Reklama

Giełda Bitcoin i Litecoin

Notariusz Szczecin

Notariusz Szczecin Korzystając z usług kancelarii notarialnej nabywamy poczucie pewności. W obecności rejenta poświadczymy lub zredagujemy wszelkie umowy, również te cywilne, odnoszące się do najmu albo sprzedaży lokalu mieszkalnego, zbycia auta lub użyczenia sprzętu koledze. Jeżeli prowadzimy firmę, współpraca z biurem notarialnym jest codziennością. Firmy i osoby prywatne powinny mieć na względzie, że kancelaria ma możliwość stosownie chronić i przechowywać ważne dla Klienta dokumenty. Należności za czynności rejenckie są określane indywidualnie, z każdym kontrahentem oddzielnie w zależności od typu i trudności sytuacji. Wskazówek prawnych zawsze udzielamy bezpłatnie. Zapraszamy.

Szczegóły strony www.radkiewicz.notariusz-rejent.pl:

Podlinkuj stronę www.radkiewicz.notariusz-rejent.pl:

Notariusz Szczecin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 25

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Klauzule niedozwolone »

  Strona www.clauzula.pl pomaga przedsiębiorcom uniknąć
  wysokich kar nakładanych przez UOKiK, które są spowodowane
  obecnością klauzul niedozwolonych w regulaminach oraz umowach.

  Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów codziennie bada regulaminy oraz umowy;
  sklepów internetowych, agencji turystycznych, agencji nieruchomości i innych pod
  względem obecności klauzul niedozwolonych i innych nieprawidłowości.
  Według danych aż 75% sklepów internetowych jest zagrożonych konsekwencjami
  wynikającymi z nieprawidłowości w regulaminach.

  W ostatnim czasie codziennie zostają wpisane kolejne klauzule niedozwolone,
  a obecność takiej klauzuli w regulaminie/umowie przedsiębiorców może być
  wynikiem sprawy sądowej oraz wielkich kar nakładanych przez UOKiK.

  Prawnicy serwisu clauzula.pl dokładnie badają regulaminy lub umowy szukając w nich
  nieprawidłowości i równocześnie wprowadzają korekty niezbędne do poprawnego
  przejścia kontroli. Następnie monitorują regulamin/umowę, a w momencie
  pojawienia się kolejnej klauzuli niedozwolonej informują o zagrożeniu klientów.
  Serwis www.clauzula.pl daje gwarancje na wykonywane usługi.

  Ta usługa pozwoli przedsiębiorcom zaoszczędzić ogromne sumy pieniędzy.
  Audyt jest darmowy natomiast korekta lub pisanie regulaminu/umowy od nowa
  jest wykonywana odpłatnie.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Reklamacja i prawa konsumenta »

  Za pomocą serwisu poszkodowany konsument może złożyć reklamację. Ale nie powinien mylić tego z formalnym złożeniem reklamacji u sprzedawcy. Złożenie reklamacji u sprzedawcy i zlekceważenie (zdaniem użytkownika niesłuszna), są wymogiem zamieszczenie sprawy w formie reklamacji na stronie Reklamacyjnego.Portal Reklamacyjny jest usługą mającą na celu pomoc odbiorcom w rozwiązywaniu tematów dotyczących reklamacji towarów i usług.Na stronach portalu można znaleźć takie informacje jak: co to jest reklamacja, wzór reklamacji, wzory pism reklamacji, prawa konsumenta, niezgodność towaru z umową, zwrot towaru, rękojmia, wzór odstapienia od umowy i wiele innych.Każdy użytkownik portalu Reklamacyjny.pl ma szansę otrzymania pomocy i wsparcia Ekipy Reklamacyjnej w materii dochodzenia swoich praw konsumenta.Portal reklamacyjny.pl oprócz użytkowych funkcji to platforma rozrywki i sztuki, która ma za zadanie m.in. wspomaganie utalentowanych użytkowników, których gromadzi to, że mają tarapaty z reklamacją produktu bądź usługi.

  Data dodania: 07 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe porady prawne »

  Zajmujemy się doradztwem prawnym przez telefon, sporządzaniem pism procesowych, umów cywilnoprawnych oraz opinii prawnych. Na naszej stronie, znajdziesz również bezpłatne porady prawne w postaci zamieszczonych tam opinii prawnych z różnych dziedzin prawa. Pomoc prawną świadczymy z zakresu prawa cywilnego, karnego, administracyjnego jak i finansowego, dlatego korzystając z naszych usług masz możliwość uzyskania szerokiej opieki prawnej. Do każdego zainteresowanego skorzystaniem z naszych usług podchodzimy rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem, tak aby dotyczący go problem prawny rozwiązać pozytywnie dla niego. Natomiast porady prawne za darmo, zamieszczone na naszej stronie, dadzą Ci możliwość, natychmiastowego rozwiązania problemu. Firmę naszą cechują również niskie ceny świadczonych usług.

  Data dodania: 07 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Szczecin »

  Zapraszamy do naszej kancelarii i do zastosowania fachowych rad prawnych. Powiemy Państwu w jaki sposób poruszać się po częstokroć złożonym świecie paragrafów. W naszym biurze doświadczeni i rasowi prawnicy użyczą Państwu wszelakich informacji odnoszących się do koniecznych pism, podatków i należności prawniczych czy terminów czynności. Umiemy stosownie ochraniać i przechowywać ważne dla Państwa dokumenty. O ile zachodzić będzie takie zapotrzebowanie, to przygotujemy bądź poświadczymy następujące dokumenty: spadkowe, odpisy, wypisy i wyciągi, akty notarialne i te potwierdzające zbycie lub nabycie własności i innych dóbr materialnych. Zapraszamy wobec tego uprzejmie do naszej kancelarii notarialnej ? u nas rady nic nie kosztują, a mogą w wydatny sposób wesprzeć albo ukierunkować właściwie przebieg sprawy.

  Data dodania: 10 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porada Prawna Olsztyn »

  Rola Radcy Prawnego natomiast w wielu przypadkach sprowadza się do zapobieganiu wykroczeniom, przeciwdziałaniu łamaniu prawa, gdyż to w chwili obecnej kilka nieświadomych, niezaznajomionych z prawem ludzi, łamie to prawo - mimo braku złych preferencje.Jak się okazuje sprawy dotyczące odszkodowań są na dzień dzisiejszy w wielu sytuacjach poruszane przez naszą firmęze społeczeństwo. Kłopoty sporne wielokrotnie rozwiązywane w sposób polubowny w tej chwili są oparte na profesjonalnej i kompetentnej poradzie Radcy Prawnego. Adwokat Olsztyn. Jesteś z Olsztyna i potrzebujesz śpiesznie porady prawnej?

  Data dodania: 02 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hoffmann »

  Zbudowana przez doświadczonego adwokata Piotra Hofmanna kancelaria sądowa z naszej stolicy zachęca wszystkich Was wszystkich do korzystnej kooperacji z nami. Nasza wypróbowana prawna kancelaria obsługuje wszelkich klientów osobistych podobnie jak firmy. Kancelaria prawna ?Hoffman i Wspólnicy? posiada wyłącznie nader doświadczonych i produktywnych jurystów, którzy chętnie wesprą Państwa w wszelkiej, nawet niemożliwej do wygrania sprawie sądowej. Nasi adwokaci czynnie udzielają porad kierownikom a także zatrudniającym ich spółkom, w rozprawach zarówno karnych jak również cywilnych. Grono adwokackie warszawskiej kancelarii prawniczej Hofmann i Wspólnicy jest złożone z prawników, którzy przejawiają dużą ciekawość prawniczą i zawsze podchodzą z wielkim entuzjazmem do pełnionej roboty.

  Data dodania: 14 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • podpis kwalifikowany cena »

  Jeśli dość masz schematycznego wypełniania dokumentów, nie ważne czy prowadzisz firmę czy jesteś osobą fizyczną to absolutnie przyciągnąć uwagę twą winien podpis elektroniczny, jaki znajduje się w naczelnej propozycji www.podpis.ifrom.pl Bez wątpienia to spore ułatwienie bezspornie dla wszystkich, bowiem pozwoli nam ono oszczędzić mnóstwo drogiego czasu. Wyimaginujcie sobie sytuacje, kiedy musicie przebyć bardzo daleką podróż by złożyć podpis na istotny dla własnej osoby dokument. W takim trafie bezcenny wyrazi się ów podpis kwalifikowany, jaki zezwoli nam na duże oszczędności godzin i pieniędzy. System ten jest ponadto także dopracowany w ten sposób, ażeby był maksymalnie sprawdzony. Analizując ową kwestię w obliczu stawki i przydatności, nie ma do tego kwestii, że to rentowna inwestycja.

  Data dodania: 01 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin »

  Przy różnorodnych życiowych problemach wyjątkowo często zdarza się nam korzystać z porady adwokata. W dzisiejszym skomplikowanym świecie, zwrócenie się do radcy prawnego jest korzystnym posunięciem, ponieważ taka zorientowana osoba jest w stanie dobrze dowodzić naszą sprawą jak również może udzielić nam wyjątkowo efektywnych wskazówek prawnych. Nasza kancelaria prawnicza pomaga każdemu, kto potrzebuje naszej pomocy prawnej. Wykonujemy również prawną obsługę przedsiębiorstw, w bardzo fachowy sposób prowadzimy każde nasze zlecenie. Posiadamy bardzo duże doświadczenie, co pozwala nam prowadzić zadania na wysokim poziomie i z dobrym skutkiem.

  Data dodania: 04 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Łódź »

  Nasza Kancelaria Adwokacka zajmuje się sprawami z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych spadkowego, rodzinnego i odszkodowawczego. Nasza Kancelaria Adwokacka posiada także bogate doświadczenie w sprawach z zakresu prawa karnego. Nasze Kancelarie Adwokackie mieszczą się w Łodzi i Zgierzu. Zapraszamy do kontaktu i do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 16 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Szczecin »

  Adwokat Ernest Karkosza poleca swoją kancelarię adwokacką w Szczecinie. Oferuje ona w pełni profesjonalną pomoc prawną w zakresie: prawa karnego, prawa cywilnego, odszkodowań, pomocy dla frankowiczów, roszczeń z umów polisolokat, ochrony dóbr osobistych, prawa rodzinnego i rozwodów, prawa spadkowego oraz obsługi prawnej. Usługi adwokata są wysokiej jakości i klasy. Adwokat Ernest Karkosza jest osobą rzetelną i doświadczoną w zawodzie. Z jego pomocą uda się rozwiązać sprawę na korzyść Klienta. Adwokat zaprasza do odwiedzenia strony internetowej jego kancelarii. Znajdują się na niej wszelkie informacje związane z ofertą i działalnością. W razie potrzeby związanej z kwestami prawnymi warto kontaktować się telefonicznie lub mailowo.

  Data dodania: 24 10 2019 · szczegóły wpisu »