Angielski Online

KANCELARIA PRAWNA WARSZAWA Podkategoria: KANCELARIA PRAWNA WARSZAWA

FHF KANCELARIA PRAWNA Radca Prawny Piotr Flatow
ul. Bohaterów Warszawy 10 lok. 34
02-495 Warszawa
tel. 501-683-319
tel. 600-264-237
e-mail: kancelariafhf@gmail.com

Kancelaria Prawna FHF Radcy Prawnego Piotra Flatow świadczy profesjonalną pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz prowadzi kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych.
Kancelaria prowadzi sprawy z zakresu prawa cywilnego (odszkodowania, spadki, rozwody, separacje, pozwy o zapłatę, windykacja należności), gospodarczego (spory między przedsiębiorcami), administracyjnego (reprywatyzacja, grunty warszawskie, odzyskiwanie nieruchomości), handlowego (rejestracja spółek, KRS, obsługa korporacyjna), pracy (wszelkie spory ze stosunku pracy), ubezpieczeń społecznych oraz inne, w zależności od potrzeb naszych klientów.
Kancelaria stoi na stanowisku, że profesjonalna pomoc prawna nie musi być droga, nawet w Warszawie.

 • Foteliki samochodowe »

  Foteliki samochodowe

  W zgodnej opinii konsumentów i fachowców od motoryzacji, Chevrolet Spark jest bardzo dobrym miejskim wozem klasy A, wozem który można nabyć, utrzymać i eksploatować za bardzo przyzwoita cenę, w sam raz na ubogie polskie warunki życia. Niskie koszty utrzymania to głównie oszczędność na benzynie bo bardzo oszczędne motory jakimi jest poruszany chevrolet spark mało spalają paliwa ale tez stawki OC nie są wygórowane jak to z małymi pojemnościami skokowymi silników bywa. Warto też skierować uwagę na dużą przestrzeń tylnich siedzisk, gdzie spokojnie pomieścimy foteliki samochodowe.

  Data dodania: 25 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wiadomości z warszawy »

  Wiadomości z warszawy

  Warszawa, miasto stołeczne Warszawa ? stolica oraz największe miasto Język ojczysty, położone w środkowo-wschodniej części kraju, na Mazowszu, nad Wisłą.Poczytaj o zwalczanie cellulitu. Od czasu 2002 r. miasto stołeczne Warszawa jest gminą miejską mającą stan prawny miasta na prawach powiatu. Warszawa jest ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym na skalę europejską. Mieszczą się w niej siedziby parlamentu, Prezydenta RP, Rady Ministrów oraz innych władz centralnych. Warszawa jest plus stolicą województwa mazowieckiego. Warszawa jest jedynym miastem w obecnych granicach Język ojczysty odznaczonym Krzyżem Srebrnym Orderu Wojennego Virtuti Militari (a drugim w historii Język ojczysty miastem po Lwowie).

  Data dodania: 18 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Umowa licencyjna »

  Umowa licencyjna

  Prawa autorskie obecnie czynią się bardziej modnym trudem. Jest tak z tej przyczyny, iż w sieci Internet bardzo prosto przytrafia się trafić na jednostki, które nie doceniają ludzkiej twórczości i wspomnianą kopiują. Jeśli niezbędna jest Ci usługa prawna w takim obszarze, to już w tej chwili odwiedź tą pomocniczą stronę specjalistyczną oraz uciesz się z jej pomocy.
  Doradza na tej eksperckiej stronie profesjonalny radca, który zdobył bogatą wiedzę w temacie prawa autorskiego. Sprawy te nie są doradcy odległe i dajemy gwarancję, że dokładnie on z uśmiechem na twarzy rozplącze zgłoszone Wasze szkopuły. Oceń opisywaną witrynę dokładnie w tej sekundzie.

  Data dodania: 27 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis klimatyzacji Warszawa »

  Serwis klimatyzacji Warszawa

  Już parę lat oferujemy instalację wielofunkcyjnej klimatyzacji na terenie Warszawy a także okolic, a dlatego, że nasze usługi realizujemy na wysokim poziomie to regularnie wzrasta liczba naszych kontrahentów, którzy chcieliby by montaż klimatyzacji był zralizowany rzetelnie. Zauważyliśmy jeszcze, że znacząca liczba montujących klimatyzacę firm świadczy bardzo kiepski serwis klimatyzacji Warszawa gdyż pisze do nas duża liczba ludzi w takiej sprawie. O ile szukają Państwo profesjonalności to nasza działalność ją zapewnia. Sprawdź na naszej stronie internetowej w jaki sposób działamy i skontaktuj się z nami na wykonanie usługi.

  Data dodania: 10 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat »

  Adwokat

  Prawnik, który sprawdzi się w każdej sytuacji. Jestem adwokatem, który zważa na czas i pieniądze swoich Kontrahentów. Specjalizuję się w prawie rodzinnym, w szczególności w sprawach rozwodowych. Troszczę się o subtelność, szybkość w rozstrzyganiu konfliktów i komfort moich Kontrahentów. Zapewniam rzetelne doradztwo prawne, reprezentację sądową, jak i mediacje mediacje między stronami różnych konfliktów.
  Jestem prawnikiem z bogatym doświadczeniem w prezentowaniu Klientów przed wymiarem sprawiedliwości. Specjalizuję się w obsłudze spraw rozwodowych. Każdego dnia spotykam się z wieloma trudnościami, z jakimi związana jest ta dość przykra okoliczność życiowa. Przy każdym zleceniu staram się pogodzić rozchodzących się partnerów, troszcząc się o ich wspólne potomstwo, jak i majątek. Jeśli potrzebujesz adwokata rozwodowego, zapewniam Cię, wybór mojej kancelarii to doskonały wybór.
  W zarejestrowanej parę lat temu kancelarii prawnej zgromadziłem najskuteczniejszych ekspertów w sferze prawa pracy, rodzinnego, a także karnego. Obsługujemy kilkunastu Klientów w każdym miesiącu. W większości prowadzone przez nas sprawy kończą się dobrze dla naszych Klientów. Jesteśmy zatem pełną i wiarygodną kancelarią adwokacką która jest w stanie poradzić sobie z największymi zleceniami. Dołącz do grupy kilkuset zadowolonych Klientów. Skorzystaj z doradztwa prawnego lub wynajmij nas w roli swoich pełnomocników procesowych. Nie zawiedziesz się na naszej wiedzy i naszych nowoczesnych rozwiązaniach.

  Data dodania: 03 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Vivendum, szybkie odszkodowanie z oc! »

  Vivendum, szybkie odszkodowanie z oc!

  Uległeś wypadkowi i nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc przy uzyskaniu należnego Ci odszkodowania? Skontaktuj się z nami! Kancelaria prawna Vivendum to kadra profesjonalnych doradców, którzy pomogą Ci pozbyć się Twoich problemów raz na zawsze! odszkodowanie otrzymasz szybko i zgodnie z prawem. Wiedziemy prym w rynku odszkodowań dlatego też wiemy jak Ci pomóc i sprawić abyś znów mógł żyć spokojniej. Dla nas odszkodowanie z oc to żaden problem! Pomogliśmy już wielu zadowolonym klientom. Zaufaj nam i pozwól sobie pomóc. Zapewnimy Ci całodobową, kompleksową pomoc. Nasi eksperci czuwają non stop abyś Ty mógł spać spokojnie. Rzetelność i pełne profesjonalizmu podejście to cechy, które wyróżniają nas od innych firm w branży. Naszym priorytetem jest klient, dlatego wiemy jak o Ciebie zadbać. Szybko i bez zbędnych formalności. Pewnie i bezpiecznie odzyskasz z nami swoje pieniądze. Oferujemy pomoc po konkurencyjnych cenach, zapewniając przy tym najwyższe standardy usług. Nie wahaj się dłużej, zadzwoń do nas lub napisz maila. Daj sobie pomóc!

  Data dodania: 27 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • pompy ciepła warszawa »

  pompy ciepła warszawa

  Nasze przedsiębiorstwo stawia na jakość zrealizowania instalacji, potwierdzoną zdobytym doświadczeniem oraz obszerną wiedzą techniczną, okazyjną ceną oraz punktualnością w montażu pompa ciepla oraz obsłudze. Walory którym hołduje nasza działalność to rzetelność, podejście do klienta, jakość i fachowość. Przez to Nasi Klienci mogą być pewni, że zapewnimy im świadczone usługi na najwyższym poziomie i że nasi pracownicy zawsze są dla nich dostępni dostosowując się jednocześnie do Klientów. Nasza firma to gwarancja fachowości i rzetelności.

  Data dodania: 21 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Parking lotnisko Modlin »

  Parking lotnisko Modlin

  Zapraszamy na naszą profesjonalną witrynę, która proponuje interesujące miejsca parkingowe w Modlinie. Znajdziesz tam wszystko, czego wymagasz odnośnie wolnych oraz ochranianych miejsc parkingowych przy lotnisku. Musisz zarezerwować miejsce przy lotnisku? Nie wiesz, jak to zrobić? Twoje problemy właśnie znikają. Na stworzonej przez nas witrynie będziesz mógł ekspresowo oraz bez kłopotu sprawdzić stawki miejsc parkingowych zarezerwować miejsce, które będzie na Ciebie wyczekiwać. Tam dowiesz się również, jaka jest stawka za parking i na jakich zastrzeżeniach akceptujemy parkujące samochody.

  Data dodania: 03 02 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: KANCELARIA PRAWNA WARSZAWA

KANCELARIA PRAWNA WARSZAWA - nowa strona:

Adres: