Angielski Online

Reklama

Edukacja i nauka Kategoria: Edukacja i nauka

Tutaj wstaw opis kategorii Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • czasopisma dla nauczycieli angielskiego »

  czasopisma dla nauczycieli angielskiego

  Czaspismo The Teacher to profesjonalne pismo dla anglistów nagrodzone prestiżową nagrodą European Language Label. Wydawnictwo stanowi rewelacyjne źródło wiedzy dla krajowych nauczycieli języka angielskiego i obfituje w praktyczne treści, które umożliwiają wzbogacenie warsztatu metodycznego. Magazyn podzielony jest na sekcje, dotyczące różnorodnych specjalistycznych zagadnień, co pozwala poszerzać wiedzę w wybranych obszarach w językowych. Na domiar tego zawiera ono działy redagowane specjalnie na wymagania rynku polskiego, np. dotyczące matury. Magazyn dla anglistów The Teacher zawiera także praktyczne materiały dydaktyczne, gotowe do bezpośredniego użycia na lekcjach. Zakupu pisma można dokonać online na stronie internetowej. Możliwy jest zakup pojedynczych egzemplarzy i również prenumerata na cały rok. W sklepie oferowane są również numery archiwalne.

  Data dodania: 28 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia cmm »

  Szkolenia cmm

  Przedsiębiorstwo PSP CMM funkcjonuje na rynku od lat. Zespół firmy tworzą doświadczeni a oprócz tego wykwalifikowani pracownicy, dla których metrologia to nie tylko praca ale również pasja. Każde z zadań wykonujemy profesjonalnie a każdy klient jest traktowany indywidualnie. Proponujemy państwu profesjonalne programowanie maszyn: Zeiss czy też Wenzel u klienta lub offline, szkolenia CMM a także metrologiczne obejmujące obsługę i również działanie maszyn oraz ich programowanie. Paramy się realizacją pomiarów części albo metod manualnych i również uczymy rysunku technicznego i wymiarowania a także tolerowania. Nasza firma zdobyła niemało certyfikatów m. in. Mitutoyo, Zeiss, Pro Nost a także SGP. W razie potrzeby jesteśmy w stanie dojechać do klienta. Mieścimy się we Wrocławiu. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Gwarantujemy maksymalne zadowolenie.

  Data dodania: 27 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • przedszkole Tarchomin »

  przedszkole Tarchomin

  Przedszkole Misio założone w 2002 roku zaprasza najmłodszych z okolic Białołęki, Tarchomina, Legionowa a oprócz tego Jabłonnej do rozpoczęcia przygody w nowym miejscu. Przyjmujemy dzieci w wieku 2 lat a także do szóstego roku życia mogą one korzystać z placówki. Przedszkole posiada kameralne grupy, by każde dziecko czuło się zaopiekowane a także obdarzone zainteresowaniem. Posiadamy swoją kuchnię, możliwość skorzystania z ciekawej propozycji zajęć dodatkowych. Przedszkole Misio to 2 placówki, które nieznacznie są od siebie oddalone. Kadra przedszkola jest nie tylko prawidłowo wykształcona, ale również nastawiona na zagwarantowanie poczucia bezpieczeństwa dzieciom. Pracownicy odbyli kurs udzielania pierwszej pomocy. Gwarantujemy 4 potrawy dzienne zgodne z wymaganiami dietetycznymi dzieci w określonym wieku. Zapraszamy rodziców z dziećmi do przedszkola Misio.

  Data dodania: 19 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • szkolenia dla nauczycieli języka angielskiego »

  szkolenia dla nauczycieli języka angielskiego

  Pogłębianie swojej wiedzy w pracy nauczyciela jest zadaniem nie tyle pożytecznym, ale także bardzo pożądanym. Znalezienie szkoleń jest bardzo trudne w gąszczu informacji znajdujących się w sieci. Szczęśliwie powstało odpowiednie instrument - Elt Events. Elt Events to wyszukiwarka internetowa, dzięki której znajdziesz szkolenia dla nauczycieli języka angielskiego. W serwisie można znaleźć bezpłatny szkolenie dla nauczycieli angielskiego, konferencje dla nauczycieli, szkolenia, warsztaty, webinary a oprócz tego festiwale służące integracji środowiska oraz podnoszeniu kwalifikacji. Każde wydarzenie jest wyczerpująco opisane a oprócz tego można zaznajomić się z najróżniejszymi informacjami na jego temat. To także propozycja dla organizatorów wydarzeń dla nauczycieli, którzy mogą wykonywać dodawanie swój event w kalendarzu, aby zapalić do niego nauczycieli.

  Data dodania: 26 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Bezpieczny plac zabaw Bolesławiec »

  Bezpieczny plac zabaw Bolesławiec

  Ciekawi Pańśtwa przedszkole w mieście Bolesławiec i jak dotychczas jakakolwiek propozycja nie przypadła Wam do gustu? W związku z tym może nadeszła najwyższy czas na skorzystanie z naszej propozycji? Proponujemy przedszkole w miasteczku Bolesławiec, które nie jest jednym z wielu. W jaki sposób trzeba to pojmować? Z pewnością ważne znaczenie mają oferowane przez nas zabawy. Zabawy, które sugerujemy powinny zadowolić wszystkie maluchy. Zdajemy sobie sprawę z wymagań i staramy się efektywnie na nie dać odpowiedź. Można też dodać, że każda uciecha jest unikalna. Powinno się też podkreślić, że funkcjonowanie nie kończy się na przedszkolu. Mówiąc wyraźnie — częścią działalności jest przygotowywanie imprez plenerowych. Pragniesz wiedzieć więcej? Interesuje Cię cena? W takim momencie nie zostaje nic więcej, jak ot tak zapoznać się z witryną www przedszkola.

  Data dodania: 29 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła języka angielskiego Rzeszów - sprawdź »

  Szkoła języka angielskiego Rzeszów - sprawdź

  Promar to Centrum Edukacyjne, które oferuje naukę języków obcych dla pociech, młodzieży i również dorosłych. Dzięki poprawnie przeprowadzonym kursom każda osoba może zrozumieć zawiłości języka obcego związanego z pracą, zainteresowaniami, rozmowami biznesowymi oraz pogawędkami ze znajomymi. Kursy językowe realizowane są nowoczesnymi oraz innowacyjnymi metodami, gotowymi do możliwości umiejętności a oprócz tego wymagań każdej osoby. Zajęcia realizowane są w niewielkich grupach, a środki dydaktyczne a oprócz tego systemy nauki oparte są o bardzo dobre podręczniki a oprócz tego programy autorskie. Kursy przeprowadzane są przez doświadczoną i przygotowaną do tego kadrę, która z wysokim zaangażowaniem dba o atmosferę, przyjemność nauki i jej walory edukacyjne. Co więcej w ofercie firmy mieszczą się: fachowe przedszkole językowe, które stwarza właściwe środowisko do nauki języka angielskiego od najmłodszych lat, egzamin językowa z oddziałami dwujęzycznymi, obozy, półkolonie językowe, kursy dla firm, itp.

  Data dodania: 28 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • profesjonalne szkolenia f-gazowe »

  profesjonalne szkolenia f-gazowe

  W obecnych czasach jeszcze to więcej osób decyduje się na to, by zainwestować w podnoszenie swoich kwalifikacji. Otwiera to przed nimi dużo różnych możliwości zawodowych, o których w innym przypadku mogliby jedynie pomarzyć. Najlepszym sposobem na tego gatunku awans są oczywiście szkolenia, w głównej mierze jeśli dotyczą one praktycznych umiejętności. Tym samym dla każdej zainteresowanej osoby czekają praktyczne kursy chłodnicze w Kujawsko-Pomorskie Centrum Szkoleń i Certyfikacji w Bydgoszczy. Są to kursy oraz szkolenia które kończą się uzyskaniem certyfikatu, pożądanego przez mnóstwo instytucji. Pomaga to w związku z tym w znalezieniu lepiej płatnej pracy, które otwiera znacznie więcej możliwości aniżeli powszechnie dostępne etaty. Z tego właśnie powodu każdy winien rozważyć sposobność jaką są praktyczne kursy chłodnicze.

  Data dodania: 12 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego online - kursy »

  Nauka angielskiego online - kursy

  Uważasz, że najwyższa pora pomyśleć o nauce języka angielskiego i zastanawiasz się nad tym, gdzie można liczyć na zaufaną pomoc? W takiej sytuacji warto zapoznać się z ofertą, którą ma Speaking House? Decydując się na Speaking House, wybierasz swobodną a także płynną komunikację w języku angielskim — wiemy, jak Ci pomóc! Myślisz, że to wyłącznie słowa? Jeżeli tak, jesteś w błędzie. Nawiasem mówiąc zawsze można umówić się na zajęcia próbne. Co jeszcze można powiedzieć odnośnie do nauki? Proponowana przez nas szkoła językowa gwarantuje indywidualne podejście. Nie ulega kwestii, że ma to spore znaczenie w trakcie nauki. Co należy rozumieć przez indywidualne zachowanie się? Lekcje układane są pod poziom, potrzeby, zainteresowania, pracę a także cele językowe. Więcej informacji można wyszukać na stronie naszej firmy.

  Data dodania: 28 08 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kurs na płycie poślizgowej »

  Kurs na płycie poślizgowej

  Rozpoczęła się zima a na ulicach są trudne warunki. Opady śniegu, zaspy, lód czy marznąca nawierzchnia to prawie codzienność na naszych drogach podczas zimy. Bywa to czas większej ilości stłuczek, wypadków i kolizji drogowych. Każdy kierowca wie, że prowadzenie samochodu w tak ciężkich warunkach wymaga koncentracji i wzmożonej uwagi. Warto również spuścić nogę z gazu i dostosować prędkość do warunków drogowych. Dla tych co boją się jeździć w warunkach zimowych organizowane są kursy doszkalające w szkołach doskonalenia techniki jazdy np. driveracademy. pl. Znajomość technik, które w znacznym stopniu ułatwią jazdę może okazać się dla nas bardzo potrzebna. Pod okiem doświadczonych instruktorów można wyćwiczyć wyprowadzanie samochodu z poślizgu czy hamowanie przy dużej prędkości. Dla każdego kierowcy jeżdżącego w zimie porady udzielane przez prowadzących szkolenia okażą się pomocne podczas jazdy.

  Data dodania: 12 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • www.karate-kids.pl - przedszkole wilanów »

  www.karate-kids.pl - przedszkole wilanów

  W prywatnym przedszkolu w Miasteczku Wilanów dzieci czują się jak w domu. Niepubliczne przedszkole w stolicy zaprasza wszystkich zainteresowanych rodziców do zapoznania się z ofertą. Nasze przedszkole w Warszawie Wilanowie powstało z myślą o najmłodszych i starszych dzieciach, jakie wymagają codziennej fachowej opieki. Wszystkich rodziców zainteresowanych zapisaniem dziecka do sprawdzonego przedszkola zapraszamy do odwiedzenia strony naszej placówki i zapoznania się z ofertą. W razie pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Prowadzimy profilowaną placówkę, w jakiej kładziemy nacisk na zajęcia sportowe. Uczymy języka angielskiego i prowadzimy sporo zajęć plastycznych. Mają tu gwarantowane poczucie bezpieczeństwa, odpowiednią opiekę, logopedę, smaczne i zdrowe wyżywienie, zabawę oraz szereg zajęć sportowych, plastycznych oraz językowych. U nas dzieci mają dostęp do lekcji fitnessu, z piłkami, na matach, zajęć tanecznych oraz gimnastyki korekcyjnej. Czas poznać nas bliżej.

  Data dodania: 26 06 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - nowa podkategoria:

Nazwa: