Angielski Online

Reklama

Strony związane z hasłem 'prawo':

1 · 2 · następna strona »
 • Serwis porad prawnych - prawo-porady.pl »

  Serwis porad prawnych - prawo-porady.pl

  Internetowy Serwis Porad Prawnych to tanie porady prawne udzielania on-line.

  Porady prawne udzielane są wyłącznie przez doświadczonych prawników, z których każdy ma wieloletnie doświadczenie w poradnictwie prawnym.
  Serwis specjalizuje się w poradach z prawa spadkowego. Każdy może uzyskać poradę odnoszącą się do testamentu, nabycia spadku, zachowku, działu spadku.

  Porady są udzielane również z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego, karnego, administracyjnego.

  Prawnicy sporządzają dla Klientów fachowe pisma procesowe.

  Data dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezwłasnowolnienie - Forum prawne »

  Ubezwłasnowolnienie - Forum prawne

  Forum ubezwlasnowolnienie.pl służy pomocą osobom spotykającym się z problemem ubezwłasnowolnienia, opieki prawnej, problemów osób psychicznie chorych.
  Na forum można uzyskać informacje i podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z procedurą ubezwłasnowolnienia.
  Na forum można uzyskać fachowe wzory pism procesowych związanych z ubezwłasnowolnieniem, leczeniem przymusowym, itp.

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Kraków- adwokat Eleonora Tubis »

  Kancelaria Adwokacka Kraków- adwokat Eleonora Tubis

  Na stronie kancelarii adwokackiej Eleonory Tubis znajdą Państwo szczegółowe informacje o kancelarii, jej celach, zasadach świadczenia usług i rozliczeń w języku polskim, rosyjskim i litewskim, a ponadto opis doświadczenia zawodowego i wykształcenia adwokat Eleonory Tubis oraz przede wszystkim szczegółowe wyliczenie prowadzonych przez kancelarię spraw podzielone według podstawowych dziedzin prawa.

  W kancelarii adwokat Eleonory Tubis uzyskają Państwo pomoc prawną z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego, karnego, prawa pracy, administracyjnego, budowlanego oraz innych dziedzin prawa.

  Zakres świadczonych usług prawnych obejmuje ustne i pisemne porady, zastępstwo procesowe oraz przygotowanie pism procesowych czy też innych dokumentów mających znaczenie prawne.

  Porady prawne są udzielane także przez internet. Formularz, za pomocą którego można uzyskać informacje o koszcie i terminie udzielenia porady prawnej, znajdą Państwo na stronie kancelarii w zakładce "porada prawna online".

  W zakładce "nowości i wydarzenia" natomiast znajdują się najbardziej aktualne informacje o bieżącej działalności kancelarii, a w szczególności informacje o terminach udzielania bezpłatnych porad prawnych czy też o przerwach w działaniu kancelarii.

  Data dodania: 12 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portal finansowy »

  Portal finansowy

  Nie wiesz gdzie możesz znaleźć najświeższe informacje z dziedziny ekonomii, kursów walut, notowań giełdowych czy gospodarki? Mamy dla Ciebie odpowiedź! Nasz portal finansowy wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom! Zapraszamy!

  Data dodania: 26 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Badania kierowców Warszawa »

  Badania kierowców Warszawa

  Posiadanie samochodu w wielkim mieście to duże udogodnienie, jednak samo pozyskanie prawa jazdy to długi i żmudny proces. Na początku tej drogi na kandydatów czekają badania na prawo jazdy Warszawa. Pierwszą rzeczą jaką sprawdzi lekarz, jest wzrok potencjalnego kierowcy. Jeśli nosisz okulary lub soczewki, udaj się wcześniej do okulisty, by podczas spotkania z lekarzem przedłożyć mu odpowiednie zaświadczenie o wadzie wzroku. Potem zostaniesz poproszony o wykonanie paru ćwiczeń sprawdzających Twoją równowagę i wypytany o historię chorób. By dowiedzieć się więcej odwiedź stronę badania do prawa jazdy Warszawa.

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Szczecin »

  Notariusz Szczecin

  Korzystając z usług kancelarii notarialnej nabywamy poczucie pewności. W obecności rejenta poświadczymy lub zredagujemy wszelkie umowy, również te cywilne, odnoszące się do najmu albo sprzedaży lokalu mieszkalnego, zbycia auta lub użyczenia sprzętu koledze. Jeżeli prowadzimy firmę, współpraca z biurem notarialnym jest codziennością. Firmy i osoby prywatne powinny mieć na względzie, że kancelaria ma możliwość stosownie chronić i przechowywać ważne dla Klienta dokumenty. Należności za czynności rejenckie są określane indywidualnie, z każdym kontrahentem oddzielnie w zależności od typu i trudności sytuacji. Wskazówek prawnych zawsze udzielamy bezpłatnie. Zapraszamy.

  Data dodania: 10 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Unia Europejska - studia praca życie »

  Unia Europejska - studia praca życie

  Europa i Unia Europejska - tu nawiążesz kontakty i znajdziesz potrzebne informacje: jak rozpocząć studia za granicą, jak zdobyć fundusze unijne i rozkręcić biznes za granicą, oraz jak podróżować po Europie.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Szczecin »

  Notariusz Szczecin

  Zapraszamy do naszej kancelarii zlokalizowanej w samym centrum miasta. Nasz zespół to zawodowcy, osoby biegłe i odpowiednio wyedukowane, by skutecznie wesprzeć Państwa swoją wiedzą w sądowych kwestiach. W naszej kancelarii wytrawni prawnicy udzielą Państwu wszelkich wskazówek dotyczących koniecznych dokumentów, odpłatności sądowych czy terminów czynności. Naturalnie porady prawne otrzymane od notariusza względnie pracowników kancelarii są bezpłatne, jednakże już za czynności notarialne pobieramy opłaty ? są one uzgadniane indywidualnie z uwzględnieniem przepisów Rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości. Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego by uniknąć sytuacji, gdy brakuje pewnych dokumentów czy też rozporządzają Państwo tylko kserokopiami - przypominamy, że potrzebne w czasie czynności notarialnych dokumenty należy przedstawiać w oryginale. Wymagany jest także dowód osobisty względnie inny dokument potwierdzający Państwa tożsamość. Zapraszamy!

  Data dodania: 25 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • trasy egzaminacyjne »

  trasy egzaminacyjne

  Chciałbyś nauczyć się jazdy autem? Skorzystaj z usług strony wirtualnej na, której odszukasz mnóstwo tras egzaminacyjnych, dzięki którym znacznie łatwiej możesz już zapoznać trasy egzaminacyjne i dobrze się do nich naszykować. Nauka jazdy wymaga od każdego z nas dobrej znajomości przepisów ruchu drogowego, a też znaków którymi są znaki drogowe. Prawo jazdy faktycznie będzie dla nas znacznie prostsze gdy korzystamy z usług strony www na, której jest wiele przyszykowanych ścieżek. Prawko bardzo przydaje się już w naszym życiu także w pracy i warto jest je mieć aby z niego skorzystać według oczekiwań. Dzięki prezentowanej stronie wirtualnej będziesz wiedział jakie dokumenty są ci konieczne do egzaminu, a też na czym polega tego typu egzamin.

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Koszalin »

  Notariusz Koszalin

  W naszej kancelarii z dużą praktyką i profesjonalni prawnicy użyczą Państwu wszelkich danych dotyczących wymaganych dokumentów, podatków i opłat prawnych czy terminów spraw. Jeśli zachodzić będzie takie zapotrzebowanie, to sporządzimy tudzież potwierdzimy następujące dokumenty: spadkowe, odpisy, wypisy i wyciągi, akty notarialne i te potwierdzające sprzedaż lub zakup lokalu oraz innych dóbr materialnych. Możemy też właściwie zabezpieczać i przechowywać kluczowe dokumenty Klienta. Pożądany jest wcześniejszy kontakt telefoniczny by ustrzec się sytuacji, gdy brakuje pewnych dokumentów - podpowiadamy, że wymagane podczas czynności notarialnych dokumenty należy przedstawiać w oryginale. Konieczny jest także dowód os. ewentualnie inny dokument potwierdzający Państwa personalia. Zapraszamy do naszej kancelarii w Koszalinie - u nas uzyskają Państwo spodziewaną pomoc.

  Data dodania: 19 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Szkolenia Kierowców Kraków »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców Kraków

  Zajmujemy się prowadzeniem największego i najbardziej skutecznego Ośrodka Szkoleń Kierowców w całej Małopolsce. Co możemy dla Ciebie zrobić? Możemy zaprosić Cię na jeden z prowadzonych przez nas kursów dla przyszłych kierowców, dla osób, które chcą poszerzyć swoje uprawnienia lub zdobyć nowe umiejętności, a także dla osób, które chcą zostać instruktorami nauki jazdy.

  Data dodania: 05 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Audyt Oprogramowania »

  Audyt Oprogramowania

  LanCenter jest kompleksowym rozwiązaniem pozwalającym nam w łatwy, szybki i bezpieczny sposób zarządzać siecią.
  System w skuteczny sposób umożliwia administratorowi przeprowadzanie audytu sprzętu i oprogramowania.
  Kilka modułów dotyczących bezpieczeństa chroni nas przed zagrożeniami występującymi w sieci.
  Natomiast rozbudowane możliwośći monitorowania, raportowania, blokowania sprzętu i oprogramowania skutecznie
  pozwalają nadzorować pracę użytkowników.
  Firmia PlikCenter oferuje także wiele innych produktów dotyczących rozwiązań sieciowych dla firm.
  System PrintingCenter, pozwalający na ograniczenie kosztów, i przyspieszenie procesu zarządzania wydrukami w firmie.
  LanCenter HelpDesk z zautomatyzowanym procesem dodawania zgłoszeń serwisowych.
  To tylko nieliczne z rowiązań jakimi dysponuje nasza firma. Zapraszamy na naszą stronę internetową.
  Audyt Informatyczny umożliwia ewidencję sprzętu i oprogramowania.
  Monitoring sieci pozwala na poprawienie bezpieczeństwa firmy.

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie »

  Zarządzanie

  Potrzebne Ci studia w Warszawie ? Musi Cię zaciekawić oferta uczelni Leona Koźmińskiego. Socjologia W naszej uczelni między innymi studia licencjackie, studia magisterskie i wiele kierunków studiów. U Leona Koźmińskiego wszyscy znajdą coś dla siebie, bowiem stawiamy na szeroki wachlarz kształcenia oraz na innowacyjne podejście do wiedzy. Odszukasz u nas kierunki takie jak administracja warszawa, prawo, zarządzanie, politologia i wiele, wiele innych. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z naszą pełną ofertą. Stawiamy też na młodych i uzdolnionych ludzi, dlatego też olimpijczycy zajmujący wysokie miejsca w różnego rodzaju konkursach studiują u nas całkowicie za darmo! To mało? Za pośrednictwem naszej uczelni masz możliwość wyjechania na zagraniczne stypendia! Zapraszamy!

  Data dodania: 07 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Umowa licencyjna »

  Umowa licencyjna

  Prawa autorskie obecnie czynią się bardziej modnym trudem. Jest tak z tej przyczyny, iż w sieci Internet bardzo prosto przytrafia się trafić na jednostki, które nie doceniają ludzkiej twórczości i wspomnianą kopiują. Jeśli niezbędna jest Ci usługa prawna w takim obszarze, to już w tej chwili odwiedź tą pomocniczą stronę specjalistyczną oraz uciesz się z jej pomocy.
  Doradza na tej eksperckiej stronie profesjonalny radca, który zdobył bogatą wiedzę w temacie prawa autorskiego. Sprawy te nie są doradcy odległe i dajemy gwarancję, że dokładnie on z uśmiechem na twarzy rozplącze zgłoszone Wasze szkopuły. Oceń opisywaną witrynę dokładnie w tej sekundzie.

  Data dodania: 27 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Warszawa - Kancelaria prawna »

  Warszawa - Kancelaria prawna

  Do niedawna współpraca z prawnikiem kojarzyła nam się przede wszystkim z przypadkami ludzi będących na bakier z kodeksem karnym. Na początku dwudziestego pierwszego wieku propozycja najbardziej znanych kancelarii adwokackich obejmuje jednakże też takie dziedziny jak prawo administracyjne, spadkowe, kodeks pracy, a dodatkowo zagadnienia związane z przepisami kodeksu rodzinnego. Sam radca prawny nie współpracuje przy tym wyłącznie z klientami indywidualnymi. Do kancelarii adwokackich zgłaszają się także mniejsze i większe przedsiębiorstwa prowadzące tak działalność produkcyjną, jak i usługową. Doradztwo prawne Warszawa - renomowana marka.

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Online Kancelaria - Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Pęciak »

  Online Kancelaria - Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Pęciak

  Zajmujemy się odzyskiwaniem i pozyskiwaniem należności. Doradzamy jak chronić firmę, przed nierzetelnymi kontrahentami. Gwarantujemy prawne bezpieczeństwo. Porady online. Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Pęciak z Wrocławia.

  Jesteśmy Kancelarią Adwokacką z Wrocławia. Reprezentujemy klientów na terenie całego kraju. Od naszej Kancelarii uzyskają Państwo pomoc w sprawie: niezapłaconej faktury, odprawy, ubezpieczeń, niezrealizowanej umowy, różnego typu odszkodowań, bezumownego korzystania z nieruchomości, niezapłaconego czynszu, nierzetelnie wykonanej usługi, braku płatności z weksla, nierozliczonego zachowku, niewypłaconego wynagrodzenia. Świadczymy usługi najwyższej jakości. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na szybkie i sprawne odzyskanie należności. Każdemu Klientowi zapewniamy indywidualne podejście i wnikliwą analizę problemu.

  Zajmujemy się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych zarówno w formie stałej obsługi prawnej, jak również w formie pełnomocnictw w sprawach indywidualnych. W naszych działaniach zawsze mamy wzgląd na dobro naszego Klienta, oferujemy obsługę prawną dostosowaną do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klientów w zakresie kompleksowej obsługi prawnej osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Kancelaria prowadzi sprawy z zakresu prawa spółek, prawa kontraktów, prawa pracy. Dzięki doświadczeniu i specjalizacji naszych współpracowników w poszczególnych dziedzinach prawa, nasi Klienci zawsze mogą liczyć na profesjonalną jakość usług naszej kancelarii. Osobom fizycznym oferujemy pomoc prawną w zakresie spraw spadkowych (stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, zachowek) i majątkowych. W naszych działaniach zawsze mamy wzgląd na dobro naszego Klienta. Naszym celem zawsze jest udzielenie rzetelnej i kompetentnej pomocy prawnej.

  Data dodania: 23 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy Nowy Sącz »

  Szkoła jazdy Nowy Sącz

  Nowy Sącz to pierwsze w Polsce miasto pod względem ilości prowadzenia kursów na nauka jazdy nowy sącz. Prawo jazdy w Nowym Sączu jest bowiem bez trudności dostępne dla każdego. Panorama jednostek upraszcza wynalezienie jej w tak dużym mieście, jakim jest nauka jazdy Nowy Sącz. Ćwiczenia wykonywane są przez instruktorów nauki jazdy w mnogości wypadków są na wielce wysokim poziomie. Musimy jednak pomnieć, że nie wszelkie dostępne w Nowym Sączu Ośrodki Szkolenia Kierowców (w skrócie OSK) warte są uwagi. W nadzwyczajnych przypadkach wybór kiepskiej firmy może skończyć się nieszczęściem. Czemu? Ponieważ samochody szkoleniowe mogą znajdować się w złym stanie, instruktorzy niebłyskotliwie wpajają wiadomości itd. W necie zaistniało parę stron, w których wyłowiono najlepsze firmy, których rzetelności możemy być wiarygodni. Warto spojrzeć na stronę www.fabrykakierowcow.pl aby przekonać się, których firmy zajmujące się szkoleniami przyszłych kierowców zalecają administratorzy serwisu. W Nowym Sączu nauka jazdy jest tak powszechna jak chyba nigdzie. Panorama ośrodków szkolenia kierowców jest cudownym ułatwieniem dla każdego, kto potrzebowałby ostatecznie zostać w pełni legalnym właścicielem samochodu, jakie może prowadzić, mając prawo jazdy. Sam pamiętam jeszcze czasy, gdy wszędzie docierałem za pomocą autobusów miejskich. Zgroza! A obecnie? W tym momencie mam własne auto i prawo jazdy dumnie nosze i nie muszę się kłopotać, że autobus się spóźni - a z tego powodu ja spóźnię się do roboty.

  Data dodania: 04 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Budowa domu, instalacje, wnętrza, fachowe porady - Muratordom.pl »

  Budowa domu, instalacje, wnętrza, fachowe porady - Muratordom.pl

  Muratordom.pl - lider w polskiej sieci, portal o tematyce budowlano-wnętrzarskiej. Znajdziesz u nas artykuły na takie tematy jak budowa mieszkania, remont domu. Dowiedz się, jakie procedury budowlane trzeba wykonać przed budową domu. Jakie instrukcje znajdują się w prawie budowlanym? Dowiedz się, jakie wymagania muszą spełnić instalacje wodne i instalacje kanalizacyjne. Przedstawiamy plany domów jednorodzinnych i kompozycje wnętrz. Doradzamy w takich sprawach, jak urządzanie mieszkania oraz jak planowanie. Zobacz inspiracje, jak wykończyć kuchnie i łazienki. Znajdziesz informacje, jak zaprojektować nowoczesny apartament. Oferujemy darmowe rady ekspertów.
  Zobacz swoją kuchnie w całkowicie nowym świetle!

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie na prawo jazdy Nisko »

  Szkolenie na prawo jazdy Nisko

  Ośrodek szkolenia kierowców Nisko istnieje od czternastu lat. Jesteśmy pierwszym Ośrodkiem Szkolenia Kierowców w okolicy i jednym z pierwszych w kraju. Jesteśmy również liderem w Nisku i okolicach ? nasz ośrodek wybiera największa liczba kursantów. Dziękujemy za zaufanie :) Do chwili obecnej wyszkoliliśmy około 35 000 Kursantów. Wyszkoliliśmy także kilkudziesięciu Instruktorów, którzy dzięki doświadczeniu zdobytemu w Motosie, otworzyli własne szkoły jazdy w Stalowej Woli, Nisku i okolicach. Jesteśmy nowoczesną firmą z wieloletnimi tradycjami oraz lokalnymi korzeniami. Naszymi priorytetami są najwyższa jakość nauki i zadowolenie Kursantów. Uczymy jak uspokoić stres i emocje tak, aby każdy uczeń czuł się pewnie i spokojnie podczas egzaminu. Zapraszamy wszystkich chętnych na prawo jazdy Nisko. Poza najniższą ceną gwarantujemy fachowo przeprowadzony kurs w miłej i przyjaznej atmosferze. Warte wspomnienia jest to iż w Motosie uczymy się na identycznych autach jak te używane podczas egzaminu. Nasze samochody są w znakomitym stanie technicznym dzięki czemu nauka będzie czystą przyjemnością. Namawiamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów i umówienia się na dogodny termin. Po ukończeniu egzaminu dokonujemy wszystkich niezbędnych formalności związanych ze złożeniem dokumentów i zapisaniem na kurs w placówce WORD. Zapraszamy do częstego odwiedzania naszej strony firmowej gdzie często można napotkać na promocje. Obecnie na hasło Nauka jazdy Nisko oferujemy 6% zniżki na wszystkie kursy. Udzielamy także rabatów dla naszych klientów przy zapisywaniu się na kolejny kurs. Mamy w ofercie również pojedyncze jazdy dla osób które chcą się podszkolić po nie zdanym egzaminie lub po prostu chcą zgłębić swoje umiejętności. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 20 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zamówienia publiczne »

  Zamówienia publiczne

  Serwis internetowy dla wszystkich osób, których akurat w tym momencie interesują najróżniejsze zamówienia publiczne oraz cała reszta. Zatem jeśli jesteś właścicielem firmy i chcesz odnaleźć naprawdę atrakcyjne branżowe zamówienia publiczne, zajrzenie na naszą witrynę internetową jest doskonałym rozwiązaniem. Przecież jeżeli wchodzą w grę przetargi niepubliczne i publiczne, jesteśmy jednym z lepszych źródeł informacji. Codziennie umieszczane są na stronie nowe przetargi albo orzeczenia kio, a więc wystarczy wejść na stronę, aby być dobrze poinformowanym człowiekiem. Warto także wspomnieć, że na stronie można chociażby zakupić interesujące książki, których głównym tematem jest prawo i przetargi, itp.

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »