Angielski Online

Katalogi DMOZ Podkategoria: Katalogi DMOZ

 • giełda transportowa, wolne ładunki, platforma przetargowa »

  giełda transportowa, wolne ładunki, platforma przetargowa

  Wraz z wprowadzeniem TC eBid? firma TimoCom odważnie ruszyła w 2010 roku w nieznany teren: Jako europejski lider rynkowy wśród giełd transportowych z produktem TC TruckCargo? przedsiębiorstwo działało wyłącznie na rynku transakcji doraźnych. Firma TimoCom dostrzegła jednak rosnący popyt swoich klientów na rynku kontraktowym. Stworzono więc TC eBid?, aby oferować klientom TimoCom jeszcze więcej możliwości biznesowych.Aktualnie TC eBid? stał się intensywnie używaną aplikacją dla załadowców branży przemysłowej i handlowej oraz dla spedytorów. Od uruchomienia platformy przetargowej w październiku ubiegłego roku do sierpnia roku bieżącego ogłoszono w TC eBid? - ponad 3.100 przetargów transportowych; tendencja rosnąca! Wśród firm, które ogłosiły przetargi znajdują się między innym niemiecki Trinkgut lub La Martiniquaise z Francji, a także czołowe europejskie przedsiębiorstwa logistyczne jak Dachser.Zaleta TC eBid? polega na jego prostym zastosowaniu. Załadowcy ogłaszają online przetargi na swoje frachty i jednocześnie uzyskują potencjalnych 30.000 sprawdzonych usługodawców transportu z całej Europy. Ci z kolei mają możliwość składania ofert do tych przetargów. Co ważne przy tym: współoferujący nie widzą między sobą ofert innych interesantów - w ten sposób unika się wojny cenowej. W praktyce: wszystkim stronom oszczędza się skomplikowanych tabel, nieaktualnych list adresowych czy długotrwałych rozmów telefonicznych. Kompletny proces rejestrowany jest elektronicznie i dokumentowany w sposób łatwo zrozumiały i przejrzysty. Wolne ładunki znajdują przewoźnika a spedytorzy mogą nimi zapełnić swoją przestrzeń ładunkową aż do końca. Przedsiębiorstwo stale pracuje nad tym, aby program ten w najlepszy możliwy sposób dostosować do zmieniających się potrzeb użytkowników. Aktualna wersja gwarantuje na przykład, że przetargi można teraz ogłaszać jeszcze prościej, szybciej i wygodniej. Na przyszły rok zaplanowane są kolejne nowości.

  Data dodania: 28 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dodaj wpis do seo katalogu - LinkiSEO24.net »

  Dodaj wpis do seo katalogu - LinkiSEO24.net

  Uruchomiłeś witrynę internetową, ale ruch na niej jest mizerny? Masz niewielką liczbę odwiedzin, nikt nie pisze komentarzy, nie ocenia twoich notek? W Sieci panują bezlitosne prawa, jeśli ludzie cię nie zauważają, to nie istniejesz. Dla biznesowych stron to katastrofa - brak odwiedzających, to brak dochodów. Dlatego tak znacząca jest reklama online. Wejdź na seo katalog LinkiSEO24.net i pokaż się innym. Wyróżnij swój wpis dzięki opcji PREMIUM lub multikodowi i obserwuj jak powiększa się grono odwiedzających twoją stronę.

  Data dodania: 04 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Katalog Dobrych Stron Top24 »

  Katalog Dobrych Stron Top24

  Ręcznie redagowany katalog stron internetowych Top24.pl to zbiór ręcznie redagowanych i kontrolowanych pod kątem niepowtarzalności wpisów najpopularniejszych stron w internecie. Główną zaletą katalogu jest bardzo mała liczba wpisów, szczegółowo wyselekcjonowanych i przeanalizowanych przez zespół redakcyjny, co bezpośrednio wpływa w konsekwencji na bardzo szybkie indeksowanie każdej dodanej witryny przez boty wyszukiwarek. Biorąc również pod uwagę wysoki Page Rank katalogu - oraz co bardzo istotne zupełny brak "ślepych" linków kierujących do niedziałających lub dawno już usuniętych z serwerów skatalogowanych stron, obecność każdej nowej strony w tym katalogu w niedługim okresie czasu przekłada się na zauważalny efekt znacznie wspomagający jej pozycjonowanie. Płatne wpisy posiadają bezpośrednie linki do promowanej strony tak na stronie głównej katalogu, jak i na wszystkich jego podstronach.

  Data dodania: 11 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Potężny katalog stron www - DyrUP »

  Potężny katalog stron www - DyrUP

  Zamieszczanie tekstu o wartościowej witrynie www w katalogu stron przynosi szereg korzyści.Wszyscy, którzy decydują się promować własną stronę www oraz osiągać lepsze miejsca w rankingu wyszukiwanych konkretnych słów kluczowych, podejmują ten krok.Naprawdę rzetelny katalog stron trzeba dobierać z ogromną starannością, bowiem nie wszystkie katalogi są tak samo atrakcyjne. Jeśli widzimy, że sam katalog stron jest porządny, z intuicyjnym interfejsem i dzięki moderacji zawiera najlepsze witryny www, możemy być spokojni, że bycie w nim przyniesie dobre efekty.

  Data dodania: 28 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • SEO-ONE24 - nowoczesny katalog stron »

  SEO-ONE24 - nowoczesny katalog stron

  Chcesz efektywnie wypozycjonować stronę swojej firmy? Planujesz zwiększyć ruch na swojej domowej stronie? Chcesz, by Twój portal stał się bardziej popularny i przyciągał rzesze czytelników? Po prostu dodaj swą stronę do naszego spisu stron internetowych, a twoje pragnienie wkrótce się spełni!
  Seo-one24.net to nowoczesny, moderowany katalog stron www. Dbamy o to, by wszystkie publikacje dodawane do naszej bazy były wartościowymi treściami. Nie przyjmujemy stron niedokończonych, serwisów, których treść jest sprzeczna z polskim prawem, oraz tych, których wizytówki zostały niestarannie napisane. Odrzucamy wpisy rojące się od błędów lub będące wyłącznie ciągiem słów kluczowych. Selekcja, choć surowa, jest niezbędna - to właśnie dzięki sprawnie i na bieżąco przeprowadzanej moderacji nasz rejestr oferuje tylko wcześniej niepublikowane i wartościowe wpisy, co wpływa na jego wysoką efektywność w pozycjonowaniu serwisów online.
  Dzięki naszym działaniom katalog ciągle jest ulepszany i utrwala swoją pozycję w sieci. Umożliwiamy dodawanie serwisów do trzydziestu różnorakich kategorii, które są podzielone na ponad 1000 podkategorii! Dzięki tak drobiazgowemu podziałowi znalezienie właściwej informacji zajmuje naprawdę mało czasu. Na dodatek, by dodawane do naszego rejestru witryny internetowe były jeszcze lepiej widoczne w sieci, daliśmy naszym użytkownikom opcję umieszczenia w opisach aż trzech dodatkowych linków!
  Włożyliśmy wiele wysiłku w to, aby nasz katalog www był nie tylko wartościowy pod względem zawartości, ale także miał walory estetyczne. Nienachalna i przejrzysta szata wizualna oraz uporządkowany układ strony powodują, że poruszanie się po naszej witrynie oraz obsługa są bardzo proste i wygodne. Rejestracja i dodawanie wpisów jest możliwie szybka i nie sprawia problemów.

  Data dodania: 23 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobry katalog stron »

  Dobry katalog stron

  Daj się zauważyć w Internecie - zareklamuj swoją stronę na Katalogseo24.pl. Co da ci zarejestrowanie się w naszym portalu? To, co jedynie solidny katalog stron jest w stanie ci zagwarantować - skuteczną promocję, przynoszącą wymierne efekty SEO, czyli: wzrastającą ilość odbiorców, wysoką pozycję w wyszukiwarce, mocniejszy PR. Żeby dodać stronę w naszym katalogu, trzeba tylko wybrać jedną z oferowanych opcji: wpis darmowy, różne typy wpisów wyróżnionych lub multikod.

  Data dodania: 26 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • SEOKatalog24 - nowoczesny katalog »

  SEOKatalog24 - nowoczesny katalog

  Szukasz seo skutecznego spisu witryn www? Chcesz zalinkować swój serwis do profesjonalnie prowadzonego, monitorowanego rejestru? Zależy Ci na szybkim zwiększeniu ruchu na swojej stronie? Jeśli na każde z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to oznacza, że szukasz Seokatalogu 24!
  Nasz polski katalog stron to skuteczny, profesjonalny, moderowany zbiór stron internetowych. Dbamy o jego dynamiczny rozwój. Staramy się aby jego pozycja w branży rosła, a wraz z jego wartością wzrastała wartość promowanych w nim wpisów. Akceptujemy jedynie ciekawe strony, demonstrujące wysoki poziom merytoryczny i estetyczny. Wizytówki, których objętość jest większa niż 300 znaków, mogą mieć wstawione w treści trzy linki bezpośrednie!
   

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobry katalog stron »

  Dobry katalog stron

  Jeśli wypatrujesz stosownego spisu stron, gdzie za nieduże pieniądze dorzucisz własną stronę i pozostanie ona błyskawicznie dodana do indeksu przez google to nasz katalog będzie dobrym miejscem. Do katalogu dorzucane są strony zgodne z lokalnym prawem oraz o wysokiej wartości dla lokalnego internetu. Każdy wpis są uważnie sprawdzane pod kątem pisowni oraz estetyki. O ile wpis będzie nieznacznie błędny to my go ulepszymy - to jest atut płatnego katalogu stron. Taki spis jest uporządkowany oraz posiada znaczną moc linku. Zapraszamy wobec tego do dołożenia strony do spisu popularyzujmy.pl - wpisy analizujemy w czasie 2 dni roboczych.

  Data dodania: 31 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Katalogi DMOZ

Katalogi DMOZ - nowa strona:

Adres: