Reklama

Giełda Bitcoin i Litecoin

Strony związane z hasłem 'porady':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • KANCELARIA PRAWNA WARSZAWA »

  KANCELARIA PRAWNA WARSZAWA

  FHF Kancelaria Prawna Radca Prawny Piotr Flatow
  ul. Bohaterów Warszawy 1o lok. 34
  02-495 Warszawa
  tel. 501-683-319
  tel. 600-264-237
  e-mail: kancelariafhf@gmail.com

  Kancelaria Prawna FHF Radcy Prawnego Piotra Flatow świadczy profesjonalną pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz prowadzi kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych.
  Kancelaria prowadzi sprawy z zakresu prawa cywilnego (odszkodowania, spadki, rozwody, separacje, pozwy o zapłatę, windykacja należności), gospodarczego (spory między przedsiębiorcami), administracyjnego (reprywatyzacja, grunty warszawskie, odzyskiwanie nieruchomości), handlowego (rejestracja spółek, KRS, obsługa korporacyjna), pracy (wszelkie spory ze stosunku pracy), ubezpieczeń społecznych oraz inne, w zależności od potrzeb naszych klientów.
  Kancelaria stoi na stanowisku, że profesjonalna pomoc prawna nie musi być droga, nawet w Warszawie.

  Data dodania: 31 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis porad prawnych - prawo-porady.pl »

  Serwis porad prawnych - prawo-porady.pl

  Internetowy Serwis Porad Prawnych to tanie porady prawne udzielania on-line.

  Porady prawne udzielane są wyłącznie przez doświadczonych prawników, z których każdy ma wieloletnie doświadczenie w poradnictwie prawnym.
  Serwis specjalizuje się w poradach z prawa spadkowego. Każdy może uzyskać poradę odnoszącą się do testamentu, nabycia spadku, zachowku, działu spadku.

  Porady są udzielane również z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego, karnego, administracyjnego.

  Prawnicy sporządzają dla Klientów fachowe pisma procesowe.

  Data dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezwłasnowolnienie - Forum prawne »

  Ubezwłasnowolnienie - Forum prawne

  Forum ubezwlasnowolnienie.pl służy pomocą osobom spotykającym się z problemem ubezwłasnowolnienia, opieki prawnej, problemów osób psychicznie chorych.
  Na forum można uzyskać informacje i podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z procedurą ubezwłasnowolnienia.
  Na forum można uzyskać fachowe wzory pism procesowych związanych z ubezwłasnowolnieniem, leczeniem przymusowym, itp.

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Kraków- adwokat Eleonora Tubis »

  Kancelaria Adwokacka Kraków- adwokat Eleonora Tubis

  Na stronie kancelarii adwokackiej Eleonory Tubis znajdą Państwo szczegółowe informacje o kancelarii, jej celach, zasadach świadczenia usług i rozliczeń w języku polskim, rosyjskim i litewskim, a ponadto opis doświadczenia zawodowego i wykształcenia adwokat Eleonory Tubis oraz przede wszystkim szczegółowe wyliczenie prowadzonych przez kancelarię spraw podzielone według podstawowych dziedzin prawa.

  W kancelarii adwokat Eleonory Tubis uzyskają Państwo pomoc prawną z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego, karnego, prawa pracy, administracyjnego, budowlanego oraz innych dziedzin prawa.

  Zakres świadczonych usług prawnych obejmuje ustne i pisemne porady, zastępstwo procesowe oraz przygotowanie pism procesowych czy też innych dokumentów mających znaczenie prawne.

  Porady prawne są udzielane także przez internet. Formularz, za pomocą którego można uzyskać informacje o koszcie i terminie udzielenia porady prawnej, znajdą Państwo na stronie kancelarii w zakładce "porada prawna online".

  W zakładce "nowości i wydarzenia" natomiast znajdują się najbardziej aktualne informacje o bieżącej działalności kancelarii, a w szczególności informacje o terminach udzielania bezpłatnych porad prawnych czy też o przerwach w działaniu kancelarii.

  Data dodania: 12 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady komputerowe »

  Porady komputerowe

  Żyjemy w świecie nowoczesnych technologii ? wszędzie otaczają nas komputery, telefony, smartfony etc. Ktoś kiedyś powiedział, że komputer bez oprogramowania byłby bezużytecznym pudłem i miał rację Najbardziej popularnych oprogramowaniem na świecie jest chyba OS Microsoft Windows. Korzystanie z tego systemu jest bardzo intuicyjne, jednak windows nieraz lubi płatać figle swoim użytkownikom. Z myślą o użytkownikach tego systemu stworzyliśmy serwis zawierający porady komputerowe. W jednym miejscu znajdą Państwo rozwiązanie najczęściej spotykanych problemów z tym systemem operacyjnym także poradniki takie jak: menu start w windows 8. Notabene portal ten to nie tylko porady komputerowe dot. Windows Microsoft Windows ? to także miejsce gdzie publikujemy poradniki o barwnej tematyce począwszy od usunięcie konta na facebooku, a kończąc na dodawanie napisów do filmów . W serwisie pclive.pl znajdziecie także artykuły o nowościach rynkowych ? sprzęcie dla graczy, oprogramowaniu, sprzęcie ? a także ich recenzje.

  Data dodania: 04 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne - Prawo spadkowe »

  Porady prawne - Prawo spadkowe

  Forum prawne związane z tematem dziedziczenia.
  Forum to źródło wiedzy o prawie spadkowym dostępne dla wszystkich pragnących rozwiązać swoje wątpliwości związane ze spadkobraniem.
  Każdy może zapytać o zachowek, dział spadku, nabycie spadku, umowy dotyczące spadku, itp.
  Każda osoba może podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi ze spadkobraniem, prowadzeniem postępowań spadkowych, dokonywaniem działu spadku, itp.
  Moderatorami forum są wyłącznie prawnicy z wieloletnim doświadczeniem.

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Knieć & Knieć Kancelaria adwokacka Lublin »

  Knieć & Knieć Kancelaria adwokacka Lublin

  Kancelaria adwokacka Knieć & Knieć jest ukierunkowana na świadczenie kompleksowej obsługi prawnej na rzecz przedsiębiorców, instytucji i osób fizycznych.
  Tworzą ją adwokat Anna Wypych Knieć oraz adwokat Jarosław Knieć we współpracy z innymi prawnikami w tym radcami prawnymi i aplikantami. Kancelaria posiada stałe oddziały w Lublinie i w Warszawie, obsługuje jednakże Klientów z całego kraju.
  Kancelaria na stałe współpracuje z notariuszem, rzecznikiem patentowym i wykwalifikowanymi rzeczoznawcami majątkowymi.
  Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców i osoby fizyczne.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron WWW - Blog programisty »

  Tworzenie stron WWW - Blog programisty

  Kolejny blog zapalonego programisty. Strona poświęcona w szczególności tematyce tworzenia aplikacji webowych w oparciu o PHP, MySQL, JavaScript oraz Zend Framework. Poruszane są również tematy pozycjonowania i systemów CMS.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Internetowi Oszuści »

  Internetowi Oszuści

  Internetowi oszuści- Porady jak nie dać się oszukać w sieci. Serwis zawiera wiele porad dotyczących internetowych oszustów. Jedyny taki serwis w sieci!Jeżeli chcesz czuć się bezpieczny bądź nie chcesz zostać oszukanym koniecznie musisz zapoznać się z zawartością tego serwisu, możesz uzyskać porady jak nie zostać oszukanym, co zrobić w przypadku oszustwa, gdzie czekają oszuści.Złodzieje w dzisiejszych czasach są coraz bardziej przebiegli, więc musisz być sprytniejszy od oszusta.
  Zapewne każdy z nas miał już lub będzie miał spotkanie z oszustem w sieci.
  Jak się wtedy zachować? Co zrobić gdy już mnie oszukał? Jak odzyskać pieniądze? Czy to oszust?
  strona powstała dla internautów, aby ich ostrzec, a zarazem uchronić oraz pomóc w razie oszustwa internetowego. Na stronie opisuję nie tylko informacje o oszustach, jak je rozpoznać, jakie są techniki oszustw internetowych, ale również daje możliwość wypowiedzenia się o nich w poszczególnych działach serwisu. Możesz napisać i przesłać administratorowi witryny "Twoje spotkanie z oszustem", jeżeli oczywiście miałeś takie. Być może pomożesz ostrzec innych internautów.

  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia dietetyczna Warszawa »

  Poradnia dietetyczna Warszawa

  Dobrze stworzona oddzielnie dla każdej osoby dieta nie jest do znalezienia poprzez internet gdzie znajduje się wiele wiadomości odnośnie należytego żywienia, ale prezentowane diety są w stanie tylko zaszkodzić. Nasz dietetyk Warszawa ułatwi Państwu zdobyć ważne informacje w kwestii żywienia i wykona dietę, jaka wesprze, żeby zamienić apetyczne, niezdrowe jedzenie na zamienne niemniej jednak zdrowe składniki. Już dziś przekonaj się dlaczego nasza poradnia dietetyczna ma tak dobrą opinię wśród osób, którym ułatwiliśmy pozyskać wysmukłą figurę. Nie odkładaj i przyłącz się do tych usatysfakcjonowanych z posiadanej sylwetki osób!

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Szczecin »

  Notariusz Szczecin

  Korzystając z usług kancelarii notarialnej nabywamy poczucie pewności. W obecności rejenta poświadczymy lub zredagujemy wszelkie umowy, również te cywilne, odnoszące się do najmu albo sprzedaży lokalu mieszkalnego, zbycia auta lub użyczenia sprzętu koledze. Jeżeli prowadzimy firmę, współpraca z biurem notarialnym jest codziennością. Firmy i osoby prywatne powinny mieć na względzie, że kancelaria ma możliwość stosownie chronić i przechowywać ważne dla Klienta dokumenty. Należności za czynności rejenckie są określane indywidualnie, z każdym kontrahentem oddzielnie w zależności od typu i trudności sytuacji. Wskazówek prawnych zawsze udzielamy bezpłatnie. Zapraszamy.

  Data dodania: 10 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Szczecin »

  Notariusz Szczecin

  Zapraszamy do naszej kancelarii zlokalizowanej w samym centrum miasta. Nasz zespół to zawodowcy, osoby biegłe i odpowiednio wyedukowane, by skutecznie wesprzeć Państwa swoją wiedzą w sądowych kwestiach. W naszej kancelarii wytrawni prawnicy udzielą Państwu wszelkich wskazówek dotyczących koniecznych dokumentów, odpłatności sądowych czy terminów czynności. Naturalnie porady prawne otrzymane od notariusza względnie pracowników kancelarii są bezpłatne, jednakże już za czynności notarialne pobieramy opłaty ? są one uzgadniane indywidualnie z uwzględnieniem przepisów Rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości. Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego by uniknąć sytuacji, gdy brakuje pewnych dokumentów czy też rozporządzają Państwo tylko kserokopiami - przypominamy, że potrzebne w czasie czynności notarialnych dokumenty należy przedstawiać w oryginale. Wymagany jest także dowód osobisty względnie inny dokument potwierdzający Państwa tożsamość. Zapraszamy!

  Data dodania: 25 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Porady prawne

  Portal KANCELARIA24.co to szybkie, rzeczowe i profesjonalne porady prawne przez Internet. Radca prawny online, adwokat online są do Państwa dyspozycji dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Świadczymy usługi zarówno dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców w formie doraźnej jak i stałej obsługi prawnej. W naszym portalu nadto znajdziecie Państwo bezpłatne porady prawnicze w formie artykułów oraz wzory pism np. wzór pozew o rozwód. Serwis gwarantuje siedmiodniową opiekę prawną w ramach wykupionej usługi oraz pomoc prawną o najwyższej jakości, a zarazem w korzystnej cenie. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie serwisu - zapraszamy.

  Data dodania: 05 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portal medyczny oraz porady lekarskie w formie artykułów »

  Portal medyczny oraz porady lekarskie w formie artykułów

  Nasz serwis jest stroną zawierającą bardzo wiele medycznych poradników oraz z podobnych dziedzin. Jest tu wiele poruszanych częstych problemów dotyczących zdrowia z którymi spotyka się każdy z nas. Z pewnością znajdziesz tutaj przeróżne porady lekarskie a także sposoby radzenia sobie zarówno z tymi poważniejszymi jak i z tymi drobnymi dolegliwościami oraz wiedzę i informacje powiązane ze zdrowym odżywianiem, dietami czy też urodą. Nasz portal medyczny jest edukacyjnym projektem a baza porad oraz treści w nim zawartych jest na bieżąco powiększana o kolejne porady medyczne oraz wszelkie treści związane z medycyną zarówno dzieci jak i osób dorosłych. Dobrze jest zwiększać swą wiedzę powiązaną ze zdrowiem, gdyż pozwala to często zaoszczędzić i czasu i nerwów a niekiedy nawet pieniędzy. Niejednokrotnie może nam się zdarzyć, że chcielibyśmy dowiedzieć się czegoś z różnych dziedzin nauk medycznych np. psychiatrii, ginekologii, dermatologii, pediatrii czy po prostu chcemy nauczyć się jaka dieta jest najlepiej dopasowana, dobrze jest w takiej sytuacji na chwilę przed wybraniem się do lekarza wcześniej zapoznać się ze źródłami w internecie

  Data dodania: 22 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Katowice »

  Usługi księgowe Katowice

  Flexible Finance umiejscowione w Chorzowie, oferuje najwyższej jakości usługi rachunkowe. Jeżeli posiadasz własną firmę i koniecznie potrzebujesz kogoś, kto profesjonalnie zająłby się jej obsługa od strony ksiąg to trafiłeś idealnie. W witrynie opublikowaliśmy ofertę wszystkich świadczonych przez nas usług, jak i ich ceny. W przypadku pełnej obsługi firm jednak, ceny ustalane są nieco inaczej. Jeżeli natomiast dopiero zastanawiasz się nad otwarciem swojej działalności gospodarczej, oferujemy pomoc w zakresie profesjonalnego doradztwa.

  Data dodania: 03 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opinie »

  Opinie

  Niejeden internauta po minięciu pierwszej fazy zauroczenia siecią i wykorzystywania jej w celach rozrywkowych spostrzega, że można tam odnaleźć dużo ciekawsze tematy. Zacząwszy od informacji encyklopedycznej, a skończywszy na wartościowych debatach z nowo poznanymi osobami. Takim właśnie wielofunkcyjnym miejscem, gdzie spotyka się wielu internautów jest nasza strona z poradami. Rozmawiamy tam nie tylko o filmach i muzyce,ale także o różnych kłopotach z jakimi borykają się nastolatki. Na naszych stronach wypowiada się istotnie mnóstwo ciekawych ludzi.

  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portal o zdrowiu »

  Portal o zdrowiu

  ResMedica to strona poświęcona szeroko rozumianej tematyce zdrowotnej. Znajdziesz na niej kilka przydatnych informacji na temat przebiegu i leczenia współczesnych chorób, skutecznej diety, zdrowego odżywiania, alergii, badań medycznych, ciąży i opieki nad noworodkiem, medycyny alternatywnej, codziennej dbałości o urodę oraz działania poszczególnych leków. Nasze publikacje dotyczą wszystkich dziedzin medycyny i psychologii łącznie z okulistyką, stomatologią oraz seksuologią. Prezentujemy fachowe porady lekarzy, dotyczące określonych problemów ze zdrowiem. Podpowiadamy, jak reagować w przypadku urazów czy nagłego pogorszenia stanu zdrowia oraz na co zwrócić wyjątkową uwagę w podeszłym wieku. Zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 20 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Seksuolog Wrocław »

  Seksuolog Wrocław

  Ośrodek we Wrocławiu, dający wsparcie w zakresie psychoterapii. Od początku funkcjonowania firma wyraźnie poszerzyła obszar działania i dzisiaj jest złożona z 4 działów. Stosownie wyszkolony personel zapewnia wysoki poziom usług. Współpracujacy z ośrodkiem specjaliści zyskali ogólny szacunek. Osoby, których interesuje oferta typu psycholog czy psychoterapia, mają zagwarantowaną kompetentny personel. Firma zalicza się także do usług o nazwie seksuolog. Pracownicy troszczą się o dyskretny nastrój, dający klientom spokój ducha. Oferta przewiduje diagnozę i pełną psychoterapię. Wśród dostępnych opcji jest kilka rodzajów leczenia: indywidualne, zbiorowe, rodzinne oraz dla par. Zakład prowadzi też specjalistyczne kursy oraz wspiera rekrutację.

  Data dodania: 19 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Koszalin »

  Notariusz Koszalin

  W naszej kancelarii z dużą praktyką i profesjonalni prawnicy użyczą Państwu wszelkich danych dotyczących wymaganych dokumentów, podatków i opłat prawnych czy terminów spraw. Jeśli zachodzić będzie takie zapotrzebowanie, to sporządzimy tudzież potwierdzimy następujące dokumenty: spadkowe, odpisy, wypisy i wyciągi, akty notarialne i te potwierdzające sprzedaż lub zakup lokalu oraz innych dóbr materialnych. Możemy też właściwie zabezpieczać i przechowywać kluczowe dokumenty Klienta. Pożądany jest wcześniejszy kontakt telefoniczny by ustrzec się sytuacji, gdy brakuje pewnych dokumentów - podpowiadamy, że wymagane podczas czynności notarialnych dokumenty należy przedstawiać w oryginale. Konieczny jest także dowód os. ewentualnie inny dokument potwierdzający Państwa personalia. Zapraszamy do naszej kancelarii w Koszalinie - u nas uzyskają Państwo spodziewaną pomoc.

  Data dodania: 19 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty hipoteczne »

  Kredyty hipoteczne

  Pośród wielu stron opisanych w niniejszym katalogu zaleca się zwrócić uwagę na nasz serwis poświęcony w pełni usługom finansowym dostępnym na krajowym rynku. Oprócz dokładnych recenzji lokat możemy poszczycić się rzeczowymi dyskusjami prowadzonymi przez wielu użytkowników. Zupełnie nieodpłatna rejestracja pozwala każdemu potrzebującemu na przystąpienie do sporej społeczności jaka zorganizowała się przy naszym forum. Jeśli Ty podobnie poszukujesz pożyczki lub wiadomości o tym gdzie zainwestować swoje finanse to nie czekaj - odwiedź nas.

  Data dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »