Angielski Online

Reklama

Strony związane z hasłem 'badania rynku':

 • Ortmedical – portal na temat healthcare market research »

  Ortmedical – portal na temat healthcare market research

  8. Zamierzasz zlecić dla swojej firmy badania rynku medycznego? Zanim to zrobisz, najpierw odwiedź koniecznie nasz portal wiedzy. Publikujemy eksperckie artykuły, dzieląc się praktycznymi doświadczeniami w ramach wieloletniej pracy w branży medical market research. Publikacje na naszej stronie są zawsze wiarygodne, wartościowe oraz napisane w przystępny dla każdego sposób. W sposób szczególny wspieramy swoją wiedzą przedstawicieli branży farmaceutyczne, podejmując tematykę pharmaceutical market research oraz badań obserwacyjnych. Umożliwiamy jednocześnie zlecenie nam realizacji tego typu pomiarów – zawsze rzetelnie i w jak najkrótszym terminie! Są one przeprowadzone przez doświadczonych ekspertów w zakresie badania rynku medycznego. Możesz być więc absolutnie pewien bezbłędnie przeprowadzonych analiz. Zapraszamy sedecznie!

  Data dodania: 23 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • bazy aptek »

  bazy aptek

  Witamy na stronie www jednostki BioStat.
  W naszej firmie zajmujemy się przede wszystkim badaniami rynku i opinii publicznej oraz pracowników. Poprzez wielkie doświadczenie jak również informację, którą władamy w branży marketingowej, statystycznej a także innych dyscypliny jesteśmy w stanie wypełnić wszelkie, nawet największe i najtrudniejsze zadanie. Współdziałaliśmy z takimi jednostkami jak: KGHM czy też bank city handlowy, co naturalnie jest znacznym pozytywem jak również niesamowitą rekomendacją. Więcej informacji na temat usług i naszej firmy znajdą państwo na naszej witrynie www albo po kontakcie z nami.

  Data dodania: 04 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Badania marketingowe »

  Badania marketingowe

  Profesjonalne ankiety i badania rynku w kilka minut. Internetowy Panel Badawczy do szybkiego tworzenia i analizy ankiet, sondaży i testów. Badania rynku prowadzone przez nowoczesne firmy wykorzystują panele typu Ankieter do prowadzenia badań online. Dzięki temu można natychmiast uzyskać dostęp do wyników.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • badania online »

  badania online

  Jak teraz wyglądają badania marketingowe? To łatwe, napisz aż do nas Strateg natomiast My rozwiążemy Wasze problemy z badaniem rynku. Dzięki nam poznacie przede wszystkich odpowiednie, szczegółowe wyniki. Na które od czasu do czasu należy czekać miesiącami, a u nas otrzymasz je w ekspresowym tempie. Zajrzyj do Liderów Strategasearch! Nie czekaj, pozyskaj trafne oraz pewne wyniki! Nasza ekipa jest w pełni wykwalifikowana, wskutek możesz chrapać spokojnie, że poświęcona nam misja zostanie wykonane w 100% jak należy

  Data dodania: 19 05 2013 · szczegóły wpisu »