycznej przychodni naczyniowej korzystają nie tylko pacjenci z regionu Gdańska, Gdyni i Sopotu, ale równie chętnie osoby z całego województwa pomorskiego, a nawet z innych części Polski.

  Data dodania: 05 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Psycholog Warszawa

  Serwis Warszawa Lekarze jest największym portalem medycznym w stolicy. Znajdziesz w nim informacje na temat prywatnych gabinetów lekarskich oraz placówek medycznych świadczących usługi w ramach kontraktu z NFZ Warszawa. Dzięki nam znajdziesz odpowiedniego specjalistę w danej dziedzinie medycyny. Okulista, psychoterapeuta, stomatolog, dermatolog oraz pozostałe specjalności lekarskie zebrane w jednym miejscu właśnie dla Ciebie. Przekonaj się sam odwiedź nasz portal. Warszawa Lekarze - Twoje główne źródło informacji medycznej.

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • komórki macierzyste »

  komórki macierzyste

  Niewiele jest danych w Internecie dotyczących rzadkich chorób o podłożu genetycznym. Będąc chorym bardzo ciężko dotrzeć do przystępnie podanych danych. W przypadku schorzenia o nazwie miopatia mitochondrialna cennym źródłem informacji jest domana www.miopatia.pl. domena ta została utworzona przez 35-letniego mężczyznę będącego chorym na to dokładnie schorzenie, który nie odszukał w sieci właściwie podanych danych o chorobie. Na stronie mogą państwo odszukać dane na temat specyfiki przypadku twórcy, wyniki badań, proces dochodzenia do obecnej diagnozy, zastosowane wobec niego procedury medyczne. Podane są pełne wyniki badań genetycznych, przeprowadzonych w Warszawie. Można również zapoznać się z ostatnimi wskazaniami wobec osób chorujących na tę chorobę - suplementacją, rehabilitacją. W odsyłaczach znajdują się także dane dotyczące ostatnich trendów naukowych, takich, jak ? komórki macierzyste, substancja EPI-743. przestawione są także odnośniki do zagranicznych instytucji zajmujących się tą tematyką.

  Data dodania: 13 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fizjo pomoc - masaże, rehabilitacja i fizjoterapia - Szczecin »

  Fizjo pomoc - masaże, rehabilitacja i fizjoterapia - Szczecin

  Nasze centrum rehabilitacji powstało z myślą o ludziach potrzebujących wszechstronnej pomocy związanej z dysfunkcjami narządu ruchu. Podczas pracy wykorzystujemy techniki z zakresu osteopatii, terapii manualnej, masażu ponadto zwracamy uwagę na codzienną dietę pacjenta, a ćwiczenia uzupełniamy dużą dawką motywacji. Jak pracujemy? Holistycznie - prezentujemy całościowe spojrzenie na pacjenta. Zwracamy uwagę na stan zarówno fizyczny jak i emocjonalny. Staramy się odnaleźć źródło bólu, a nie tylko jego objawy, tak aby pacjent możliwe szybko wrócił do zdrowia bez konieczności powrotu do gabinetu. Niezależnie od tego czy Twoim celem jest redukcja bólu, poprawa kondycji, profilaktyka czy relaks nasi specjaliści pomogą Państwu. W naszej pracy wykorzystujemy doświadczenia własne, związane z pracą z Reprezentacją Polski w Siatkówce, obecne związane z Klubem Piłki Siatkowej Chemik, Police oraz zdobyte na wszelkiego rodzaju szkoleniach.

  Data dodania: 29 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wkładki do butów »

  Wkładki do butów

  Spondylus jest to przychodnia ortopedyczna w Szczecinie, w jakiej przeprowadzane są badania stóp a także zabiegi rehabilitacji pacjentów ze schorzeniami stóp i defektami sylwetki. Spondylus prowadzi również sprzedaż sprzętów do rehabilitacji, tego rodzaju jak wkładki do butów, piłki s-ball i wielu innych. Profesjonalni lekarze ze Spondylusa pomogą Ci dopasować dobrą metodę leczenia i zadbają o prawidłowy przebieg rehabilitacji.

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja wcześniaków Tychy »

  Rehabilitacja wcześniaków Tychy

  Rehabilitacja dzieci i niemowląt to moja pasja. Oferuję terapię dostosowaną do potrzeb Państwa dziecka, prowadzoną w najdogodniejszych dla Niego warunkach, w dobrze mu znanym otoczeniu - w domu. Na czas prowadzonej terapii dostarczam niezbędny sprzęt do ćwiczeń. Dojeżdżam do pacjentów z Tych i okolic oraz z obszarów powiatów bieruńsko-lędzińskiego, mikołowskiego i pszczyńskiego. Prowadzę rehabilitację dzieci wymagających postępowania fizjoterapeutycznego wynikającego z: zaburzeń neurorozwojowych (wcześniaki, ciąze zagrożone, powikłania okołoporodowe), mózgowego porażenia dziecięcego, uszkodzenia nerwów obwodowych np. uszkodzenie spolotu barkowego, wad wrodzonych np. rozszczepy kręgosłupa, wad genetycznych np. zespół Downa, wad postawy (skoliozy, stopy koślawe i szpotawe, kolana koślawe i szpotawe, plecy okrągłe i wklęsłe), zespołów metabolicznych, stanów pourazowych.
  Pracuję głównie metodami NDT Bobath i PNF (są one oparte na niepodważalnej wiedzy neurofizjologicznej), których to jestem certyfikowanym terapeutą. Są one najczęściej proponowane przez lekarzy specjalistów w terapii dziecka.

  Data dodania: 16 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapeuta Wrocław »

  Fizjoterapeuta Wrocław

  Z ogromną przyjemnością chciałbym wszystkich Państwa zaprosić na moją nową stronę internetową: http://dobry-fizjoterapeuta.wroclaw.pl/ Znajdą tu Państwo niezbędne informację na temat fizjoterapi, rehabilitacji, masażu klasycznego oraz masażu relaksacyjnego, kinesiotapingu, a także wizyt domowych. Na naszej stronie internetowej zamieszczona została zakładka „blog” – znajdą tam Państwo wiele ciekawych materiałów, artykułów i komentarzy. Zachęcam do częstego odwiedzania strony, ponieważ informacje i materiały będą systematycznie uzupełniane o nową, niezwykle przydatną wiedzę. Zapraszamy również do kontaktu poprzez sms, rozmowę telefoniczną, wiadomość email a także poprzez dedykowany formularz na naszej stronie internetowej. Możemy Państwa zapewnić, iż w dziedzinie fizjoterapii i rehabilitacji działamy już od kilku lat, posiadamy bardzo rozbudowaną wiedzę, a także posiadamy ogromne doświadczenie. Z przyjemnością dzielimy się naszą wiedzą, tak aby nasi pacjenci mogli podejść do tematu fizjoterapii i rehabilitacji jak najlepiej.

  Data dodania: 22 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Szczecin »

  Rehabilitacja Szczecin

  W czasie podróży nierzadko zdarzają się nam bolesne sytuacje zdrowotne, niejednokrotnie po wypadku potrzebujemy ratunku i wtedy nie ma nic lepszego niż rehabilitacja szczecin. Rehabilitacja szczecin jest ważnym elementem w powrocie do zdrowia, zwłaszcza trzeba zwracać uwagę na regularność powtarzania zabiegów czy ćwiczeń rehabilitacyjnych, które są niezbędne. Dużo sytuacji może pomóc nam rozwikłać ortopeda szczecin, który w umiejętny sposób przywróci nam zdrowie. Często dla podniesienia zdrowia sugeruje się korzystanie z takich zabiegów jak fizjoterapia szczecin, która z reguły poprawnie wpłynie na nasz powrót do sprawności. Jeśli uraz nie jest bardzo ciężki, wtedy możemy zostać poprowadzeni na masaż szczecin, ale po konsultacjach lekarskich możemy zdecydować się na inne, równie potrzebne zabiegi rehabilitacyjne jak terapia manualna szczecin, a może fala uderzeniowa szczecin. Warto jednak wcześniej zorientować się i zdecydować się na skutecznego lekarza prowadzącego, który dobierze właściwe dla nas zabiegi.

  Data dodania: 16 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.ewmed.com.pl - łóżka rehabilitacyjne »

  www.ewmed.com.pl - łóżka rehabilitacyjne

  Choroba niestety nie wybiera i nierzadko niektórzy z nas są dosłownie przykuci do łózka. Na szczęście na dzień obecny medycyna znacznie się poprawiła i istnieje wiele meto pomocy tego typu osobom. Dlatego my jesteśmy specjalistami od sprzedaży sprzętu do pomocy tego typu ludziom. W naszej spisie produktów znajdują się najwyższej klasy łóżka rehabilitacyjne. Prawie każdy kto wybierze usługi mojej spółki otrzyma łóżko rehabilitacyjne wypasione. Staramy się wybierać tak nasze towary ażeby przyniosły jak największy radę osobom, które tego potrzebują. Sami przenigdy nie miałbym ochotę zostać bez pomocy dlatego także jeżeli już przyjdziesz do nas z pomocą to nie tylko kupisz najwyższej jakości łóżko rehabilitacyjne, niemniej jednak też otrzymasz poradę w jego wyborze. Zapewniamy, że nawet jedna osoba kto będzie potrzebował naszych towarów nie odejdzie od nas bez pomocy.

  Data dodania: 31 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapeuta Wrocław »

  Fizjoterapeuta Wrocław

  Pewnie każdy, kto zaświadczył w życiu jakiejś kontuzji, przymuszony był do sięgnięcia po usługi fizjoterapeuty. Jakie są statystycznie najczęstsze kontuzje? To w głównej mierze skręcenie kostki oraz naciągnięcie ścięgien. Niejednej osobie wydaje się, iż wystarczy obłożyć lodem miejsce kontuzji, a uraz i bolące miejsce samo zniknie. Oczywiście - to ogromny błąd. W ogromnie wielu przypadkach niezbędna jest fizjoterapia. Więc, jak odróżnić kiedy niezbędna jest fizjoterapia? W pierwszej kolejności warto skontaktować się z lekarzem. Lekarz prawdopodobnie skieruje nas na prześwietlenie, żebyśmy mieli pewność, iż nie doszło do żadnego złamania. Kiedy nie doszło do złamania możemy skontaktować się z fizjoterapeutą aby pomógł nam wrócić do poprzedniej sprawności. Jak uraz okaże się złamaniem, to w ten czas niezbędne okazuje się włożenie kończyny w gips. Po pewnym czasie, gdy kończyna będzie bez gipsu, możemy umówić się z fizjoterapeutą na spotkanie i rehabilitację. Stałość powtarzanych ćwiczeń po upływie pewnego czasu pozwoli nam wrócić do całkowitej sprawności. Łatwo zatem zauważyć, iż fizjoterapia jest bardzo często, po prostu niezastąpiona. Wrocławska firma „Pan Kręgosłup” zajmuje się, zwłaszcza fizjoterapią. Można umówić się na spotkania indywidualne bądź zespołowe. Kiedy nie możesz dojechać do gabinetu, wtedy z łatwością możesz umówić się na wizytę domową. Jeśli jednak najwygodniej byłoby Ci odbyć takie spotkanie np.: w swoim biurze, to Pan Kręgosłup przyjedzie również i tam! Bardzo serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami, poprzez stronę internetową, e-mailowo, bądź telefonicznie. Z wielką przyjemnością pomożemy Ci wrócić do pełnej sprawności fizycznej!

  Data dodania: 01 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kinesiology taping Wrocław »

  Kinesiology taping Wrocław

  Dla wielu osób kinesiology taping to pojęcie zupełnie obce. Czym jest i dla kogo jest ono skierowane? Wszystkie odpowiedzi znajdą Państwo na naszej stronie internetowej http://kinesiology-taping.wroclaw.pl/ Jest to nowo powstały serwis opowiadający wszystko o plastrach sportowych. Możecie tu Państwo znaleźć informację czym jest kinesiology taping i dla kogo jest kierowana. Sekretem plastrów sportowych, nie jest to, że są nasączone środkami przeciwbólowymi – bo nie są, sekretem jest ich odpowiednie przyklejenie. Tylko i wyłącznie wykwalifikowany fizjoterapeuta jest w stanie poprzez kinesiology taping odpowiednio pomóc naszemu organizmowi, zwłaszcza miejscu w którym odczuwamy ból. Wszystkich Państwa bardzo serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu i zapoznania się z informacjami na temat kinesiology taping. Gorąco zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu z nami – wykwalifikowanymi fizjoterapeutami. Można to zrobić telefoniczni, bądź też poprzez wysłanie do nas wiadomości e-mail, jak również poprzez wypełnienie dedykowanego formularza, który znajduje się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 05 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Masaż leczniczy Wrocław »

  Masaż leczniczy Wrocław

  Masaż leczniczy we Wrocławiu to nasza nowo otwarta strona internetowa poświęcona oczywiście masażowi leczniczemu oraz wszystkiemu co jest związane z tą tematyką. Czym nasz serwis różni się od setek już istniejących stron? Przede wszystkim jesteśmy ludźmi ogarniętymi pasją, którzy całe swoje życie zawodowe związali z masażem leczniczym. Jesteśmy dyplomowanymi fizjoterapeutami po dziennych studiach na państwowej uczelni. Z ogromną chęcią dzielimy się naszym profesjonalizmem i sposobem podejścia do każdego Klienta w sposób indywidualny. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Można to zrobić na trzy różne sposoby: poprzez wiadomość email lub wypełnienie dedykowanego formularza na naszej stronie internetowej, czy też poprzez kontakt bezpośredni – wybierając nasz numer telefonu. Gwarantujemy Państwu indywidualne podejście i dostępność w wybranym przez Państwa czasie i miejscu. Zapraszamy również do regularnego odwiedzania naszego serwisu, na którym na bieżąco będą dodawane nowe artykuły na temat masażu leczniczego we Wrocławiu.

  Data dodania: 05 12 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Rehabilitacja

Rehabilitacja - nowa strona:

Adres: